Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Motorola Moto E 2G z komputerem lub bez za pomocą Kingo Root

16 de czerwiec de 2023

On Motocykl E 2G (druga generacja) iTo tańszy telefon komórkowy niż Moto G i został wprowadzony na rynek w 2015 roku. Jest to bardzo wydajny telefon komórkowy, ponieważ ma czterordzeniowy procesor 1,2 GHz i procesor graficzny Adreno 306.

Zainstalował system operacyjny Androida 5.0 Lollipop, co czyni go doskonałą opcją. Dlatego poniżej nauczymy Cię bardziej szczegółowo zalet Moto E.

Zalety Motoroli Moto E 2G

Oprócz cech wymienionych powyżej, wygodnie jest poinformować, dlaczego Moto E 2G to dobry wybórW porównaniu do innych marek i modeli. Poniżej przedstawiamy jego główne zalety:

  • Ekran doskonałej jakości: Moto E ma tafla Gorilla Glass 3, co zapewnia lepszą ochronę przed zarysowaniami.
  • Autonomia: Ten telefon komórkowy ma wielką zaletę wytrzymać cały dzień użytkowaniabez problemu, co stawia go na dobrej pozycji w porównaniu z innymi telefonami komórkowymi, które nie mają tej jakości.
  • Jakość dobrej rozdzielczości: Moto E prezentuje zadowalającą rozdzielczość, to na pewno nie HD, ale bycie 960×540 pikseli, w ramach 4,3-calowego ekranu, to dobra propozycja. Także jeśli weźmiemy pod uwagę cenę sprzętu w stosunku do jego rozdzielczości; Wyraźnie widać, że jest to bardzo atrakcyjna oferta.
  • Pojemność pamięci RAM: Motorola wyposażyła model Moto E w 1 GB pamięci RAMco reprezentuje bardzo dobrą jakość, ponieważ daje pewność, że działanie sprzętu będzie płynne w Androidzie 4.4.
  • Podwójny SIM: To urządzenie jest kompatybilne z dwiema kartami SIM, więc z nim można zarządzać dwoma numerami telefonów doskonale, co ułatwia wykorzystanie każdego numeru do określonych zadań.

To tylko niektóre cechy tego zespołu, ale jest on pełen dobrych szczegółów technicznych, które czynią go interesującym i niezawodnym. Jednak Android nakłada pewne ograniczenia, które nie pozwalają cieszyć się wszystkimi funkcjami urządzenia, ale tutaj nauczymy Cię, jak zrootować Motorola Moto E 2G w celu usunięcia tych ograniczeń.

Jak zrootować mój telefon komórkowy Motorola Moto E 2G

Wykonanie tej procedury jest bardzo proste, ale przed rozpoczęciem Ważne jest, aby pewne rzeczy były jasne żeby coś nie poszło nie tak. Zobaczmy:

1.- Upewnij się, że Twój telefon komórkowy ma co najmniej 70% baterii (jeśli jest o 100% lepszy). To ważne, bo w ten sposób możesz zapobiec jego wyłączeniu i uszkodzeniu.

2.- Musisz wykonać kopię zapasową danychponieważ jest prawdopodobne, że tego rodzaju procedura może spowodować całkowitą lub częściową utratę plików.

3.- Jest to procedura, która spowoduje całkowitą utratę gwarancji telefonu komórkowego, więc musisz być pewien, że chcesz to zrobić. Jednakże, ten przewodnik UnRoot może pomóc ci go przywrócić.

4.- Ty też musisz pobierz i zainstaluj sterowniki do swojej Motoroli.

5.- Musisz włączyć opcję debugowania USB, możesz to łatwo zrobić z menu Ustawienia -> Opcje programisty -> Debugowanie USB.

Można to również zrobić z poziomu menu Ustawienia -> Informacje o urządzeniu klikając 5 razy Numer kompilacji.

6.- Musisz pobierz OneClickRoota na swoim komputerze i zainstaluj go, ponieważ jest to narzędzie, które pomoże nam przeprowadzić tę procedurę.

Przewodnik po rootowaniu Motorola Moto E 2G

Jeśli jesteś gotowy, aby przejść dalej i wziąłeś pod uwagę wszystkie powyższe punkty, zacznijmy. Ta procedura jest bardzo prosta, tutaj powiemy Ci krok po kroku, co powinieneś zrobić:

1.- Musisz podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.

2.- Teraz musisz otwórz OneClickRoot na komputerze z systemem Windows.

3.- Natychmiast aplikacja musi automatycznie wykryć telefon komórkowy. Po wykryciu telefonu komórkowego musisz kliknąć przycisk Zrootuj teraz aby rozpocząć procedurę.

4.- Gdy proces się rozpocznie, jego zakończenie zajmie bardzo mało czasu, kiedy się zakończy, musisz odłącz telefon komórkowy od komputera i uruchom go ponownie.

projekt motoroli moto e

To wszystko, czego potrzebujesz, aby zrootować Motorola Moto E 2G, jest to bardzo szybkie i łatwe. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój telefon komórkowy ma uprawnienia roota, po prostu musisz przejdź do katalogu aplikacji i wyszukaj narzędzie SuperUSermożesz także pobrać narzędzie Root Checker z Google Play.

dołącz do naszego kanału telegram