Skip to content

Jak schłodzić baterię telefonu komórkowego, gdy robi się bardzo gorąco Dlaczego mój telefon komórkowy bardzo się nagrzewa?

1 de wrzesień de 2021

Jeden z problemów, które mogą wpłynąć na wydajność urządzenia A może nawet uszkodzić to przegrzanie, coś, co może się zdarzać częściej, niż sobie wyobrażasz. Pomijając czynniki zewnętrzne, które mogą wpłynąć na nietypowy wzrost temperatury, w tym artykule skupię się na aplikacjach, które przez długi czas mogą obciążać urządzenie zbyt mocno, a przez to powodować nadmierne przegrzewanie się telefonu, z ryzykiem, które się z tym wiąże.

Aplikacje, które zobaczysz na tej liście, służą do zeskanuj i zamknij aplikacje, które przegrzewają telefon komórkowy.

Aplikacje do ochłodzenia telefonu

Ochłodzić: Niezwykle przydatna aplikacja pod każdym względem, możesz zobaczyć temperaturę swojego urządzenia i zalecenia dotyczące jej obniżenia, temperaturę, którą powinno mieć itp. Oprócz otrzymywania stałych aktualizacji, co czyni go niezwykle atrakcyjnym. Być może jedyną złą rzeczą jest to, że jest w języku angielskim bez możliwości, przynajmniej na razie, zmiany języka. Pobierz tę aplikację stąd.

Chłodniej – ochłodź swój telefon: W tym przypadku, jeśli znajdziemy aplikację w naszym języku, całkiem przydatną, która pozwala na monitorowanie temperatury telefonu komórkowego, wszystko w czasie rzeczywistym. Oprócz listy aplikacji, które mogą pomóc w podniesieniu temperatury urządzenia, umożliwia zamknięcie wszystkich tych aplikacji lub tych, które uznasz za stosowne, aby je schłodzić, a także jest w stanie zapobiec przegrzaniu, ustawienia. Aplikację można pobrać tutaj.

Mistrz automatycznego chłodzenia procesora: Kolejna aplikacja w języku angielskim, która doskonale sprawdza się w utrzymaniu temperatury urządzenia mobilnego. Jest naprawdę całkiem przydatny, ponieważ posiada dużą ilość informacji, które pozwolą na kontrolowanie absolutnie wszystkiego, co może mieć wpływ na temperaturę urządzenia. Możesz zobaczyć zużycie pamięci RAM, aplikacji, które sprawiają, że telefon działa bardziej, a zatem przegrzewając się, możesz szybko schłodzić urządzenie, zamykając aplikacje, które zużywają najwięcej, a w przypadku, gdy chcesz je pobrać w celu przetestowania to.

Fajny Mistrz – Fajne Urządzenie: Niezwykle przydatna aplikacja, która działa cudownie, być może jedyną złą rzeczą dla nas jest to, że nie jest w języku hiszpańskim, więc jeśli nie rozumiesz angielskiego, polecam drugą z tej listy. W każdym razie ta aplikacja zawiera skan samochodu za pomocą telefonu komórkowego, aby znaleźć aplikacje, które wpływają na ogrzewanie urządzenia.

Należy pamiętać, że wszystkie urządzenia mogą się nagrzewać w określonych porach roku lub w zależności od pewnych cech charakterystycznych dla każdego z nich. Krótko mówiąc, trzeba użyć trochę logiki i jednocześnie informować się o pewnych problemach, aby zapobiec ich nagrzewaniu, a nawet ochłodzić. mobilna baterial co jest jedną z rzeczy, które stają się coraz gorętsze i mogą całkowicie uszkodzić nasze urządzenie.

Przeczytaj więc bardzo uważnie porady, które zamierzamy Ci udzielić poniżej, aby dokładnie temu zapobiec, a w każdym razie zastosuj te wskazówki znacznie obniżyć temperaturę telefonu komórkowego.

mobilna gorąca bateria

Jak zapobiec nagrzewaniu się telefonu komórkowego?

Unikaj miejsc o wysokich temperaturach: Ta rada jest bardziej niż jasna, ale jej udzielanie nigdy nie zaszkodzi, chociaż każde urządzenie ma system, który stara się utrzymywać to urządzenie tak chłodne, jak to możliwe, musisz mu pomóc, starając się nie wystawiać go na różne klimaty, które są zbyt gorący.

Nie używaj go pod słońcem: Znowu to samo, jak wspomnieliśmy wcześniej, musisz być ostrożny i nie używać urządzenia na słońcu, zwłaszcza jeśli jest zbyt mocne, ponieważ zbytnio podniosłoby to jego temperaturę.

Używam go trochę mniej: Być może używasz telefonu zbyt często i nie pozwalasz mu odpocząć ani na sekundę, w tym przypadku musi to być coś ekstremalnego, aby uzyskać zbyt duże nagrzanie telefonu, abyś się martwił, ponieważ chociaż przy intensywnym korzystaniu z niego będzie rozgrzać się, to nie jest oznaka zmartwienia. Problem polega na tym, że jeśli używasz go zbyt często, temperatura jest już wysoka.

mobilne chłodzenie baterii

Nie używaj telefonu komórkowego podczas ładowania: To jest więcej niż jasne, telefon komórkowy pobiera dużo temperatury po podłączeniu do zasilania, to normalne, unikaj jego używania.

Gry: Są to te, które zużywają najwięcej zasobów mobilnych i jeśli dojdziemy do przypadku, że robi się gorąco podczas gry, jest to normalne, więc w tej sytuacji nie powinieneś się zbytnio martwić.

Chłodzenie mobilnej baterii

Wierz lub nie, ale istnieje bardzo przydatna aplikacja, która pomoże Ci utrzymać zimne urządzenie w zasadzie. Ideą tej aplikacji jest to, że w całkowicie automatyczny sposób odpowiada za utrzymanie procesów na minimalnym poziomie i wykrywanie aplikacji, które zużywają więcej zasobów, aby je zamknąć bez konieczności robienia czegokolwiek i wszystkiego w tle. Możesz go pobrać ze sklepu, klikając ten link. Ponadto unikaj tego, że bateria telefonu prawie nic nie wytrzymuje, rozładowuje się bardzo szybko.