Skip to content

Jak przeglądać i kontrolować czas i czas trwania spotkań Zoom na komputerze – Show Time

17 de Maj de 2021

Ustaw czas lub czas trwania spotkań Zoom na PC nigdy nie było tak łatwe w obsłudze. Narzędzie do wideokonferencji lub konferencji Zoom to aplikacja lub program służący do ułatwiania komunikacji biznesowej z obsługą wielu wideokonferencji.

Obecnie z tyradami spowodowane przez „koronawirusa” Relacje osobiste wymagające kontaktu fizycznego zostały ograniczone, w tym te z udziałem dużej liczby osób.

Z tego powodu znacznie wzrosło wykorzystanie narzędzi komunikacji cyfrowej, zwłaszcza tych, które mają do czynienia z wiadomości lub rozmowy wideo.

Jak kontrolować czas spotkań Zoom lub wideokonferencji na komputerze?

Ustawienie czasu lub czasu trwania spotkań Zoom na PC wydaje się jednym z pytań wielu użytkowników Zoom, zwłaszcza tych, którzy nie mają w tym dużej praktyki. Aby kontrolować czas, musisz konfigurować w opcji „Inne kalendarze”.

Po wybraniu poprzedniej opcji należy wybrać opcję „Harmonogram”wyświetlone zostaną wszystkie informacje dotyczące spotkania, w tym identyfikator używany do udostępniania uczestnikom.

Kiedy trwa spotkanie i to, zbliża się do Twojego limitu 40 minut domyślnego czasu trwania (dla kont bezpłatnych) należy skopiować link do wideokonferencji.

Następnie wklejasz link w wyszukiwarkę i ponownie udostępniasz „ID” z uczestnikami, aby ponownie się spotkali, a aby nadać im odrobinę profesjonalizmu, możesz chcieć poprawić jakość rozmowy wideo lub wideokonferencji.

Ustawianie godziny lub czasu trwania spotkań Zoom na komputerze nie jest zbyt praktycznym rozwiązaniem, ale jest dobrą alternatywą jeśli nie możesz zapłacić za konto Premium.

Zalety korzystania z narzędzi komunikacyjnych podczas pandemii Covid-19

Jeśli ustawiasz czas lub czas trwania spotkań Zoom Na komputerze, który wydał Ci się interesujący, możesz chcieć poznać pewne korzyści, jakie zapewnia korzystanie z narzędzi komunikacyjnych. Zwłaszcza jeśli chodzi o unikanie Covid-19.

Narzędzia cyfrowe, takie jak WhatsApp, Facebook i Instagram, okazały się szczególnie pomocne milionom ludzi, przede wszystkim czy jest to praca czy obszar studencki.

Połączenia, SMS-y, filmy na żywo były bardzo pomocne, ponieważ były sposobem pozostań w kontakcie zdalnie utrudnia możliwość zarażenia przez Covid-19.

Narzędzia takie jak Zoom dają również możliwość zdalnej komunikacji, szczególnie w przypadku pracy zdalnej czy spotkań studyjnych, gdyż pozwalają na prowadzenie spotkań lub podwójnych rozmów wideo na Zoom lub innych platformach.

Wszystkie te, uprościć życie ludzi do tego stopnia, że ​​nie muszą nawet wychodzić z domu, aby móc wywiązać się z ważnych zobowiązań.

Jednak w niektórych przypadkach, jeśli wymagany jest kontakt fizyczny, ale nie jest to wysoce zalecane, w międzyczasie musisz ćwiczyć komunikację na odległość.

Alternatywy dla narzędzia komunikacyjnego Zoom

Ustawienie czasu lub czasu trwania spotkań Zoom na komputerze lub innym urządzeniu jest całkiem pozytywne, jeśli nie masz konta „Premium”. Z drugiej strony istnieją pewne alternatywy dla aplikacji lub programy takie jak Zoom.

Wydaje się, że to narzędzie zostało dodane do obszernej listy programów lub aplikacji, które ułatwiają procesy komunikacyjne, zwłaszcza gdy można przyspieszyć prędkość bezpłatnego „Wi-Fi”, aby je ulepszyć.

pokaż czas trwania spotkania w powiększeniu

Aplikacje lub programy, takie jak Skype, Google Duo i Facetime są obecnie dużymi konkurentami Zoom, jednak wydaje się, że nie jest to całkowicie satysfakcjonujące dla jego użytkowników.

Jednak wszystkie z nich mają swoje zalety, ponieważ każdy z nich ma wspólne lub rozbieżne funkcje między swoimi cechami. Wszystko zależy od gustów każdego użytkownika lub jego potrzeb.

Chociaż prawdą jest, że zalety lub wyższości (niektóre nad innymi) aplikacji lub programy komunikacji na odległośćCóż, w końcu wszyscy pracują w tym samym celu.

Z drugiej strony, jeśli należysz do pasjonatów pojedynczy zasób, taki jak Zoom I nie lubisz eksperymentować z innymi programami, nadal możesz być użytkownikiem Zoom.