Skip to content

Jak się zalogować lub zalogować do League of Legends? – LoL logowania (przykład)

28 de luty de 2021

LoL to słynna gra online, którą już wszyscy pokochali, a logowanie się do League of Legends stało się rutyną dla wielu internautów i graczy, którzy są fanami tego typu platform.

Jeśli jesteś zainteresowany grą, możesz zalogować się od klienta aplikacji i ciesz się zabawnymi grami zespołowymi z przyjaciółmi lub nieznajomymi, ale najpierw musisz wykonać szereg niezbędnych kroków.

Ważne jest, aby przed rozpoczęciem gry poznać minimalne i zalecane wymagania, aby rozpocząć grę.

Utwórz konto LoL

Oczywiście, aby móc zalogować się do League of Legends, musisz mieć Aktywne konto lub istnieć, aby ta procedura zakończyła się powodzeniem, więc możesz grać na serwerach Riot.

Aby znaleźć rejestrację tej gry, musisz najpierw znaleźć stronę programisty, na której wystarczy wpisać nazwę „League of Legends”, aby znaleźć witrynę w języku hiszpańskim w wynikach Google.

Podczas uzyskiwania dostępu do sieci w nagłówku strony zobaczysz zestaw zakładek, aw prawym górnym rogu zobaczysz wskaźnik, który mówi ’Zagraj teraz’, To jest niebieski.

Po kliknięciu platforma LoL zapyta o Twój adres e-mail jako pierwszy krok rejestracji, wprowadź ten, który uważasz za wygodny, a następnie kliknij ’Zaczynać’ aby ukończyć ten krok.

W kroku drugim musisz podać kolejne dane osobowe, którymi w tym przypadku będzie data urodzenia, w ten sposób programiści upewniają się, że masz minimalny wiek przed pobraniem klienta i możliwością zalogowania się do League of Legends.

Teraz, jako ostatni krok, musisz Wpisz twoją nazwę użytkownika, to, po którym rozpoznają Cię inni gracze, a następnie hasło o niskim, średnim lub wysokim stopniu skomplikowania, które musisz powtórzyć, aby potwierdzić, a następnie zaakceptować warunki użytkowania i zakończyć.

Pobierz klienta gry

Jako następny krok do wykonania w celu zalogowania się League of LegendsMusisz pobrać klienta gry, który pozwoli ci mieć wszystkie pliki programu, a także zalogować się przed rozpoczęciem gry.

Po zakończeniu rejestracji otrzymasz dwie opcje pobierania, pierwsza jest przeznaczona dla tych, którzy mają system operacyjny Microsoft, czyli Windows, a druga dla urządzeń Mac.

Musisz więc wybrać biorąc pod uwagę te dwie opcje. Jeśli jesteś użytkownikiem Linuksa, możesz użyć innych sposobów do uruchomienia klienta, ale wskazane jest posiadanie niektórych z dwóch poprzednich systemów.

Podobnie, jeśli wybierzesz, która z dwóch opcji jest dla Ciebie najlepsza, rozpocznie się pobieranie klienta, który obecnie waży łącznie 66 MB, chociaż może to być więcej, w zależności od przyszłych ulepszeń.

Po zakończeniu pobierania klienta zlokalizuj plik w domyślnym folderze pobierania i rozpocznij instalację, korzystając z ustawień administratora (Windows), aby uniknąć błędów.

Spowoduje to otwarcie małego wyskakującego okienka, które będzie klientem w najbardziej optymalnej wersji, wskazując rozmiar początkowego pobrania gry (Obecnie 8,7 GB) i że raz obniży ciśnienie ’Zainstalować’.

witać śpiewem

Ale najpierw klient zaktualizuje się automatycznie, pobierając łącznie 150 MB (a następnie 2 GB), które reprezentują jego interfejs, i skąd możesz dokonać innych zmian w grze, gdzie dodatkowo resztę plików LoL.

Teraz tak, aby zalogować się do League of Legends!

Po zakończeniu pobierania wszystkich plików teraz, jeśli nadszedł czas, aby się zalogować LoL iw tym celu wystarczy uruchomić klienta (już zaktualizowanego), który po otwarciu pokaże okno z referencyjnym obrazem gry.

Po lewej stronie tego pola zobaczysz dwa puste pola, z których każde należy do głównych danych Twojego konta: nazwy użytkownika lub adresu e-mail i hasła, które musisz poprawnie wypełnić, aby rozpocząć grę.

W pewnym momencie po rozpoczęciu gry możesz napotkać problemy, takie jak brak otwarcia gry, ale nie martw się, jest to łatwe do naprawienia. Jeśli masz inny problem, zawsze możesz skorzystać z czatu na żywo w celu uzyskania pomocy technicznej.

W pewnym momencie przydatna może być wiedza, jak zmienić hasło.

dołącz do naszego kanału telegram