Skip to content

Jak przenieść muzykę na iPhone’a bez iTunes z komputera PC lub MAC

17 de grudzień de 2022

Jeśli masz iPhone’a, to wiesz, że pomimo tego, że Twoja firma nie stworzyła możliwości umieszczenia radia w telefonie komórkowym w związku z umową między firmami, to dokłada wszelkich starań, aby urządzenie będzie słuchać muzyki z dźwiękiem wysokiej jakości poprzez aplikacje.

Dzisiaj dość powszechne jest posiadanie aplikacji takich jak Spotify, a nawet YouTube podczas pobierania i słuchania muzyki na naszych urządzeniach mobilnych. Problem pojawia się, gdy nie masz internetu lub bezpośrednio nie chcesz wydawać danych mobilnych na odtwarzanie muzyki online Jakie jest rozwiązanie?

Przekaż muzykę do urządzenia, dlatego chcę Cię nauczyć Jak przesłać muzykę do iPhone’a bez iTunes w tej instrukcji. Poznasz kilka alternatyw, które bez wątpienia rozwiążą tę niedogodność i będziesz mieć swoją ulubioną muzykę na wyciągnięcie ręki za jednym kliknięciem.

Alternatywa do przesyłania muzyki do iPhone’a bez iTunes

iTunes to dość kompletna aplikacja, z której aby korzystać, musisz utworzyć konto, aby mieć dość potężny odtwarzacz plików multimedialnych, który ma inne opcje do wzięcia pod uwagę. Jednak może tak być z tego czy innego powodu nie chcesz instalować iTunes na swoim komputerzeco znacznie ułatwia sprawę, ale niezależnie od przypadku przesyłania muzyki do iPhone’a bez iTunes mam rozwiązanie.

Przede wszystkim musisz pobrać aplikację PhoneTrans.Jak zobaczysz, w taki czy inny sposób, musisz mieć zainstalowaną aplikację. Chociaż ta aplikacja pozwala na większą zwinność przesyłaj muzykę do iPhone’a bez iTunes.

  • Po zainstalowaniu aplikacji musisz przejść do miejsca, w którym jest napisane „Muzyka”.
  • Następnie kliknij symbol plusa (+).
  • Teraz musisz wybrać wszystkie utwory, które chcesz przenieść na iPhone’a a następnie naciśnij tam, gdzie jest napisane OPEN.
  • Proces może trochę potrwać, więc bądź cierpliwy i poczekaj, aż się zakończy.
  • Jak przenieść muzykę na iPhone’a

Trzeba to wziąć pod uwagę ta aplikacja jest bardzo prosta a przede wszystkim szybkie rzeczy, instalujesz, przenosisz wybraną muzykę na swoje urządzenie i zapominasz o tym.

Problem wynika z faktu, że wszystkie te utwory są zapisane na urządzeniu w Nieznanym albumie, musisz umieścić wszystkie utwory jeden po drugim w galerii telefonu komórkowego. Z drugiej strony w iTunes tak się nie dzieje od wszystkiego rozlicza się automatyczniepod nazwą odpowiedniego artysty lub grupy.

Doskonała opcja przesyłania muzyki do iPhone’a bez kabla Lightning

Potrzebujesz aplikacji JukeBox, aplikacji, za pomocą której możesz przesyłać muzykę do Dropbox. Jako sugestię zaleca się zwiększenie pojemności tej chmury, aby mieć lepszą możliwość dodania znacznie większej liczby utworów. z chmury będziesz mieć możliwość pobrania na dowolny komputerchociaż oczywiście w przypadku dużej liczby utworów może to zająć dużo czasu w zależności od stabilności i szybkości połączenia internetowego.

Najlepsze alternatywy dla iTunes do przesyłania muzyki na iPhone'a

Po pobraniu aplikacji musisz mieć konto Dropbox na swoim komputerze, dają nawet możliwość darmowego startu. Prześlij wszystkie motywy, które chcesz na iPhone’a do Twojego konta Dropbox.

Następnie opiszę kroki, które należy wykonać, aby prawidłowo korzystać z aplikacji Jukebox. Oczywiście, w pierwszej kolejności jest to konieczne zainstaluj tę aplikację na swoim telefonie komórkowym robiąc to z oficjalnego App Store.

Po pobraniu, otwórz i naciśnij miejsce, w którym jest napisane „Importuj muzykę z” Zaletą tej aplikacji jest to, że natychmiast dokonuje krótkiej analizy informacji, które masz na urządzeniu i automatycznie wykrywa, które pliki są w formacie audio. Daje również możliwość pobrania i przechowywania go na komputerze bez potrzeby używania kabla Lightning. Od Ciebie będzie zależeć, ile muzyki musisz zapisać.

Ponieważ nic nie jest idealne, ta alternatywa ma moim zdaniem tylko minus, choć nie jest to aż tak poważne. Ta metoda nie pozwala na słuchanie muzyki pobranej w aplikacji Apple, nie oznacza to, że nie będziesz mógł słuchać muzyki pobranej od Jukebox ma swój własny odtwarzacz.

dołącz do naszego kanału telegram