Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy mój telefon Xiaomi Redmi Note 7, 8 lub 9s jest oryginalny, fałszywy czy klonowany

30 de styczeń de 2021

Jedna z marek telefonów komórkowych, która wkracza na rynek rynek międzynarodowy to Xiaomja. Firma ta posiada obecnie szeroką gamę produktów przeznaczonych do komunikacji, musimy także monitorować codzienne czynności takie jak bransoletka. Projekt zespołów i stworzonych przez nie aplikacji zapewnił im czołową pozycję w sprzedaży.

Sukces sprzedaży na poziomie świat tych urządzeń Xiaomi Nie przeszło niezauważone przez piratów. Innymi słowy, ci, którzy są oddani klonowaniu sprzętu wysokiej klasy, tak jak to miało miejsce w przypadku innych marek. Te zalały rynek tanimi klonami najbardziej rozpoznawalnych marek, takich jak Samsung, iPhone, a teraz także Xiaomi.

Aparat Xiaomi należy do najlepszych

Jak sprawdzić, czy moja Xiaomi jest oryginalna

Chociaż istnieje wiele tanich klonów sprzętu Xiaomi, na szczęście są też sposoby na identyfikację oryginałów na rynku. Tutaj pokażemy Ci, jak możesz się upewnić, że kupując Telefon komórkowy Xiaomi być oryginalny.

Niezależnie od modelu produktu Redmi Note, Poco lub MI, które chcesz kupić od tej marki, pierwszą rzeczą jest sprawdzenie, czy jest oryginalny czy nie, jest to bardzo proste w rzeczywistości można to zrobić dyskretnie.

Znajdź numer seryjny i Imei, a teraz przejdź do oficjalnej strony Xiaomi w celu weryfikacji produktu. Teraz na karcie Zweryfikuj zakup telefonu umieść numer IMEI lub numer seryjny produktu, który znajduje się w pudełku.

Kontynuuj z Capcha, czyli Kod weryfikacyjny antywobotami, wprowadź kod, a następnie naciśnij przycisk: Weryfikuj. Jeśli widzisz ten wynik: Gratulacje! Możesz mieć pewność, że zakupiony telefon jest oficjalną wersją międzynarodową. Bez wątpienia telefon jest oryginalny od Xiaomi, w ten prosty i szybki sposób można zweryfikować przed zakupem.

Można sprawdzić, czy telefon komórkowy Xiaomi jest oryginalny

Claro, dla większego bezpieczeństwa, poproś o Imei wraz z telefonem komórkowym, aby sprawdzić, czy jest to to samo, co wskazano na pudełku. Aby poprosić o numer IMEI, znajdź aplikację do wybierania numerów do połączeń, wprowadź następujący kod: * # 06 # pojawi się numer IMEI.

Inne sposoby sprawdzenia, czy moja Xiaomi jest klonem

Tak jak jest ich wielu repliki lub klony telefonów komórkowych Xiaomi na szczęście są też inne sposoby sprawdzenia. Teraz powiemy Ci, jak użyć kodu bezpieczeństwa podanego na opakowaniu produktu, aby go zweryfikować.

Ten kod znajduje się z tyłu, tam zobaczysz wytłoczony wzór z logo MI, obok tego wzoru musi być etykieta, którą należy zarysować, aby pojawił się kod bezpieczeństwa.

w Oficjalna strona Xiaomi gdzie sugerujemy weryfikację Imei, znajdujemy opcję: Uwierzytelnianie produktu Xiaomi. W tej opcji musisz wprowadzić kod bezpieczeństwa, który znalazłeś na pudełku produktu podczas porysowania etykiety.

Po wejściu do capcha możesz sprawdzić czy Xiaomi, chcesz uzyskać, jest autentyczny lub jeśli jest klonem. Istnieją również aplikacje przeznaczone do pomiaru wydajności zaawansowanych telefonów komórkowych, takich jak telefony komórkowe Xiaomi. Jakiś czas temu można było pobrać aplikację o nazwie: Xiaomi Identification, przeznaczoną do identyfikacji oryginalnego Xiaomi.

Ale jego strona internetowa do pobrania zniknęła, na szczęście dzisiaj istnieją podobne aplikacje, takie jak benchmarking do pomiaru wydajności.

Dzięki tej aplikacji możemy określić, czy sprzedawany przez Ciebie Xiaomi ma wydajność ustaloną dla oryginalnego modelu. Jeśli telefon komórkowy działa znacznie poniżej tego, co powinien, jest to z pewnością klon. Dzięki tym wszystkim krokom, które wskazaliśmy, możesz sprawdzić, czy telefon komórkowy Xiaomi, które chcesz kupić jest oryginalne.

Nie pozwól piratom, którzy zapełnili rynek fałszywymi produktami, uniemożliwią Ci zakup oryginalnego Xiaomi, utwórz konto dla ułatwienia. Pamiętaj tylko, że przed zakupem masz te opcje, aby zapewnić Autentyczność modelu Xiaomi chcesz dostać.