Skip to content

Jak przenieść zdjęcia z OneDrive do Zdjęć Google? – Szybko i łatwo

3 de luty de 2022

OneDrive oferuje usługę przechowywania lub zapisywania potrzebnych plików w chmurze w super bezpieczny sposób. Ta usługa pochodzi od firmy Microsoft. Poza tym możesz również zapisywać pliki możesz udostępniać pliki łatwo z innymi użytkownikami korzystającymi z tej platformy.

niektóre z największe zalety OneDrive oznacza to, że możesz w dowolnym momencie zobaczyć pliki, które zapisałeś lub zapisałeś w nim, ze swojego urządzenia.

Jakie są kroki wymagane do kopiowania zdjęć z OneDrive?

Wiele osób ma wielkie wątpliwości, jak kopiować lub przenosić zdjęcia w OneDrive? A prawda nie to skomplikowany proces, tutaj pokażemy Ci jak to zrobić krok po kroku w możliwie najmniej skomplikowany sposób:

 1. Przejdź do OneDrive, a następnie przejdź do folderu, w którym masz zapisane zdjęcia.
 2. Wybierz zdjęcie, które chcesz skopiować.
 3. Naciśnij 3 kropki znajdujące się u góry zdjęcia po prawej stronie zdjęcia.
 4. Możesz udostępnić zdjęcie, może to być osobie lub na innej platformie, lub zapisać je.

Po wykonaniu tych kroków masz zdjęcie, które chcesz w OneDrive do Twojej dyspozycji. Nawiasem mówiąc, możesz także zmienić lokalizację folderu OneDrive na swoim komputerze.

Pobierz zdjęcia z OneDrive

Dla wielu nie ma wątpliwości, że zawartość, którą mamy w OneDrive nie można znaleźć w pamięci naszego urządzenia inteligentnego. Aby więc mieć część zawartości na naszym urządzeniu, musimy ją pobrać tak lub tak. Ale jak to się robi? Następnie zobaczymy, jak:

 1. Musisz przejść do OneDrive i otworzyć folder, w którym masz zapisane zdjęcia lub filmy, zdecydowanie preferowane są zdjęcia i filmy, które nie pojawiają się w małej formie.
 2. Otwórz zdjęcie lub film i dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu.
 3. Możesz zauważyć, że pojawi się opcja zapisania, kliknij „Zapisz”.
 4. Następnie wybierz „Zapisz w tej lokalizacji”. Tutaj będziesz musiał wybrać, gdzie w pamięci urządzenia chcesz zapisać ten plik.

Po wykonaniu tych kroków będziesz mógł zapisz zdjęcie, które chcesz w pamięci urządzenia.

Prześlij zdjęcia do Zdjęć Google

Przesyłanie zdjęć do Zdjęć Google również nie jest trudnym procesem. Wielu z nas wie, że zdjęcia Google ma limit przechowywania i musimy wiedzieć, jak korzystać z tego kawałka pamięci, jeśli chcemy, aby można było z niego korzystać za darmo. W innym przypadku możemy wybrać Zdjęcia Google z Google One, ponieważ przynosi to więcej korzyści.

logo zdjęć google

Co musimy zrobić, aby przesłać zdjęcia do Zdjęć Google? Cóż, potem zobaczymy proste kroki, aby to zrobić jak najszybciej:

 1. Przejdź do zdjęć Google.
 2. W prawym górnym rogu wybierz „Prześlij”.
 3. Musisz przejrzeć pamięć urządzenia w poszukiwaniu pliku, który chcesz przesłać.
 4. Wybierz plik i przejdź do jego przesłania.

Po wykonaniu tych kroków możesz prześlij żądany plik w Zdjęciach Google w najprostszy możliwy sposób. Jeśli nie wiesz, możesz zobaczyć przestrzeń dyskową w OneDrive na PC Windows 10.

Jak zsynchronizować WhatsApp z OneDrive i Zdjęciami Google?

Synchronizacja WhatsApp z OneDrive i Zdjęciami Google nie jest tak skomplikowana, jak się wydaje, naprawdę to nie jest coś, co możesz zrobić w aplikacji WhatsApp. Cały ten proces należy wykonać ze zdjęć Google lub OneDrive. Następnie zobaczymy, jak:

 1. Przejdź do OneDrive, otwórz menu opcji i wybierz ustawienia.
 2. W ustawieniach naciśnij opcję „Kopia zapasowa i synchronizacja”.
 3. Już w ramach tej opcji musisz wybrać folder, w którym zostanie zapisana kopia zapasowa plików, które chcesz wykonać.
 4. Wybierz „Kopia zapasowa folderów urządzenia”. Tutaj możesz już wybrać pliki do zarchiwizowania.
 5. Będziesz mógł zobaczyć foldery ze zdjęciami i filmami, będą też aplikacje, które mają tego typu treści, czyli obrazy i filmy.
 6. Wybierz folder „Obrazy WhatsApp” i „Wideo WhatsApp”.

Tutaj widzimy jak łatwo synchronizować OneDrive. W przypadku Zdjęć Google procedura będzie praktycznie taka sama, nie ma marginesu na błędy.

telefon komórkowy z WhatsApp

Z jakich urządzeń można wykonać transfer zdjęć?

Przesyłanie zdjęć lub filmów można wykonać z urządzenia z systemem Android na komputer z systemem Windows. Mogą wejdź na swoje konto gdzie zapisałeś swoje pliki z dowolnego urządzenia i możesz je sukcesywnie przenosić. Jeśli nie wiesz, możesz odtwarzać muzykę z chmury za pomocą Groove i OneDrive.

Z urządzenia mobilnego

Przesyłanie zdjęć w OneDrive z telefonu komórkowego jest w rzeczywistości bardzo łatwa procedura. Następnie zobaczmy, jak to zrobić:

 1. W OneDrive wybierz plik, który chcesz przenieść.
 2. Dotknij lewego górnego rogu.
 3. Będzie kilka opcji, a w jednej z nich „Pobierz”
 4. Po pobraniu wyślij go w potrzebne miejsce.

z komputera

Przenieś dowolne zdjęcie z komputer w OneDrive to najłatwiejsza rzecz, jaką możesz zrobić w tej aplikacji. Następnie zobaczymy, jak to zrobić:

 1. Musisz otworzyć aplikację OneDrive i znaleźć zdjęcie.
 2. Po znalezieniu zdjęcia kliknij w prawym górnym rogu.
 3. Zobaczysz kilka opcji i zdecydujesz się pobrać plik.
 4. Wybierz folder, w którym chcesz go zapisać.
 5. Znajdź pobrane zdjęcie i przenieś je tam, gdzie potrzebujesz.

Jeśli napotkasz problemy lub masz pytanie z OneDrive, możesz odwiedzić stronę pomocy technicznej usługi OneDrive. Znajdziesz tam potrzebne informacje.

dołącz do naszego kanału telegram