Skip to content

Jak zrootować Motorola Moto X Style XT1572 i XT621 krok po kroku

10 de lipiec de 2023

On Styl Motoroli Moto X To jeden z nielicznych telefonów z wyższej półki wyprodukowanych w 2015 roku przez tę markę. Ale jest to doskonała opcja, ponieważ ma 5,7-calowy ekran i sprzęt o doskonałej wydajności. Jednak nie można cieszyć się maksymalnym potencjałem, jaki oferuje, ze względu na ograniczenia, które narzuca Android ustawić użytkownika i ten przewodnik zrootuj Motorolę Moto X Play XT1572 pomoże ci usunąć te ograniczenia.

Ekran tego telefonu ma naprawdę wysoką rozdzielczość 1440 x 2560 pikseli w technologii IPS LCD, a także chipset Snapdragon 080 i 3 GB pamięci RAM.

Zrootuj Motorola Moto X Play XT1572

jeśli naprawdę chcesz zrootuj Motorolę Moto X Play XT1572 tutaj wyjaśnimy, jak to zrobić, ale wcześniej Musisz wziąć pod uwagę kilka punktów. ponieważ jest to ryzykowna procedura i powinieneś wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje, a także o czym należy pamiętać, aby urządzenie nie uległo uszkodzeniu.

1.- Musisz wykonać kopię zapasową ponieważ ten rodzaj procedury niesie ze sobą ryzyko utraty plików.

2.- Upewnij się, że telefon komórkowy ma co najmniej 60% naładowania, abyś mógł zapobiec jego wyłączeniu w trakcie procedury i spowodowaniu nieodwracalnego uszkodzenia oprogramowania.

3.- O godz zrootuj Motorolę Moto X Play XT1572 unieważnisz gwarancję telefonu komórkowegojednak nie jest to poważny problem od ten inny przewodnik, aby zrobić UnRoot pozwoli ci go zresetować.

4.- Musisz włącz opcję debugowania USBmożesz to zrobić z poziomu menu Ustawienia -> Opcje programisty -> Debugowanie USBmożesz to również zrobić z poziomu menu Ustawienia -> Informacje o urządzeniu klikając 5 razy Numer kompilacji.

5.- Musisz pobierz i zainstaluj sterowniki USB dla swojego Motorola Moto X Play.

6.- Musisz pobierz i zainstaluj narzędzie OneClickRoot z tego linku.

Kroki, aby zrootować Motorola Moto X Style XT1572

Jeśli jesteś gotowy i zgadzasz się z tym wszystkim, możemy kontynuować. Ta procedura jest bardzo szybka i łatwa, tutaj powiemy ci krok po kroku, co musisz zrobić, aby wszystko poszło dobrze, zacznijmy:

1.- Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to Podłącz telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB.

2.- Teraz musisz uruchom narzędzie OneClickRoot i kliknij przycisk Zrootuj teraz zacząć. Gdy to zrobisz, rozpocznie się procedura rootowania, która jest naprawdę szybka.

3.- Po zakończeniu rootowania telefonu komórkowego musisz uruchom ponownie Motorola Moto X Play.

To wszystko, czego potrzebujesz zrootuj Motorolę Moto X Play XT1572Jeśli chcesz sprawdzić, czy wszystko poszło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, możesz to zrobić pobierz narzędzie Root Checker ze Sklepu Playjak również wyszukaj w katalogu aplikacji narzędzie SuperUSer.

zrootuj Motorolę XT621

Chociaż prawdą jest, że kiedy myślimy o Motoroli jako o producencie smartfonów, większość z nas skupi się szczególnie na jej najbardziej znanych urządzeniach, wśród których są wyraźnie Moto E, Moto G, Moto X i Moto Z, nie możemy stracić zobacz innych. W tym konkretnym przypadku, biorąc pod uwagę wiele pytań zadawanych nam przez czytelników na ten temat, Chcieliśmy porozmawiać o Motoroli XT621, a dokładniej o wszystkim, czego potrzebujesz, aby ją zrootować.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jest to, że kiedy mówimy o Motoroli XT621, mówimy o urządzeniu, które wielu znało w tamtym czasie jako Motorola Ferrari. W każdym razie jest to smartfon tej firmy, który z biegiem czasu odniósł duży sukces. Motorola XT621 zasługuje na dokładny przegląd całego procesu rootowania, a my to zrobimy, chociaż najpierw musimy cię ostrzec, że po zrootowaniu Motorola XT621 jej gwarancja fabryczna zostanie całkowicie unieważniona.

W tym artykule znajdziesz konkretnie wszystkie kroki, aby móc zrootować Motorola XT621 za pomocą aplikacji Framaroot, poprzez jej plik APK, który jest niczym więcej niż plikiem wykonywalnym. W ten sposób uzyskasz uprawnienia superużytkownika lub SuperSU w najszybszy i najłatwiejszy możliwy sposób. A najlepszą rzeczą w tym procesie rootowania Motorola XT621 jest to możemy całkowicie zrezygnować z jakiegokolwiek komputera czy urządzeń zewnętrznych, gdyż nie są one w ogóle potrzebne.

Zrootuj Motorolę XT621 za darmo

Gdy już zdecydujesz się zrootować swoją Motorolę XT621, następnym krokiem jest bezpośrednie pobranie pakietu instalacyjnego Framaroot bezpośrednio z tego łącza, co jest bezpieczne, więc nie musisz szukać go w Internecie ani niczego podobnego. Po pobraniu Framaroot na Twój Motorola XT621 musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń i aktywować Nieznane źródła lub Nieznane źródła. Po uruchomieniu poprzedniego pliku APK Framaroot będzie aplikacją jak każda inna na Twoim urządzeniu. Zobaczysz, że sam system każe Ci wybierać między Superuserem a Supersu, które choć są różne, mają ten sam cel.

Po wybraniu spośród poprzednich opcji zobaczysz, że w swojej Motoroli XT621 musisz również wybrać jeden z następujących exploitów, aby zrootować urządzenie, Aragorna i Gandalfa, które są najczęstsze, chociaż mogą istnieć inne, takie jak Legolas , Sam czy Frodo , żeby wymienić więcej przypadków. w tym momencie poniższe ma bezpośredni związek ze znalezieniem omawianego exploita, który jest kompatybilny z Motorolą XT621ponieważ zwykle nie wszystkie są, ale na pewno niektóre z nich są.

Jeśli nie wiesz, jak sprawdzić, który z omawianych exploitów jest kompatybilny z Twoją Motorola XT621, będziesz mógł łatwo i w prosty sposób dowiedzieć się, po prostu sprawdzając wygląd komunikatu „Sukces :-)… Zainstalowano superużytkownika i Su Binary. Musisz ponownie uruchomić urządzenie”.. Wręcz przeciwnie, gdy Motorola XT621 nie jest kompatybilna z różnymi exploitami, zobaczysz zupełnie inny komunikat, następujący: „Niepowodzenie?… Wypróbuj inny exploit, jeśli jest dostępny”.

Po znalezieniu odpowiednich exploitów dla Motorola XT621 będziesz mógł ponownie cieszyć się w pełni funkcjonalnym urządzeniem mobilnym, nawet bardziej niż wcześniej, dzięki nowym aplikacjom i innym treściom, do których będziesz mieć dostęp. Co do reszty, powinieneś wiedzieć, że narzędzie Framaroot jest tworzone i rozwijane przez Alephzain (XDA)więc wszystkie kredyty związane z jego działaniem muszą być przyznawane bezpośrednio jego twórcom.

Czy byłeś w stanie zrootować swoją Motorolę XT621 krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram