Skip to content

Jak rozpocząć lub rozpocząć rozmowę w Hangouts

1 de marzec de 2021

Hangouts to aplikacja wieloplatformowa, która została opracowana przez Google. Dziś ma dużą liczbę obserwujących, którzy wybierają to narzędzie. Ponieważ oferuje doskonałą obsługę i jest całkowicie bezpłatny. Należy zauważyć, że został zaprojektowany z myślą o zastąpić usługi Google Talk, Google+ Messenger i Google+ Hangouts.

Ta aplikacja do dziś cieszy się dużą popularnością, ponieważ ma prosty interfejs, ma bardzo przydatne funkcje, a także jest środkiem darmowy w którym użytkownicy mogą komunikować się za pomocą wiadomości tekstowych i wideo, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak działa Google Hangouts w Gmailu.

Jeśli jednak dopiero zaczynasz korzystać z Hangouts, prawdopodobnie nie znasz niektórych funkcji lub nie znasz niektórych procedur. Dlatego tutaj wyjaśnimy jedną z najważniejszych rzeczy dotyczących tej aplikacji i tak jest jak mówić w Hangouts i jak rozpocząć rozmowę.

Co to jest Hangouts i jak działa?

Hangouts to narzędzie Google, które umożliwia użytkownikom komunikowanie się za pomocą wiadomości lub filmów. Został uruchomiony 15 maja 2013 r. Jednak przed jego uruchomieniem Google miał już inne aplikacje do przesyłania wiadomości, z tego powodu celem Spotkania jest ich zastąpienie.

Wśród głównych cech Hangoutów jest to narzędzie, za pomocą którego użytkownicy mogą komunikować się z dwiema lub więcej osobami, mając możliwość kontaktu 15 osób w sieci i 10 osób na smartfonie.

Podczas rozmowy jest to możliwe wyślij emotikony, postacie i udostępniaj zdjęcia, obrazy gif i ich lokalizację. Są one automatycznie zapisywane w albumie Zdjęcia w profilu Google + każdej osoby.

Dziś Hangouts jest jedną z aplikacji, które rywalizują ze Skype’em, a nawet dzisiaj oferuje lepsze funkcje niż Skype. Podobnie jedną z zalet Hangouts jest to, że można z niej korzystać z komputera, tabletu lub smartfona.

W przypadku korzystania z tego narzędzia z komputera konieczne jest, aby komputer był wyposażony w mikrofon, włączoną kamerę i głośniki do usługi połączenia wideo.

Inną z wyjątkowych zalet, jakie oferuje nam ta niesamowita platforma, jest to mogą być transmitowane na żywo. Oznacza to, że możesz prowadzić rozmowy publiczne, a każdy użytkownik może uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem łącza.

Jak rozpocząć rozmowę w Hangouts?

Hangouty aplikacji mobilnych na laptopach

Hangouts to medium, z którego można korzystać zarówno na komputerze, tablecie, jak i smartfonie. Także to dostępne na Androida, iPhone’a i iPada. Następnie wyjaśnię różne procedury w każdym z nich:

Rozpocznij rozmowę w Hangouts na komputerze

 • Wejdź na oficjalną stronę internetową lub otwórz Hangouts w Gmailu
 • Kliknij opcję Nowa rozmowa (która pojawia się w górnym obszarze)
 • Dodaj nazwę lub e-mail użytkownika, z którym chcesz rozpocząć rozmowę
 • Następujący, napisz wiadomość
 • Na koniec naciśnij wchodzić wysyłać.

Rozpocznij rozmowę w Hangouts na Androidzie

 • Otwórz aplikację Hangouts na urządzeniu mobilnym lub tablecie
 • W prawym dolnym obszarze naciśnij opcję Dodaj, następnie kliknij Nowa rozmowa
 • Napisz i zaznacz nazwę osoby, do której chcesz wysłać wiadomość
 • Następnie napisz tekst, biorąc pod uwagę, że możesz dodać emotikony, naklejki i zdjęcia
 • Gdy tylko będziesz mieć gotową wiadomość, naciśnij Wysłać.

Rozpocznij rozmowę w Hangouts na iPhonie i iPadzie

 • Otwórz aplikację na swoim urządzeniu lub tablecie
 • Znajdź i wybierz opcję Dodaj, który znajduje się w prawym dolnym rogu
 • Napisz imię osoby, do której chcesz wysłać wiadomość.
 • Gdy tylko znajdziesz kontakt, musisz go wybrać
 • Później, wprowadź wiadomośćPamiętaj, że możesz dodawać zdjęcia, naklejki i emotikony
 • Na koniec naciśnij przycisk Wysłać

Należy pamiętać, że aby rozpocząć rozmowę w tej aplikacji konieczne jest posiadanie konta Hangouts, a także zainstalowanie go na swoim urządzeniu.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten artykuł ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię. Czy uważasz, że Hangouts to aplikacja wysokiej jakości? Zostaw nam swoją odpowiedź w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram