Skip to content

Jak skonfigurować Nox Player, aby poprawić wydajność mojego komputera

14 de Maj de 2021

Czy mogę skonfiguruj Nox Playera, aby poprawić wydajność mojego komputera? Jak mogę przyspieszyć działanie mojego komputera za pomocą Nox Playera? Czego potrzebuję, aby wyeliminować lagi z mojego komputera podczas korzystania z Nox Playera?

Jeśli nie wiesz, co to jest Nox Player, to jest emulator na PC. Dzięki niemu możesz instalować i używać aplikacji na Androida na swoim komputerze niezależnie od posiadanej wersji systemu Windows.

Nox jest jednym z najlepszych obecnie istniejących emulatorów, ponieważ pozwala grać w gry na Androida lub iOS na komputerze, korzystać z aplikacji takich jak WhatsApp lub pobierać i instalować TikTok.

Emulator Nox Player jest niezwykle łatwy w obsłudze i konfiguracji. Pobranie tego jest tak proste, jak pobranie emulatora memu, jednego z jego rywali. Jednak w niektórych przypadkach Nox Player może działać wolno lub zawiesić się, ale istnieje kilka rozwiązań tego problemu.

Jak przyspieszyć emulator Nox Player?

Jednym ze sposobów na zwiększenie wydajności komputera i wygodnego korzystania z emulatora Nox Player jest maksymalne przyspieszenie. Pierwszym krokiem jest otwarcie emulatora Nox Player i przejście do sekcji „Ustawienia”. W tym celu musisz mieć najnowszą wersję Androida w emulatorze Nox.

Gdy znajdziesz się w ustawieniach najnowszej wersji Androida w odtwarzaczu Nox, musisz wybrać „Ustawienia wydajności”. Wyświetli się menu opcji, wśród których należy kliknąć „Zatrzymaj”, a następnie „Zapisz konfigurację”.

Ważne jest, aby zweryfikować wersję Androida, w której używasz emulatora. Jeśli masz Androida w wersji 5.1.1 lub 7.1.12, musisz włącz opcję „Hyper-V” na komputerze PC.

Plik Emulator Nox Player Aby mieć poprawne działanie, musisz mieć aktywną opcję „Technologia wirtualna” w biografii twojego komputera. W przeciwnym razie Nox będzie działał dość wolno ze względu na wysoką grafikę.

Aby aktywować opcję „Hyper-V”, wystarczy ponownie uruchomić komputer i nacisnąć klawisz „Del” podczas ponownego uruchamiania. W ten sposób wprowadzisz Bio swojego komputera, w którym musisz zaznaczyć pole „Technologia wirtualna” i nadać mu „Zapisz” aby zakończyć i „Exit”, aby wyjść.

Skonfiguruj pamięć RAM emulatora Nox Player

Kolejny sposób na przyspieszenie Nox Playera poprawa wydajności komputera polega na ponownej konfiguracji „pamięci RAM” przypisanej do emulatora. To ustawienie jest zsynchronizowane z funkcją „Technologia wirtualna”.

Aby skonfigurować „RAM”, który jest przypisany do emulatora Nox Player, należy się do niego zalogować i przejść do sekcji „Ustawienia”. Następnie musisz kliknąć „Ustawienia” i wybierz tryb „Zaawansowane”.

Gdy jesteś w trybie „Zaawansowanym”, wybierz opcję „Dostosuj”. Umożliwi to skonfigurowanie ustawień wydajności. Jest to wskazane ustaw „RAM” na najwyższe wartości.

w Pudełko „CPU” Możesz wprowadzić wartość wydajności, którą chcesz nadać emulatorowi NOX. Musisz zrobić to samo ze stroną „RAM”. Aby zakończyć, wystarczy kliknąć „Zapisz zmiany”.

Popraw wydajność dzięki pamięci podręcznej

Jeśli twój emulator Nox nadal się opóźnia lub nadal się zawiesza, tak jak w przypadku innych emulatorów, możesz poprawić swoją wydajność poprzez pamięć podręczną.

skonfiguruj odtwarzacz nox na moim komputerze jako emulator wydajności

Możliwe, że Nox Player ma problemy i działa wolno z powodu przeciążenia pamięci podręcznej, może się to zdarzyć po intensywnym użyciu emulatora.

Aby poprawić wydajność Nox Playera i zapobiec jego powolnemu działaniu, jest to konieczne poprzez pamięć podręczną wprowadź go i przejdź do sekcji „Ustawienia”.

W menu rozwijanym musisz wybrać opcję „Aplikacje” a następnie w zakładce „Wszystkie” kliknij „Magazyn multimediów”. Aby usunąć pamięć podręczną, wystarczy kliknąć „Wyczyść dane”, a następnie „OK”. W ten sposób gracz Nox szybko zacznie działać.