Skip to content

Jak przekonwertować zdjęcie na postać Simpsonów | Uczyń to łatwe i szybkie

25 de grudzień de 2021

Simpsonowie to obecnie jedna z najpopularniejszych kreskówek, mimo że istnieje już od dłuższego czasu. Z tego powodu istnieje wiele filtrów i edycji zdjęć z twoimi postaciami. Wiedzieć jak zamienić zdjęcie w postacie Simpsonów, tutaj w praktyczny sposób powiemy, jak to zrobić

Jak zamienić moje selfie w kreskówkę Simpsonów?

Aby przekonwertować zdjęcie, czy to selfie, czy całe zdjęcie, w kreskówkę Simpsonów, musisz zrobić korzystać z narzędzi dostępnych w internecie. Każdy z nich ma swój własny proces konwersji tych obrazów z postaciami, dlatego 4 z nich zostaną wyjaśnione poniżej, niektóre z ich cech i kroki, które należy wykonać.

Korzystanie z Toon Me

Toon mnie to całkiem prosta strona internetowa i intuicyjny, a nawet posiada aplikację na urządzenia z systemem Android i iOS; chociaż możliwe jest również bezproblemowe korzystanie z niego z przeglądarki. Procedura przekształcenia zdjęcia w kreskówkę Simpsonów jest bardzo prosta.

Pierwszą rzeczą do uzyskania dostępu do sieci jest wyszukiwanie niebieski przycisk, który i kliknij go. Spowoduje to otwarcie okna dialogowego, które pozwoli nam znaleźć zdjęcie, którego chcemy użyć w kreskówce. Gdy go znajdziesz i wybierzesz, załaduje się na chwilę, a następnie pokaże nam końcowy wynik wraz z paskiem bocznym, aby mieć alternatywne wyniki.

Jeśli nie będziemy zadowoleni, będziemy musieli tylko kliknij przycisk „Laboratorium”, gdzie można uzyskać o wiele więcej wydań Simpsonów, takich jak filtry i inne postacie. Oczywiście trzeba powiedzieć, że ta strona skupi się tylko na modyfikacji naszej twarzy.

z lalką

Lalka to aplikacja na telefony komórkowe z systemem Android i iOS, a ten świetnie sprawdza się przy tworzeniu naszych awatarów, które będą dość podobne do Simpsonów. Ważne jest, aby powiedzieć, że ta aplikacja nie służy formalnie do konwersji zdjęcia na postać Simpsonów. Służy raczej do stworzenia niestandardowego awatara w stylu serialu.

Aby z niego skorzystać, musisz go najpierw pobrać i otworzyć. Ma dość prosty interfejs, co widać różne formy postaci Simpsonów, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Wszystko, co musimy zrobić, to wybrać jeden i dostosować go do własnych upodobań. Najbardziej wyróżniającą się cechą tej aplikacji jest jej intuicyjność. Dlatego idealnie nadaje się do tej potrzeby.

Na stronie Dibujameamarillo.com

To narzędzie jest prawdopodobnie najbardziej uderzające ze wszystkich. Powodem jest co nie działa ze sztuczną inteligencją, ani z edycją zdjęć. Raczej na tej stronie osoby odpowiedzialne są odpowiedzialne za wykonanie całkowicie spersonalizowanego rysunku z motywem Simpsonów. To coś bardzo ciekawego!

dom Simpsonów

Na tej stronie możesz zobaczyć wszystkie praca, którą wykonali członkowie zespołui uzyskasz wszystkie niezbędne informacje o zamówieniach. Ponadto, ponieważ jest to dość intuicyjne, nie potrzeba zbyt wielu wyjaśnień, aby dobrze je zrozumieć.

Korzystanie z Simpsonificate

Simpsonificate to strona internetowa, która również całkiem dobrze spełnia cel zamiany zdjęcia w postać Simpsonów. Jednak ta ma różnicę w stosunku do innych, co czyni ją świetną: chociaż w tym programie wprowadza się zdjęcie, a sztuczna inteligencja robi robotę, można dokonać modyfikacji w wyniku.

Bez wątpienia ta strona jest świetną opcją, jeśli chodzi o uczynienie naszych zdjęć świetną karykaturą. Teraz w niektórych z tych narzędzi możesz dokonać fajnych modyfikacji, na przykład zmień tła dla naszego obrazu. Czym są te modyfikacje, zostanie wyjaśnione poniżej.

Jakie tła mogę wybrać dla mojego zdjęcia Simpsonów?

W tych narzędziach możesz dokonywać modyfikacji tła naszych obrazów. Na przykład, w przypadku Toon Me tło obrazu zostanie jedynie dostosowane do karykatury. Jednak w zależności od filtrów, które dodamy lub usuniemy, obraz może zostać odwrócony z jednolitym kolorem tła lub inną adaptacją kreskówkową.

rodzina lego simpson

Niemniej jednak, w przypadku aplikacji Dolltoon, okaże się, że nasze awatary mogą być tworzone tylko z jednolitym kolorowym tłem: czerwonym, żółtym, niebieskim … Jednak ta aplikacja rekompensuje to, że przynajmniej wszystkie szczegóły, które mamy w naszym awatorze, można dodać lub usunąć.

Z drugiej strony, w przypadku cartoonmeamyellow, możemy dokonać wszelkich modyfikacji, które chcemy, ponieważ projektanci są odpowiedzialni za projekty. Można w nich wykorzystać tła z samej serii Simpsonów, takie jak kultowa sofa, na której siedzi cała rodzina.

Zasadniczo fundusze, które możemy wybrać, nie zależą w dużej mierze od nas, ale bardziej zależy od możliwości narzędzia, z którego chcemy skorzystać. Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest format obrazu. Zostanie to omówione poniżej.

W jakim formacie pojawia się portret Simpsonów do pobrania?

Podobnie jak w przypadku funduszy, format, w jakim chcemy pobierać, nie zależy w dużej mierze od nas, ale od platformy. W przypadku Toon ja, Dolltoon i Simpsonificate format może nadejść w formacie PNG. Jednak jeśli chodzi o rysowanie na żółto, historia jest inna.

Ponownie, ponieważ na tej stronie ci, którzy tworzą portrety, są ludźmi, obraz można uzyskać w formacie PNG, ale także na fizycznym płótnie. Jasne, może dostawa może potrwać trochę dłużej. Otrzymasz jednak portret, który możemy wykorzystać jako dekorację, co jest całkiem fajne.

Rodzina Simpson

Cóż, widać, że stworzenie własnego portretu jako postaci Simpsonów jest dość proste, jeśli użyjesz tych narzędzi. Choć pomysł może wydawać się dla wielu głupi, dla fanów tej kultowej serii bez wątpienia fajnie będzie mieć taki portret.

dołącz do naszego kanału telegram