Skip to content

Jak przyciąć zdjęcie lub obraz w kształcie koła na Androida?

22 de luty de 2021

Wtedy zobaczymy jak przyciąć zdjęcie lub obraz w okrągłym kształcie na Androidzie z bardzo przydatną aplikacją, która pozwoli nam nie tylko na okrężne wycinanie dowolnego zdjęcia, które mamy na urządzeniu, ale także na inne kształty.

Dziś fotografie stały się niezwykle ważne. Nie tylko dlatego, że wszystkie nasze urządzenia mobilne mają kamery (rok po roku lepszej jakości) Ale także dlatego, że sieci społecznościowe, takie jak Instagram, pomogły ludziom chcieć dzielić się więcej chwilami dnia z przyjaciółmi i rodziną.

Wiele aparatów, których używamy w naszych telefonach, to już profesjonalna jakość. Problem polega na tym, że Android nie ma domyślnie pewnych funkcji, aby móc je edytować, a jedną z nich jest możliwość kadrowania zdjęć w sposób kołowy.

Dopóki możemy występować kwadratowe wycięciautworzenie koła lub innego kształtu nie jest natywnie możliwe w Androidzie. Ale nie martw się, ponieważ dzięki szerokiej gamie aplikacji, które możemy znaleźć w Sklepie Play, mamy rozwiązanie.

Jak możesz sobie wyobrazić, rozwiązaniem jest właśnie bardzo ciekawa aplikacja, która pozwala wyciąć dowolne zdjęcie, które masz w galerii Twojego urządzenia nie tylko okrągłe, ale z wieloma innymi kształtami. Dość lekka, dynamiczna, intuicyjna i szybka aplikacja, która działa na każdym urządzeniu z Androidem.

Najpierw zobaczmy, o jakiej aplikacji mówimy, a następnie zobaczmy mały samouczek, dzięki któremu nauczysz się jej używać iw ten sposób możesz wyciąć wszystkie zdjęcia, które chcesz, w okrężny sposób na Androidzie.

Przycinaj zdjęcia w okrągłym kształcie za pomocą narzędzia Circle Cutter

Aby wyciąć zdjęcia w sposób okrężny, będziemy potrzebować aplikacji o nazwie Circle Cutter. System operacyjny natywnie nie ma możliwości wycinania zdjęć w ten sposób.

Aplikacja, którą mamy zamiar pobrać ze Sklepu Play, pozwala nam nie tylko na wykonywanie okrągłych cięć, ale ma również inne kształty, takie jak półokrągły, owalny, kwadratowy itp. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze a przede wszystkim dość lekka.

zdjęcia kręgu zbożowego mobilne

Jak przyciąć zdjęcia w okrągłym kształcie

  • Po otwarciu aplikacji znajdujemy prosty interfejs, który pracuje jako redaktor.
  • Musimy nacisnąć znak „+„Położony w centrum.
  • Ta opcja przeniesie nas do galerii zdjęć, abyśmy mogli wybrać tę, którą chcemy wyciąć.
  • Gdy to zrobimy, zobaczymy, że plik kółko na środku aplikacji. Będziesz musiał tylko tak ułożyć zdjęcie, aby obszar, który chcesz wyciąć, znajdował się wewnątrz koła, reszta zostanie wyeliminowana.
  • Po ułożeniu zdjęcia wystarczy, że klikniesz „Przytnij teraz” Na końcu „Zapisać”Aby móc zapisać zdjęcie w galerii Androida.
  • Wynik zostanie zapisany w folderze o nazwie „Okrągły Cutter”.

Jak widać, korzystanie z tej aplikacji jest czymś niezwykle prostym, czego nauczysz się w ciągu kilku minut. Oczywiście ma o wiele więcej opcji, które musisz odkryć samodzielnie.

Jednak wycinanie zdjęć lub obrazów w okrągłym kształcie działa idealnie. Możesz wybierz dowolny inny kształt aby uzyskać różne wyniki w zależności od danego zdjęcia.

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy gotowi do pomocy. Jeśli więc nadal masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące narzędzia Circle Cutter lub znasz alternatywę dla wycinania zdjęć w okrągłym kształcie na Androidzie. Możesz zostawić nam komentarz nieco dalej w polu komentarza.