Skip to content

Jak prywatnie udostępniać zdjęcia i filmy ze Zdjęć Google innej osobie – Zdjęcia Google (przykład)

28 de luty de 2021

Postęp technologiczny wywarł ogromny wpływ na społeczeństwo. Zwłaszcza w czym przypomnieć sobie chwile to znaczy. Nie wszystkie urządzenia mają duże możliwości przechowywania wszystkich zdjęć i filmów.

Dlatego uciekają się do usługi takie jak Zdjęcia Google. A teraz, jak prywatnie udostępniać zdjęcia i filmy ze Zdjęć Google komuś innemu? Tutaj pokażemy!

Wykorzystaj to w pełni niezwykła alternatywa przesyłania i przechowywania plików i elementy multimedialne. W ten sposób wszystkie te przyjemne wspomnienia dotrą do wszystkich osób, których chcesz. Ośmielisz się?

Porozmawiajmy o Zdjęciach Google

Ta usługa przechowywania treści multimedialnych powstała w 2015 roku jako rozszerzenie lub wariant Google+. Przewyższa i wyróżnia się z różnych powodów, głównie z powodu wszechstronności i kompatybilności.

Krótko mówiąc, Zdjęcia Google stały się preferowana usługa różnych typów użytkowników, z Androida, iOS i komputerów. A jak nie być? Ze wszystkimi zaletami, korzyściami i narzędziami do zapisywania zdjęć i filmów ze Zdjęć Google.

Do czego jest zdolny

Możesz nie tylko udostępniać prywatnie zdjęcia i filmy ze Zdjęć Google komuś innemu. Ta usługa ma nawet zaimplementowane narzędzia, które Ci w tym pomagają odzyskać usunięte zdjęcia i filmy w Zdjęciach Google. Ponadto bardzo ważne jest podkreślenie jego pojemności magazynowej, która osiąga naprawdę zaskakujące liczby.

Dodatkowo posiada bardzo intuicyjne funkcje, które sprzyjają idealnemu czasowi tworzenia kopii zapasowych. Google wykonywać te czynności automatycznie we wczesnych godzinach porannych, o ile masz połączenie z Internetem. W ten sposób masz pewność, że wszystkie Twoje elementy są do Twojej dyspozycji z każdego innego komputera.

Podziel się z innymi

Jest coś niezwykle poruszającego w interfejsie Zdjęć Google. To jest powiadomienie o wspomnieniach. System zbiera informacje dotyczące daty i lokalizacji Twoich zdjęć i filmów, aby Ci je pokazać. Będziesz więc wiedział, gdzie byłeś i co robiłeś rok, trzy, pięć lat temu … lub nawet dłużej!

Ze względu na miejsce na dane pobieranie zdjęć i filmów ze Zdjęć Google może nie być najlepszym rozwiązaniem dla Twojego urządzenia. W tym miejscu ważne jest, aby wiedzieć, jak prywatnie udostępniać zdjęcia i filmy ze Zdjęć Google innej osobie.

Jak mam to zrobić?

Procedura jest dość prosta i możesz to zrobić z dowolnego miejsca. Smartfon, tablet lub komputer. Musisz tylko zwrócić szczególną uwagę na instrukcje, które tutaj znajdziesz. Reszta to bułka z masłem. Rozchmurz się!

 1. Uzyskaj dostęp do aplikacji lub strony Zdjęcia Google.
 2. Użyj swojego konta Google, aby się zalogować.
 3. Uzyskaj dostęp do swojej galerii multimediów.
 4. Wybierz zdjęcie lub film, który chcesz udostępnić.
 5. Naciśnij lub kliknij ikonę odpowiadającą „Udostępnij”.
 6. Wybierz opcję „Prześlij przez Zdjęcia Google”.
 7. Użyj różnych metod wyszukiwania, aby wybrać żądany kontakt.
 8. Wysłać!

Pochodzenie prywatnej rozmowy

Oprócz tego do wysłania zdjęcia lub filmu może towarzyszyć wiadomość. Po naciśnięciu przycisku „Prześlij” Zdjęcia Google utworzy prywatną rozmowę.

prywatna rozmowa telefoniczna kobiety

Stąd Ty i Twój kontakt będziecie mogli wymieniać się dowolnymi plikami multimedialnymi zapisanymi w Twojej galerii. Maksymalna pojemność elementów w rozmowie w Zdjęciach Google to aż 20 tysięcy zdjęć.

Poprzez inne aplikacje

Teraz, jeśli Twój kontakt nie jest powiązany z Twoim kontem Google, istnieje możliwość udostępniać elementy multimedialne za pośrednictwem innych aplikacji. Procedura jest również dość prosta.

 1. Wejdź do swojej galerii Zdjęć Google przez internet lub aplikację.
 2. Wybierz element i kliknij „Udostępnij”.
 3. Wybierz opcję „Udostępnij w aplikacjach”.
 4. Wskaż aplikację, przez którą chcesz się podzielić.
 5. Wybierz kontakt i naciśnij „Utwórz łącze”.

Czas się podzielić!

W ten sposób Twój kontakt otrzyma adres, który poprowadzi go do przeglądania udostępnianego elementu. Fantastycznie, prawda? Nadszedł czas, aby w pełni wykorzystać to niesamowite narzędzie.

Zdjęcia Google są tutaj, aby pomóc Ci zapamiętać piękne chwile. Czym czekasz, aby podzielić się tymi niezapomnianymi chwilami z tymi, których najbardziej kochasz? Uczyń to możliwym dzięki Zdjęciom Google!