Skip to content

Jak przesłać wiele wiadomości e-mail naraz w Yahoo Mail

22 de luty de 2021

Przekazywanie wiadomości e-mail może być żmudnym zadaniem, zwłaszcza gdy lista wiadomości jest długa. Jeśli korzystasz z usługi Yahoo Mail i chcesz bezproblemowo przeprowadzić tę procedurę, to polecamy przeczytanie tego artykułu, z którego dowiesz się Jak przekazać wiele e-maili naraz w Yahoo Mail

Co to jest poczta Yahoo?

Yahoo Mail to usługa poczty e-mail utworzona przez firmę Yahoo w 1997 r. Yahoo Mail działa w chmurze i umożliwia użytkownikom dostęp do skrzynki odbiorczej w celu przeglądania otrzymywanych wiadomości.

Platforma ma określone filtry, które zapobiegają wysyłaniu złośliwych poleceń przez cyberprzestępców. Również, Yahoo Mail sprawia, że ​​zarządzanie pocztą e-mail jest szybkie i łatwe używając filtrów i aplikacji. Użytkownicy mogą dołączać pliki do poczty Yahoo z adresu bardzo proste i organizuj powiązane e-maile w tym samym zasobniku.

Do czego służy poczta Yahoo?

Poczta Yahoo służy do wysyłania i odbierania wiadomości e-mail w praktyczny i prosty sposób. Zarządzanie wiadomościami e-mail obejmuje kontrolowanie komunikacji i korzystanie z funkcji udostępniania wiadomości i kontaktów.

Ponadto Yahoo Mail umożliwia użytkownikom dostosowywanie folderów zawierających ich wiadomości, a także wyszukiwanie słów kluczowych, dat lub kontaktów. Należy zauważyć, że zasób ułatwia proces wyszukiwania osób z Yahoo w celu zwiększenia użyteczności usługi.

Jak przekazać wiele e-maili naraz w Yahoo Mail

Jeśli chcesz przesłać kilka wiadomości e-mail jednocześnie z Yahoo Mail, możesz zastosować zmianę w konfiguracji usługi za pomocą bardzo prostej procedury, którą wyjaśnimy poniżej.

Zaloguj się do swojego konta e-mail

Pierwszym krokiem jest uzyskanie dostępu do witryny Yahoo. Tam zlokalizuj usługę „Poczta Yahoo” aby zalogować się na swoje konto Yahoo przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Pojawi się nowe okno, w którym zobaczysz kilka sekcji.

Wybierz sekcję „Poczta” lub „Poczta”, która ma ikonę fioletowej koperty, jeśli wcześniej byłeś zalogowany.

Uzyskaj dostęp do dowolnego z folderów

Następnie, uzyskać dostęp do dowolnego folderu, w którym znajdują się wiadomości że zamierzasz ponownie wysłać. Aby to zrobić, przejdź do lewej części panelu i kliknij „Skrzynka odbiorcza”, „Nieprzeczytane” lub „Oznaczone gwiazdką”. Po wejściu do jednego z tych zasobników naciśnij i przytrzymaj klawisz „Ctrl”, klikając każdą wiadomość, którą chcesz przekazać dalej.

Zaloguj się Yahoo!

Przekaż wiele e-maili jednocześnie

Po wybraniu listy kontaktów w Yahoo kliknij przycisk „Przekaż dalej” lub „Przekaż dalej”, a w nowym oknie wprowadź adresy e-mail z pola tekstowego oznaczonego „Do”. Napisz także tytuł wiadomości obok „Fw” i naciśnij przycisk „Wyślij”.

Inna alternatywa dla przesyłania dalej e-maili

Możliwe jest ponowne wysłanie wielu e-maile automatycznie z Yahoo Mail. Aby to zrobić, kliknij sekcję „Adresy e-mail”.

Następnie zobaczysz wszystkie skonfigurowane adresy e-mail, w tym konto Yahoo! Naciśnij swoje konto, aby przejrzeć różne opcje konfiguracji.

Skonfiguruj swoje konto, aby automatycznie przekazywać e-maile

Wybierz opcję „Wpisz swoją pocztę Yahoo z dowolnego miejsca”. Tam zaznacz pole „Wyślij ponownie”. W polu tekstowym zatytułowanym „Adres dostawy” wprowadź adres e-mail, na który chcesz wysyłać wiadomości, a następnie kliknij „Weryfikuj”.

Natychmiast pojawi się okno z komunikatem wyjaśniającym, jak to zrobić sprawdź i potwierdź adres do przekazywania. W ten sposób możesz automatycznie przekazywać swoje wiadomości e-mail na inne konto z Yahoo Mail.