Skip to content

Jak przeglądać i naprawiać notatki na ekranie mojego iPhone’a lub iPada

10 de maj de 2021

IPhone i iPad to urządzenia, które są powszechnie rozpoznawane i używane przez różnych użytkowników, którzy polecają je jako najlepsze. Oferują one wiele opcji, a jednym z nich jest narzędzie do notatek, wiele osób woli zapisywać swoje czynności, swoją pracę lub przypomnienia w notatkach telefonu komórkowego, ponieważ stają się one łatwiejsze do zapamiętania i wyszukiwania.

Dlatego należy zapytać Jak przeglądać i ustawiać notatki na ekranie mojego iPhone’a lub iPada? To bardzo skuteczna opcja, z której możesz korzystać na co dzień.

Te notatki możesz to zrobić w bardzo prosty sposób a jeśli wolisz, możesz wybrać inne, bardziej zaawansowane opcje. Następnie nauczymy Cię prostego sposobu przeglądania notatek na ekranie głównym telefonu komórkowego.

Jak naprawić swoje notatki na ekranie mojego iPhone’a lub mojego iPada?

Notatki to świetne narzędzie do naszego życia, aby je stworzyć, wystarczy otworzyć aplikację do notatek, którą oferuje Twój telefon komórkowy, nacisnąć przycisk z napisem pisz i zacznij pisać notatkę, wybierz OK, aby móc zakończyć; jeśli chcesz, możesz zmienić rozmiar i rodzaj czcionki w notatce.

Aby móc tworzyć natychmiastowa notatka z ekranu blokady na iPadzie i móc to stamtąd zobaczyć. Wprowadź ustawienia, a następnie przejdź do sekcji notatek, naciśnij „Dostęp”, aby to zrobić, wybierz opcję. Teraz dotknij ekranu blokady za pomocą Apple Pencil i utwórz dowolną notatkę. Zostanie to również automatycznie zapisane w aplikacji do notatek.

Teraz, aby umieścić notatki na ekranie iPhone’a, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest sprawdzenie, czy najnowsza wersja systemu operacyjnego jest aktualna, teraz zainstaluj aplikację o nazwie „ Sticky Widget ”, mając ją tylko będziesz musiał przejść do ekranu głównego i przytrzymaj w nim puste miejsce, naciśnij znak +, który się pojawił.

W ten sposób zobaczymy listę z Widżetem, który oferuje Twój telefon komórkowy, wybierz ten, który właśnie zainstalowałeś i kliknij „Dodaj widżet”. Innym sposobem umieszczania notatek na ekranie głównym jest napisanie notatki w aplikacji dostarczonej z telefonem komórkowym i zrobienie zrzutu ekranu tego, co napisałeś, a następnie umieszczenie tego zdjęcia jako ekranu głównego.

Jak edytować notatki na ekranie mojego iPhone’a lub mojego iPada?

Aplikacja Sticky Widget, umożliwia przeglądanie notatek w formie karteczek samoprzylepnych, które bardzo ładnie wyglądają na ekranie. Naciśnij i przytrzymaj ikonę widżetu, aby pojawiło się słowo „Edytuj”. Przejdź do sekcji kolorów i wybierz swój ulubiony.

Możesz również umieścić go w dowolnym miejscu na ekranie iw tym momencie napiszesz notatkę, którą musisz zapamiętać, jeśli chcesz napisać notatkę w kilku językach, możesz to zrobić za pomocą klawiatury. Wykonując wszystkie te procesy, będziesz mógł zwizualizować swoją notatkę.

Z drugiej strony istnieją również inne aplikacje do umieszczania notatek, jest to specjalne dla twojego iPada, ale możesz go również używać na swoim iPhonie, czyli „TapNote”, wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować go, aby zacząć go używać. Ta aplikacja umieszcza kilka notatek na ekranie, pojawią się one na początku jako szybki dostęp, po uzyskaniu dostępu zobaczysz wszystkie potrzebne notatki.

Jak zabezpieczyć moje notatki na iPhonie lub iPadzie?

Wiele osób woli używać notatek bezpośrednio niż instalować aplikacje, dlatego konieczne jest pilnowanie swoich notatek; w tym celu możesz umieścić hasło w aplikacji. Możesz je edytować za pomocą iCloud, przejdź do ustawień, wprowadź nazwę, wejdź do iCloud, a następnie naciśnij aktywuj notatki. W ten sposób będziesz mógł przeglądać swoje notatki na dowolnym urządzeniu Apple.

przeglądaj i ustawiaj notatki na ekranie telefonu komórkowego

Jeśli chcesz ją usunąć, wejdź na listę notatek, następnie naciśnij ten, który chcesz usunąć i przesuń go w lewo, w tym momencie pojawi się ikona kosza.

Na równi możesz skorzystać z ustawień aby móc go wyeliminować z tej opcji. Postaraj się mieć kopię notatki, która jest bardzo ważna, pomoże ci to w przypadku, gdy usuniesz jedną przypadkowo, będziesz mieć inną jako zamiennik.