Skip to content

Jak przekazać spersonalizowaną wiadomość z okazji urodzin Disney Magic (przykład)

22 de luty de 2021

Disney Magic Birthday to niesamowita strona, na której możesz tworzyć filmy ze spersonalizowanymi wiadomościami i ze swoimi ulubionymi postaciami.

Dzięki stronie Disney Magic Birthday, możesz uzyskać te wspaniałe filmy po wykonaniu dość prostej procedury.

Przekazanie spersonalizowanej wiadomości Disneya jest jedną z najlepszych opcji na wypadek, gdyby w najbliższych dniach były to urodziny bardzo wyjątkowej osoby, więc nie wahaj się przekazać jej wiadomości z narracją najpopularniejsze postacie Disneya.

Jak przekazać spersonalizowaną wiadomość z Disney Magic Birthday?

Aby rozpocząć procedurę tworzenia wideo, będziesz musiał wykonać tylko kroki wskazane na stronie, ale jeśli nadal masz wątpliwości w tym artykule wyjaśnimy szczegółowo każdy z kroków, które musisz wykonać, aby stworzyć niesamowity film dla urodzinowego chłopca.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby stworzyć spersonalizowane przybory kuchenne, jest wejście na oficjalną stronę Disneya i naciśnięcie przycisku. «Urodziny Disney Magic».

Po naciśnięciu przycisku strona internetowa Magic Birthday otworzy się natychmiast. Możesz tam zobaczyć prezentację strony, kroki, które należy wykonać, aby utworzyć wideo oraz przycisk „Zaczynać”.

Ważne jest, aby nacisnąć przycisk „Start”, aby strona wyświetlała plik dostępne znaki i możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba.

Obecnie bohaterami filmów są Mickey, księżniczki Disneya, przyjaciele Nivis z innego świata, Lwia strażnik Kion, Księżniczka Sofia i Kapitan Topa.

Gdy wybierzesz swoją ulubioną postać lub postać urodzinowego dziecka, pojawi się ankieta z tematem postaci, którą wybrałeś w tle, o nazwie „Dostosuj powitanie”.

W ankiecie „Spersonalizuj powitanie” będziesz musiał wybrać imię urodzinowego chłopca z długiej listy imion ułożonych alfabetycznie, datę urodzenia oraz relację z uhonorowaną.

Kiedy skończysz wypełniać ankietę, wywołano krok numer 3 „Zrób niespodziankę” gdzie znajdziesz przyciski „Zaloguj się” i „Utwórz konto”.

Jeśli masz już konto w Disney Magical Birthday, po prostu naciśnij przycisk „Zaloguj sie”Aby wejść na konto, wystarczy wpisać swój adres e-mail i hasło, które wcześniej wybrałeś.

Nie masz konta?

Jeśli nie masz konta w Disney Magic Birthdays, nie martw się, będziesz musiał po prostu nacisnąć przycisk „Utwórz konto” abyś mógł zacząć odpowiadać na pytania ankiety rejestracyjnej.

Po zalogowaniu się na swoje konto lub po zakończeniu rejestracji strona zacznie projektować wideo i za kilka sekund będzie gotowe. Po zakończeniu procesu tworzenia możesz nacisnąć przycisk „Obejrzyj wideo”.

Klikając ten przycisk, będziesz przeglądaj, pobieraj i udostępniaj w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i WhatsApp, i uzyskaj link do filmu.

Jeśli wybierzesz możliwość pobrania możesz cieszyć się treścią wideo przez długi czas. W przypadku, gdy go nie pobierzesz, ważne jest, aby wiedzieć, że link do filmu będzie dostępny przez 30 dni po dacie urodzin.

Do jakich odbiorców są skierowane filmy Disney Magical Birthdays?

Te filmy były przeznaczony dla najmłodszychAle jeśli urodzinowy chłopiec jest fanem Disneya, zapewniam, że z przyjemnością otrzyma super specjalną zastawę stołową graną przez jego ulubioną postać. Filmy Disney Magical Birthdays ze spersonalizowanymi wiadomościami trwają około 40 sekund, są kolorowe i zapewniają świetną zabawę.

spersonalizuj powitanie magiczne urodziny Disneya

Ponadto będziesz mógł korzystać z każdego z narzędzi i przycisków obecnych na stronie Disney Magic Birthday, ponieważ działają one bardzo dobrze i są łatwe w użyciu, dzięki czemu będziesz mógł wykonać wszystkie wymienione powyżej kroki i tworzyć wszystkie filmy, które chcesz.

Oficjalna strona również oferuje zaktualizowana informacja o wszystkich filmach dostępnych w serwisie Disney Plus i najnowszych wiadomościach ze wspaniałego świata Disneya.