Skip to content

Jak przywrócić lub ponownie uruchomić iPhone’a bez naciskania przycisku Home – bardzo łatwe

27 de luty de 2021

Jedną z największych wad fabrycznych, jaką mają niektóre urządzenia iPhone, są ich terminale, które są ogólnie wadliwe, a dokładniej mówimy o przycisku blokady.

Zwykle ten przycisk po chwili użycia zaczyna się pojawiać różne usterki, na przykład jeśli przestanie działać, co uniemożliwia korzystanie z niego, a wraz z nim pojawia się mnóstwo problemów na poziomie technicznym, które mogą być denerwujące.

Ta awaria sprawia, że ​​zadania takie jak blokowanie lub odblokowywanie ekranu stają się niemożliwe, dlatego w tym poście skupimy się na nauczeniu alternatywnych sposobów, które pomogą zastąpić użycie tego przycisku w przypadku, gdy jest uszkodzony lub wkrótce nie będzie już nadawać się do użytku.

Dzięki tym sztuczkom będziesz mógł mieć większą kontrolę nad różnymi przyciskami w telefonie, a dzięki temu poznasz alternatywne sposoby, które pomogą Ci zastąpić ich użycie. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że możesz dodać wirtualny przycisk Home na swoim iPhonie.

Metoda 1, aby móc ponownie uruchomić iPhone’a

Jeśli chcesz wypróbować tę metodę, konieczne jest tylko wykonanie następujących kroków, a także nie próbuj pomijać żadnego z nich

 1. Rozpoczyna się od wejścia do centrum aplikacji pod wpisem „Ustawienia”, które możemy znaleźć w naszym urządzeniu.
 2. Wewnątrz możemy wejść do sekcji „generał”.
 3. Gdy już to zrobimy, musimy po prostu kliknąć opcję „Dostępność”.
 4. W nim musisz zlokalizować opcję o nazwie „Pogrubiony tekst„A potem musimy go aktywować.
 5. Ważne jest, abyś wiedział, że wykonując tę ​​procedurę, będziesz obojętny, czy opcja jest aktywna, czy nie w momencie wejścia, więc jedyne co musisz zrobić, jeśli już wszedłeś, to kliknąć przycisk, który zobaczysz, że pojawi się tuż obok wspomnianej opcji.
 6. Po naciśnięciu powiedział przycisk, zobaczysz, że pojawi się w nim komunikat, w którym zostaniemy poinformowani, że po zastosowaniu tego ustawienia nasze urządzenie rozpocznie ponowne uruchomienie. W tym momencie wystarczy kliknąć przycisk „Kontyntynuj„W ten sposób można skutecznie zrestartować telefon bez konieczności używania jakichkolwiek fizycznych przycisków.

biały przycisk iphone

Metoda 2, aby móc ponownie uruchomić iPhone’a:

Jest to jedna z najczęściej stosowanych metod wtórnych, jeśli pierwsza nie przyniosła efektu, aby ją wykonać wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Zaczyna się w ramach zastosowania „Ustawienia”.
 2. Następnie wprowadź sekcję „generał„A kiedy już tam będziesz, musisz wejść do sekcji”Przywracać”.
 3. Tam musisz zlokalizować się w opcji „Zrestartować ustawienia sieci„W ten sposób zobaczysz, że pojawi się wyskakujące okienko z następującym tekstem:”Wszystkie oryginalne ustawienia sieciowe zostaną przywrócone”.
 4. Jeśli przejdziemy do naciśnięcia przycisku „Przywracać”, Będziemy mogli zobaczyć, jak nasze urządzenie automatycznie uruchamia się ponownie.
 5. Ta wspaniała metoda ma negatywny aspekt, w którym wyeliminujemy wszystkie te konfiguracje sieci i dostosowania, które wprowadziliśmy, dlatego robiąc to, musimy ponownie wprowadzić wszystkie dane, które zostały znalezione w związku z połączeniem Wi-Fi.

Oto kilka dość prostych, ale przydatnych metod, z których na pewno zechcesz jednak skorzystać rachunek konsekwencje tej metody 2, które w taki czy inny sposób mogą być denerwujące, jeśli nie masz połączenia ze zwykłą siecią Wi-Fi, więc spróbuj zwiększyć swoje połączenie internetowe.