Skip to content

Jak przesłać ekran Motoroli do Smart TV?

14 de sierpień de 2022

Jeśli przeanalizujemy, którzy producenci urządzeń mobilnych z Androidem są najlepiej oceniani przez użytkowników, a nie ci, którzy sprzedają najwięcej, jest prawdopodobne, że Motorola jest jedną z firm, które przewodzą wszelkiego rodzaju listom w tym zakresie, ponieważ ich terminale zazwyczaj mają świetny stosunek ceny do jakości. W każdym razie w tym artykule chcieliśmy nauczyć ich krok po kroku, co zwykle jest niezbędne do w pełni wykorzystaj każdy smartfon, oczywiście w związku z możliwością przesyłania jego ekranu do Smart TV.

W tym artykule porozmawiamy o możliwości przesyłania ekranu Motoroli do Smart TV za pośrednictwem wspólnej sieci Wi-Fi, co jest logiczne w takich przypadkach. Zaoferujemy Ci kompletny przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z Miracast na wszystkich urządzeniach Motoroli, ponieważ jest to nazwa platformy, którą musimy wziąć pod uwagę w tego typu krokach. Zatem, możesz oglądać swoje ulubione filmy, programy telewizyjne i inne bezpośrednio z telefonu komórkowego na ekranie telewizora.

Oczywiście przed rozpoczęciem kroku musisz sprawdzić, czy Twoja Motorola ma Miracast, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł w pełni skorzystać z tego samouczka. W tym sensie musimy powiedzieć, że tylko jeśli urządzenie ma opcję Miracast, możesz przesyłać ekran na Smart TV. Aby to sprawdzić, musimy przejść do naszego smartfona Motorola, poszukać opcji ekranu w jego Ustawieniach i sprawdzić, czy ponownie pojawia się w nim opcja Ekran lub Miracast.

Udostępnianie ekranu Motorola

Aby przesłać ekran swojej Motoroli do Smart TV, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do Ustawień, a następnie aktywować WiFi w telefonie komórkowym Motorola, a następnie nacisnąć trzy punkty, aby otworzyć zaawansowane opcje urządzenia, wybierając opcję Wi-Fi Direct. Następnie musisz wziąć pilota Smart TV i kliknąć przycisk Menu. Zobaczysz, że pojawiają się funkcje sieciowe, a na smartfonie powinna pojawić się nowa ikona, aby wysłać ekran do Smart TV lub, musisz spojrzeć na urządzenie Motorola, w Ustawieniach, otwartą opcję Wyświetlacz, aż oba się połączą.

Dzięki krok po kroku, który właśnie wskazaliśmy, możesz w dowolnym momencie przesyłać ekran swojego urządzenia Motoroli w czasie rzeczywistym, chociaż tak samo musisz wiedzieć, że krok po kroku jest kompatybilny tylko z niektórymi urządzeniami firma, wśród której wyróżniają się: Moto C Plus, Moto C, Moto G5 Plus, G5, Moto M, Moto E3, Moc, Moto Z Play, Moto Z2 Play and Power, Moto C Plus, Moto C, Moto G5 Plus, G5, Moto M, Moto E3, Power, Moto Z i Moto Z2, Moto G4, Plus, Turbo, Moto X Play.

Czy udało Ci się przesłać ekran swojej Motoroli do Smart TV za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram