Skip to content

Jak przenieść pobieranie lub przenoszenie zdjęć ze Zdjęć Google do galerii mojego telefonu komórkowego (przykład)

24 de luty de 2021

Google oferuje szeroką gamę aplikacji ułatwiających porządkowanie i przechowywanie wszystkich plików; aby w ten sposób uprościć swoją pracę i czas. W tym przypadku jednym z najczęściej używanych jest Zdjęcia Google. Ale co to jest, do czego służy i jak działają Zdjęcia Google lub jakie zalety ma ta aplikacja? i jak możesz pobrać lub przenieść zdjęcia ze Zdjęć Google do galerii telefonu komórkowego? Pomożemy Ci odpowiedzieć na poniższe pytania.

Do czego służą Zdjęcia Google?

Jest to doskonała aplikacja, która może przynieść wiele korzyści do przechowywania Twojego urządzenia, ponieważ ma nieograniczoną pamięć. A jeśli wolisz, możesz utworzyć lub wykonać automatyczną kopię zapasową w Zdjęciach Google na wypadek niepowodzenia i utraty urządzenia. Ponadto ta kopia trafia bezpośrednio do chmury, gdzie można łatwo uzyskać do niej dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do konta Google.

Kolejną zaletą jest to, że organizuje Twoje zdjęcia i wydarzenia, dzięki czemu jeśli masz wiele zdjęć, jak zwykle możesz zlokalizować zdjęcia, które chcesz zobaczyć, po prostu umieszczając słowo odnoszące się do obrazu w wyszukiwarce Google Zdjęcia.

A ponieważ wiemy, że pamiętanie jest życiem, to przechowywanie pozwala zapamiętać dawno przeżyte chwile, zdjęcia i albumy, które stworzyłeś dawno temu, abyś mógł przywołać te piękne wspomnienia.

Jeśli chcesz również zwolnić miejsce na urządzeniu z systemem iOS lub Android za pomocą aplikacji Zdjęcia Google, możesz to zrobić, automatycznie wybierając źle zrobione lub niepotrzebne zdjęcia, takie jak zrzuty ekranu, powtarzające się zdjęcia lub zamazane; Możesz wybrać, aby to czyszczenie było przeprowadzane okresowo i dzięki temu mieć więcej wolnego miejsca dla innych Zdjęcia.

A jeśli zrobiłeś dużo zdjęć z wycieczki, spaceru lub ważnego wydarzenia, to narzędzie wybierze najlepsze ujęcia. Dzięki temu możesz udostępniać album ze zdjęciami i filmami w Zdjęciach Google i tworzyć wspomnienia, które chcesz. Teraz, jak możesz pobrać lub przesłać zdjęcia ze Zdjęć Google bezpośrednio do Galeria? Tutaj wyjaśniamy.

Kroki, aby pobrać zdjęcia do galerii mobilnej za pomocą Zdjęć Google

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby pobrać lub przenieść zdjęcia ze Zdjęć Google na telefony komórkowe, jest uzyskanie dostępu do konta Google, a następnie wybranie karty Dane i personalizacja, idziesz do sekcji Pobierz, usuń lub utwórz plan dla swoich danych i wybierasz pierwszą opcję, czyli Pobierz swoje dane, gdzie to automatycznie prowadzi Google Takeout. Tam zobaczysz wszystkie produkty Google.

Musisz zaznaczyć pole wyboru Nie wybieraj żadnegoi wybierasz tylko ten ze Zdjęć Google; następnie kliknij małą strzałkę znajdującą się w prawej górnej części zakładki, aby przejść do większej liczby opcji, pokażą ci dwie alternatywy: Uwzględnij wszystkie albumy ze zdjęciami Y Wybierz albumy ze zdjęciami; W drugim przypadku pojawi się lista z oryginalną nazwą każdego zdjęcia, aby można było je pobrać.

aplikacja Zdjęcia Google na telefon komórkowy

Możesz wybrać je wszystkie lub tylko te, które chcesz zapisać, klikamy sprytny i schodzimy na dół do ostatniej części okna, aby kliknąć Kolejny, gdzie będziesz musiał wybrać typ pliku, który chcesz pobrać; najczęściej jest uprzejmy zamek błyskawiczny.

Musisz również wybrać metodę dostawy, albo pocztą elektroniczną, przez Dysk Google, pośród innych. Możesz wybrać pierwszą opcję, w której wyśle ​​Ci link do pobrania e-mailem. Raz tam dajesz Utwórz plik, tak, że w końcu dotrze do poczty.

Innym bardzo prostym sposobem jest wejście na stronę Zdjęć Google, przejście do zdjęcia lub album Co chcesz pobrać i czy zamierzasz więcej opcji, który jest w prawym górnym rogu, gdzie dajesz Ściągnij wszystko; a album zostanie automatycznie pobrany w formacie Archiwum ZIP.

W ten łatwy i szybki sposób możesz bez komplikacji pobierać lub przesyłać zdjęcia ze Zdjęć Google do telefonu komórkowego. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, na końcu możesz zostawić nam swoje uwagi i sugestie.