Skip to content

Jak rozwiązać brak głosów! na Badoo?

31 de październik de 2021

Badoo to jedna z głównych sieci społecznościowych na świecie, kiedy myślimy o poznawaniu ludzi i flirtowaniui dlatego cały czas otrzymujemy zapytania od jego użytkowników, którzy chcą wiedzieć, co mają zrobić, gdy mają do czynienia z określonymi wiadomościami lub powiadomieniami.

W tym konkretnym przypadku chcemy się nad nimi rozwodzić osoby, które wspomniały nam, że otrzymały wiadomość Nie masz już głosów! na Badoo, aby nauczyć ich, jakie kroki muszą wykonać, jeśli chcesz pozbyć się tego irytującego ostrzeżenia.

Jeśli chcesz mieć nieograniczoną liczbę głosów na Badoo, powinieneś po prostu czytać dalej.

Nieograniczone głosy na Badoo 2019

Dzieje się tak, że większość użytkowników korzystających z Badoo ma do czynienia z szeregiem utrudnień bezpośrednio związanych z ograniczone funkcje wynikające z braku konta Premium.

Wśród korzyści płynących z rachunków płatniczych możemy na przykład wymienić możliwość wysyłania nieograniczonych głosów innym osobom, z pominięciem ograniczeń związanych z liczbą głosów dziennie i tym podobnych.

Dlatego jeśli chcesz mieć więcej głosów na Badoo, musisz aktywować konto Premium tej sieci społecznościowej, które, jak wiemy, ma miesięczny koszt. Oczywiście jasne jest, że zainteresowani użytkownicy nie chcą za to płacić i właśnie w ten sposób nauczymy Cię sztuczki, która również pozwoli Ci aktywuj Badoo Premium za darmo bez większego wysiłku.

Przede wszystkim musisz mieć pod ręką e-mail, którego znasz hasło, nie ma znaczenia, czy pochodzi z Hotmaila czy Gmaila. Kiedy już to masz, musisz wyślij znajomym zaproszenia do dołączenia do Badoo, co Ci pozwoli odbierz nagrodę w sieci społecznościowej polegającą na zostaniu użytkownikiem Premium na 14 dni, ze wszystkimi zaletami etui.

Po zakończeniu tego etapu Premium, jeśli chcesz dalej korzystać z korzyści, będziesz musiał powtórzyć ten sam mechanizm, którego właśnie nauczyliśmy.

Zdobądź nieskończoną liczbę głosów na Badoo

Cóż, musimy to powiedzieć Powyższa metoda, której właśnie Cię nauczyliśmy, jest jedną z najsłynniejszych sztuczek w Badoo, zwłaszcza wśród tych użytkowników, którzy posiadają supermoce lub konta Premium, ponieważ nie muszą znosić na nich żadnych ograniczeń, dzięki czemu mają nieograniczoną liczbę głosów lub możliwość zmiany statusu.

Mam nadzieję, że ta sztuczka była przydatna, aby mieć nieograniczoną liczbę głosów na Badoo.

Czy dzięki temu krok po kroku udało Ci się zdobyć więcej głosów na Badoo?