Skip to content

Jak robić ruchome zdjęcia za pomocą aplikacji Loopsie — Zdjęcia, które się poruszają

16 de czerwiec de 2023

W naszym domu zawsze mamy to specjalne miejsce, w którym możemy umieścić najprzyjemniejsze wspomnienia, jakie mamy z podróży lub chwili dzielenia się z kimś wyjątkowym a jaki lepszy sposób na zapamiętanie tych chwil niż zdjęcia, jakiś czas temu zadowalaliśmy się zdjęciem z rozmytym obrazem bo tak wychodziło przy ustawianiu ostrości, dziś mamy możliwość poprawienia tej sytuacji.

Dziś możemy fotografować ważne momenty czy krajobrazy, które z pewnością zabiorą nas na miejsce w mgnieniu oka, mamy na to różne sposoby, mamy profesjonalne aparaty, aparaty cyfrowe i jednorazowe o bardzo dobrej konfiguracji i najpopularniejszy w tej chwili jest aparat naszego telefonu komórkowego.

Kiedy kupimy komórkę? Najważniejszą cechą, którą widzimy w telefonie komórkowym, jest możliwość zrobienia wyraźnego zdjęcia aparatu, pojemność pikseli lub czy możesz zmienić jego rozdzielczość, a także czy telefon ma przednią i tylną kamerę, aby ustawić jedną jako domyślną

Zwykle wybieramy przedni aparat jako domyślny, teraz jesteśmy nawet świadomi, ile ma świateł, potem jest ważna część, czyli jakiej aplikacji użyć, aby poprawić zdjęcie, które robimy w pewnym momencie.

Mamy ciągłą ewolucję w naszym codziennym życiu, jeśli chodzi o zdjęcia, istnieje nieskończona liczba sposobów na ulepszenie ujęcia, z pewnością przy więcej niż jednej okazji Widziałeś poruszające się zdjęcia lub porusza się określony obszar tego, podczas gdy reszta zdjęcia pozostaje statyczna, jak każde inne zwykłe zdjęcie, które stałoby się kinografią.

Najlepsza aplikacja do robienia ruchomych zdjęć

Do tego typu efektów istnieją programy, które pomagają nam poprawić nasze zdjęcia i precyzyjnie Dzisiaj chcę z wami porozmawiać o dość efektownej aplikacji dzięki któremu możesz osiągnąć to, o czym wspomniałem wcześniej, a nazwa wspomnianej aplikacji to Loopsie, która jest dość łatwa w użyciu pod każdym względem.

Aby pobrać aplikację, wystarczy wejść na oficjalną stronę Sklepu Google Play, sposób instalacji jest jak zawsze, kliknij pobierz, poczekaj na zakończenie pobierania i zostanie ona zainstalowana automatycznie. raz zainstalowany Będziesz mógł zacząć używać go do ruchomych obrazów.

Jak robić zdjęcia, które się poruszają

Sposobem na idealne dopasowanie jest wykonanie kilku bardzo prostych kroków, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to nagrać wideo przez kilka sekund bez poruszania telefonem. Następnie po prostu da ci możliwość zamalowania obszarów, które chcesz przenieść, w ten sposób obszary, które nie są pomalowane, nie będą się poruszać i pozostaną statyczne, podczas gdy pomalowane będą animowane.

W ten prosty sposób jest jak możesz tworzyć ruchome zdjęciaTo wcale nie jest skomplikowane i zapewniam Cię, że w ciągu kilku sekund będziesz w stanie stworzyć szeroką gamę ruchomych fotografii, które możesz wykorzystać w dowolnym miejscu.

Nawet można dzielić się swoimi dziełami za pośrednictwem sieci społecznościowych, takich jak InstagramFacebook, czy przesyłać je przez WhatsApp, gdyż zapisując je jako animowane gify, można je w ten sposób przesyłać za pośrednictwem aplikacji lub sieci społecznościowych, które umożliwiają wysyłanie tej klasy plików, których jest zdecydowana większość

Oczywiście myślę, że w zależności od sceny i tego, co chcesz osiągnąć, uzyskasz lepszy lub gorszy wynik To kwestia dużej wyobraźni i wypróbowania różnych środowisk, tła i krajobrazy, być może coś, co myślałeś, że nie będzie wyglądać dobrze, gdy animacja Cię zaskoczy.

poprawiać zdjęcia

Wszystko jest w tym, wyobraźni, spróbuj i spróbuj jeszcze raz, istnieją możliwości i prosta, ale potężna aplikacja i skuteczny, jak zobaczysz, jest dość łatwy do pobrania i zainstalowania na dowolnym urządzeniu z Androidem.

Jeśli masz jakieś pytania na ten temat, możesz zostawić mi komentarz poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram