Saltar al contenido

Jak robić zdjęcia i filmy za pomocą aparatu z mojego programu Amazon Echo Show? – Narzędzia

15 de enero de 2022

Echo Show stało się bardzo modne, ponieważ są to urządzenia, które dobrze sprawdzają się pod względem funkcji. Swoją drogą, poza dobrą wydajnością, te urządzenia mają świetną kompatybilność z wszelkiego rodzaju aplikacjami do wideorozmów i szybkimi wiadomościami.

Dzięki Echo Show możesz robić filmy i zdjęcia, tak jak pozwala na to każde inne urządzenie mobilne. Wkrótce pokażemy ci jak robić zdjęcia i filmy za pomocą Echo Show, jakie funkcje daje Echo Show, jak używać Echo Show jako kamery monitorującej i jak aktywować funkcję nadzoru Echo Show.

Jakie funkcje ma kamera Echo Show?

Urządzenia Echo Show są w rzeczywistości bardzo kompletne, ponieważ oferują rzeczy, których nie oferują inne urządzenia. Z tego rodzaju inteligentne głośniki możesz robić zdjęcia, nagrywać filmy i prowadzić wideorozmowy z osobami, które są daleko.

Aparat tej klasy urządzeń jest bardzo wydajny. Dlatego wszystkie zdjęcia wykonane tym aparatem, wyjdzie w wysokiej rozdzielczości i świetnie wyglądają. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby filmy, zdjęcia, a nawet rozmowy wideo, które prowadzisz, wyglądały dobrze.

osoba oglądająca kamerę

Te rzeczy, które możesz zrobić, to umieścić w maksymalnej rozdzielczości kamera urządzenia, korzystaj z naturalnego światła i czyść obiektyw, gdy chcesz korzystać z aparatu. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać zdjęcia lub filmy w wysokiej rozdzielczości za pomocą urządzenia Echo Show.

Nawiasem mówiąc, aby zobaczyć, kiedy zdjęcia są dobrze wyostrzone, możesz dostosować jasność swojego Echo Show, aby móc dobrze zwizualizować zawartość i wiedzieć, kiedy jest najbardziej odpowiedni moment na zrobienie zdjęcia. Kiedy skończysz robić zdjęcia, możesz zmniejsz jasność w Echo Show aby nie uszkodzić wzroku.

Prowadź wideorozmowy, rób zdjęcia i nagrywaj filmy

Teraz, gdy wiesz, co musisz zrobić, aby uzyskać zdjęcia i filmy HD za pomocą programu Echo Show, oto co następuje: naucz się robić zdjęcia, nagrywaj filmy i prowadź wideorozmowy za pomocą swojego urządzenia. Zobacz, jak wykonać zdjęcia:

 1. włącz urządzenie
 2. Aktywuj asystenta Alexa
 3. Powiedz asystentce „Alexa, zrób zdjęcie”
 4. Od razu na ekranie wyświetli się aplikacja, za pomocą której będziesz mógł robić zdjęcia i filmy. Wybierz żądany tryb przechwytywania i naciśnij przycisk nagrywania lub przechwytywania, aby robić zdjęcia lub filmy

alexa logo

To właśnie musisz zrobić, kiedy chcesz zrób zdjęcie za pomocą programu Amazon Echo Show. Jeśli chcesz nawiązać połączenie wideo za pomocą Echo Show, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Włącz Echo Show
 2. Otwórz aplikację do obsługi spotkań lub wiadomości błyskawicznych, z której chcesz nawiązać połączenie wideo
 3. Wpisz czat, który masz z osobą, do której chcesz zadzwonić
 4. Na koniec wyczyść obiektyw, udaj się w miejsce o naturalnym świetle i rozpocznij wideorozmowę

Należy zauważyć, że w Echo Show możesz pobrać aplikację Skype, aby wykonywać połączenia i wiele innych rzeczy. Być Wirtualny głośnik Skype działa wyjątkowo w urządzeniu.

W jaki sposób Echo Show jest używany jako kamera monitorująca?

Echo Shows są tak kompletne, że mają nawet określoną funkcję, która pozwala ustawić urządzenie jako rodzaj kamery monitorującej. Jeśli chcesz umieścić Echo Show jako kamerę monitorującą, musisz:

 1. Włącz Echo Show
 2. Przejdź bezpośrednio do części, która pokazuje konfigurację Twojego systemu
 3. Przejdź do sekcji „Aparat”
 4. Teraz przejdź do sekcji „Nadzór domowy”
 5. Aktywuj funkcję
 6. Potwierdź wszystkie dane, których używasz do wejścia na swoje konto Alexa
 7. Wpisz hasło, którego używasz na koncie Amazon
 8. Na koniec potwierdź wszystko, aby proces kamery monitoringu zaczął się od razu

ukryte hasło

Mając aktywny tryb „Kamera nadzoru”, będziesz musiał dostosować inne rzeczy związane z bezpieczeństwem lub typem kamery. Przy okazji, podczas korzystania z trybu „Kamera nadzoru” zaleca się, aby połączyć kamerę Wyze z Alexą do używać go w połączeniu z urządzeniem.

Jak uzyskać dostęp do widoku z kamery za pomocą funkcji Home Surveillance?

Aby zobaczyć tego rodzaju rzeczy, musisz skorzystać z usług Alexa. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejdź do aplikacji Alexa aby zobaczyć wszystkie urządzenia. Po drugie, przejdź do grupy o nazwie „Kamery”. Po trzecie, wybierz kamerę, której chcesz użyć lub wyświetlić i gotowe.

W przypadku problemów z aktywacją trybu „Monitorowanie domu” w programie Echo Show, należy przejść do witryny pomocy technicznej programu Echo Show. Tam na tej stronie mogą znajdować się przydatne informacje dla być w stanie aktywować ten tryb dzięki czemu możesz mieć oko na swój dom.

dołącz do naszego kanału telegram