Skip to content

Jak przekonwertować wideo z formatu MP4 na AVI bez utraty jakości

21 de kwiecień de 2023

Chociaż istnieje ogromna liczba formaty wideonie możemy zapominać o tym, że każdy z nich ma szczególne cechy, a to jest więcej niż wystarczający powód, aby użytkownicy byli zainteresowani możliwością przejścia z jednego do drugiego, gdy uznają to za konieczne.

Chodzi o to, że poza tym, że można przeprowadzić praktycznie wszystkie rozmowy, które chcemy, przy tej wyjątkowej okazji chcemy pokazać wszystkim użytkownikom, na czym polega proces konwertować filmy z formatu MP4 do formatu AVIbiorąc pod uwagę, że drugi z nich jest jednym z tych, który oferuje największą kompatybilność z prawie wszystkimi obecnymi urządzeniami.

Ważną rzeczą w tym samouczku jest to, że będziesz mógł konwertować swoje filmy z formatu MP4 na AVI z tą zaletą, że w ogóle nie stracisz jakości, więc nie martw się o końcowy wynik uzyskany w tych przypadkach.

Kroki, aby przekonwertować wideo z MP4 na AVI za pomocą Movavi

Chociaż istnieją różne metody konwersji naszych filmów z MP4 na AVI, nie możemy tracić z oczu faktu, że jeden z najbardziej zalecanych ma do czynienia z za pomocą aplikacji takiej jak Movaviktóry jest jednym z najlepszych w swoim segmencie.

Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby przeprowadzić to krok po kroku, jest pobranie Movavi, biorąc pod uwagę, że większość użytkowników prawdopodobnie nie miała go do tej pory. To świetna aplikacja do przesyłania filmów w formacie MP4 do formatu AVI.

Aby pobrać Movavi, musisz najpierw wejść w ten link, który prowadzi do oficjalnej strony, z której można pobrać produkt. Następnie następuje proces instalacji, jak zwykle w tego typu sytuacjach.

Po zakończeniu tych początkowych kroków oraz pobraniu i zainstalowaniu Movavi na swoim komputerze, musisz otworzyć program i dać opcję „Dodaj media”, szukam Twojego filmu z „Dodaj wideo…

Oczywiście w takich przypadkach oczekuje się, że oryginalne wideo, które robisz, jest w formacie MP4 na twoim komputerze. Po załadowaniu go do aplikacji należy kliknąć w sekcję „Wideo”, która znajduje się w lewej dolnej części programu, a wyświetli się menu, w którym możemy wybrać interesujący nas format, który jest AVI.

Po dokonaniu wszystkich ustawień jakości końcowego wideo, które otrzymasz w rezultacie, możesz również wybrać folder docelowy, który Cię interesuje, abyś nie musiał się martwić o nic więcej.

Musisz tylko podać opcję Konwertuj, po czym proces się rozpocznie. W ciągu zaledwie kilku minut będziesz mieć stary film w formacie MP4, ale w formacie AVI, który nas interesuje.

Dlaczego warto używać Movavi do konwersji filmów?

Chociaż wiemy, że istnieją inne opcje w programach, które pozwalają nam konwertować filmy, bardzo niewiele z nich ma jakość Movavi, w taki sposób, że będziemy go polecać w stosunku do innych alternatyw. Oczywiście, jeśli masz pod ręką inne, zobaczysz, że działają w podobny sposób jak ten.

dołącz do naszego kanału telegram