Skip to content

Jak przywrócić zdjęcia i filmy z kosza Zdjęć Google? – Odzyskiwanie obrazów

26 de grudzień de 2021

Zdjęcia Google to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania zdjęciami na urządzenia z systemem Android, a nawet urządzenia z systemem iOS. Wszystkie nowe telefony komórkowe z systemem Android, Przynoszą ze sobą aplikację Zdjęcia Google aby móc używać zobaczyć wszystkie obrazy, które masz na urządzeniu.

Jedną z najlepszych rzeczy w Zdjęciach Google jest to, że pozwalają utwórz kopię zapasową wszystkich swoich zdjęć aby mieć gwarantowaną kopię zapasową. Wkrótce pokażemy, jak przywrócić zdjęcia i filmy ze Zdjęć Google, gdzie można zobaczyć obrazy znajdujące się w koszu Zdjęć Google, oraz kilka innych rzeczy.

Co się stanie, jeśli spróbujesz odzyskać pliki Zdjęć Google po 60 dniach?

Aby dać Ci możliwość odzyskania niektórych zdjęć, Zdjęcia Google dają Ci okres czasu, w którym istnieje możliwość powrotu do mieć zdjęcia, które usunąłeś. Ten okres wynosi około 60 dni. Po upływie tych 60 dni, które przekażą Zdjęcia Google, wszystkie zdjęcia znajdujące się w koszu zostaną usunięte.

Jest to limit czasu na odzyskanie zdjęć usuniętych w aplikacji Zdjęcia Google. Jeśli więc spróbujesz odzyskać pliki ze Zdjęć Google po upływie 60 dni, nie znajdziesz absolutnie nic. Możesz pomyśleć, że 60 dni to krótki czas, ale tak nie jest.

Istnieje kilka menedżerów obrazów podobnych do Zdjęć Google, które dają tylko około 30 lub 24 dni na usuń wszystkie zdjęcia z kosza. Co więcej, są tacy, którzy natychmiast usuwają pliki i nie przynoszą kosza na śmieci. Cóż, ważne jest to, że musisz odzyskać usunięte zdjęcia w Zdjęciach Google, zanim minie te 60 dni.

Gdzie możesz zobaczyć pliki w koszu Zdjęć Google?

Przeglądanie plików znajdujących się w koszu Zdjęć Google to zawsze coś, co nie wymaga wielu kroków. Zwróć jednak uwagę na to, co powinieneś zrobić, aby aby móc zobaczyć wszystkie zdjęcia które są w koszu na śmieci z Twoich Zdjęć Google:

 1. Wyszukaj aplikację
 2. Otwórz Zdjęcia Google
 3. Przejdź do sekcji „Biblioteki”
 4. Tam w „Bibliotekach” zobaczysz wszystkie foldery na urządzeniu. Po prostu szukasz opcji, która mówi „Kosz”
 5. Na koniec kliknij opcję „Kosz”, a zobaczysz wszystkie usunięte zdjęcia

Pamiętaj, że w koszu znajdziesz tylko te zdjęcia, które zostały usunięte w Zdjęciach Google. Inne zdjęcia, które usunąłeś z innego miejsca na urządzeniu, nie będą tam przechowywane w koszu. Jeśli widzisz w koszu pliki, których szukałeś, możesz przesłać je do chmury, aby utworzyć ich kopię zapasową.

W jaki sposób przywracane są pliki ze Zdjęć Google?

prześlij logo

Przywracanie pliku znajdującego się w Zdjęciach Google to coś, co można zrobić nawet bez połączenia z Internetem. Można to zrobić z telefonów komórkowych, a także z laptopów lub komputerów stacjonarnych. Poniżej zostanie pokazane, jak to się robi z obu urządzeń.

Z urządzenia mobilnego

W przypadku telefonów komórkowych nie jest konieczne połączenie z Internetem, aby móc odzyskać pliki, które masz w Twój kosz Zdjęć Google. Zobacz, jak przywracane są filmy lub obrazy:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Znajdź aplikację Zdjęcia Google
 3. Otwórz Zdjęcia Google
 4. Przejdź do sekcji „Biblioteki”
 5. W „Bibliotekach” wejdziesz tam, gdzie jest napisane „Kosz”
 6. Naciśnij plik, który chcesz przywrócić
 7. Na koniec kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Przywróć”, a wszystko będzie gotowe

Należy zauważyć, że jeśli chcesz zachować trochę miejsca Aby zapisać obrazy w Zdjęciach Google, musisz przesłać tylko najważniejsze obrazy. Dzieje się tak, ponieważ Zdjęcia Google mają limit pojemności. Jeśli więc dobrze zarządzasz całym miejscem, które udostępnia Zdjęcia Google, zawsze będziesz mieć miejsce do przechowywania zdjęć.

Teraz, jeśli nie masz już miejsca na zapisywanie zdjęć w chmurze Zdjęć Google, możesz usunąć niektóre, które uważasz za niepotrzebne lub na zakup magazynu. Jest sposób, aby to wszystko sprawdzić, korzystając z pomocy Zdjęć Google.

Zrób to na komputerze

dziewczyna przy komputerze

Z komputerów proces jest nieco inny. Również z komputerów tak potrzebujesz połączenia z internetem aby przywrócić pliki znajdujące się w koszu. Zobacz, jak to się robi:

 1. Włącz komputer
 2. Otwórz przeglądarkę internetową
 3. Uzyskaj dostęp do adresu „photos.google.com”
 4. Zaloguj się na swoje konto Zdjęć Google
 5. Przejdź do „Biblioteki”
 6. Przejdź do „Kosza”
 7. Naciśnij plik, który chcesz przywrócić i kliknij „Przywróć”

Po przywróceniu obrazu, który znajdował się w koszu Zdjęć Google na komputerze, obraz pojawi się w widoku „Wszystko” Zdjęć Google. Tam w głównym widoku wszystkich obrazów, możesz znaleźć zdjęcie lub wideo które przywróciłeś.

W jaki sposób trwale usuwane są pliki, które masz w Zdjęciach Google?

Jeśli nie chcesz przywracać zdjęcia znajdującego się w koszu Zdjęć Google, możesz je trwale usunąć aby nie zajmował miejsca na telefonie. Aby usunąć obrazy, które masz w koszu Zdjęć Google, musisz:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Otwórz aplikację Zdjęcia Google
 3. Przejdź do „Biblioteki”
 4. Wpisz „Kosz”
 5. Wybierz plik, który chcesz usunąć, naciśnij opcję „Usuń” lub „Usuń” i raz na zawsze potwierdź czynność

dołącz do naszego kanału telegram