Skip to content

Jak rysować lub tworzyć kropkowane lub przerywane linie w programie Adobe Illustrator

13 de kwiecień de 2021

Realizacja i edytuj elementy grafiki wektorowej, nie jest to łatwy wybór przy wyborze programu, ponieważ aby móc z niego korzystać, należy wziąć pod uwagę wszystkie wykonalności, dlatego w wielu przypadkach zaleca się optymalizację i przyspieszenie systemu operacyjnego komputera, przed przystąpieniem do pracy. Co pozwala na poprawne wykorzystanie wszystkich jego funkcji.

Zwłaszcza jeśli chodzi o zaawansowany program, taki jak Adobe Illustratorkonieczne jest posiadanie dużej pojemności w komputerze. Adobe Illustrator jest pozycjonowany jako bardzo ważne narzędzie w świecie edycji i tworzenia elementów wektorowych.

Jest pewna funkcja, o której chcemy Ci zwrócić uwagę, ponieważ jest wymagana i musisz wiedzieć, jak z niej korzystać, jest to kropkowane lub przerywane linie w programie Adobe IllustratorW tych krótkich liniach porozmawiamy o tym, jak je rysować lub tworzyć w tym programie.

Co można zrobić w programie Adobe Illustrator?

Wspomniane narzędzie to plik program do tworzenia lub modyfikowania wektorów. To znaczy elementy, które powszechnie znamy jako modele, broszury, logo i cała seria powiązanych elementów. Nie tylko pozwala na tworzenie wektorów, ale także umożliwia modyfikację obrazu na wektor.

W tej kolejności pomysłów musimy odnieść się do tego jedna z najbardziej wymagających platform do tworzenia lub projektowania ikon, ale jednocześnie jest to platforma, która może stanowić znaczny stopień trudności dla tych, którzy nie są zorientowani w temacie lub są nowicjuszami w jego użyciu. Nawet tworzenie kształtów w programie Adobe Illustrator może być trudne, jeśli nie znasz procesu.

Ale wiedza to potęga, nic nie jest wolne od ludzkich możliwości, gdy poznamy i przećwiczymy nowe narzędzie. Będą tacy, do których niewątpliwie skłaniają się Photoshop widzi to jako prostszą platformę i z takimi samymi rezultatami końcowymi. Ale tak nie jest.

Istnieje wyraźna różnica między kompetencjami a Możliwości Adobe Illustrator i Adobe Photoshopi widzimy to w wzorcu kropkowanych linii. Ponieważ jego funkcje są zaprogramowane dla różnych efektów w zakresie produkcji cyfrowej.

Adobe Illustrator czy Adobe Photoshop? Którego powinienem użyć?

Użytkowanie będzie ograniczone bezpośrednio przez wymagania lub potrzeby pojawiające się u internauty. Pamiętajmy, że o nich chodzi przedmioty, które nie są takie same, ani pod względem funkcji, ani zdolności, ani mniej wyników. Obranie odmiennych kierunków, ale ze wspólną zbieżnością, ostateczna doskonałość.

Z jednej strony musimy pamiętać, że Adobe Illustrator jest postulowany jako element do produkcji materiału o charakterze handlowym i / lub biznesowym, gdzie elementy tam konstruowane można zabrać na pole zawodowe związane z marketingiem. Podczas gdy Photoshop koncentruje się na profesjonalny montaż materiału fotograficznego.

linie przerywane w programie Adobe Illustrator

Z tej perspektywy argumentuje się następnie, że nie ma miejsca na używanie lub nieużywanie jednego przez drugiego, oba reprezentują wspólne, ale nie równe elementy. Dając początek specjalizacjom z jego możliwości. To prawda, że można utworzyć materiał podobny do wektoraw prezentacji obrazu, ale wiąże się to ze skomplikowanymi procesami, które możemy pominąć, przechodząc do specjalistycznego narzędzia do takich celów.

Rysuj lub twórz kropkowane lub przerywane linie w programie Adobe Illustrator

Linie przerywane lub przerywane są domyślnie bardzo poszukiwanym narzędziem, ze względu na ich wszechstronność, a także szerokie zastosowanie przy tworzeniu linii, zaznaczaniu elementów do obcinania lub późniejszej modyfikacji przez użytkownika lub odbiorcę. praca wykonana w programie Adobe Illustrator.

Proces jego rysowania lub tworzenia jest prosty, wystarczy zwrócić uwagę i zastosować je do litery, zobaczmy jak rysować lub tworzyć kropkowane lub przerywane linie w programie Adobe Illustrator prosty:

  • Po wejściu do interfejsu otwórz menu Stroke podane w oknie.
  • Narysuj wspólną linię, po zakończeniu należy ją wybrać.
  • Teraz odnosi się do sekcji z linią przerywaną.
  • W tym momencie zostaniesz poproszony o przypisanie wartości linii przerywanych, takich jak wymiar stylu i żądana grubość.
  • Po wykonaniu tego wszystkiego będziemy mogli zwizualizować przerywaną linię, która właśnie została utworzona w programie Adobe Illustrator.

dołącz do naszego kanału telegram