Saltar al contenido

Jak prawidłowo używać lub używać pakietu Microsoft Office bezpłatnie online

30 de enero de 2021

Microsoft Office to jedno z najbardziej znanych narzędzi firmy Microsoft, dzięki któremu można wykonywać różne zadania na bardzo różnych dokumentach. Na szczęście w ostatnich latach pojawiły się nowe opcje w wersji online. Dziś dowiesz się, jak używać lub prawidłowo korzystać z pakietu Microsoft Office bezpłatnie online.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do nowa wersja pakietu OfficePrzeczytaj uważnie nasz samouczek, dzięki któremu możesz korzystać z różnych narzędzi biurowych Microsoft przez Internet. Może to być bardzo przydatne w różnych okolicznościach i na szczęście proces jest bardzo prosty.

W związku z tym, jeśli chcesz dalej rozszerzyć informacje, które omówimy poniżej, powinieneś wiedzieć wszystko o instalowaniu pakietu Microsoft Office online w systemie Windows 10 za darmo, lepiej wykorzystując to wspaniałe narzędzie firmy Microsoft.

Biuro Microsoft i jego wersja online

Biuro Microsoft to jeden z najważniejszych pakietów na platformie Windows i wielu innych systemach operacyjnych. Przedstawia nam zestaw plików narzędzia do automatyzacji biura, jak w przypadku Microsoft Word, Microsoft PowerPoint czy Microsoft Excel.

Od wielu lat Microsoft ma pałeczkę jeśli chodzi o tego typu narzędzia, to przynajmniej w płatnym sektorze i dlatego każdy je zna.

Wersja online pakietu Microsoft Office

Wraz z pojawieniem się ostatnio różnych narzędzi w chmurze, Microsoft również wkroczył w tę grę. Z tego powodu stworzyli Microsoft Office Online, za pomocą którego możesz tworzyć i edytować dokumenty za pośrednictwem przeglądarki.

Jest to szczególnie przydatna opcja, ponieważ można uzyskać dostęp do popularnych narzędzi pakietu Microsoft Office bez konieczności instalowania aplikacji na komputerze. Dziś dowiesz się, jak korzystać z tego popularnego narzędzia w darmowe i skuteczne.

Jak używać lub poprawnie używać Microsoft Office bezpłatnie online

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zarejestrowanie się w Microsoft, ponieważ tylko z kontem na platformie możesz korzystać z wersji online tego oprogramowania. Możesz zarejestrować się w następujący sposób:

 • Aby korzystać z Office online, konieczne jest posiadanie konta Microsoft Outlook, w przypadku gdy go nie masz, będziesz musiał je utworzyć, aby to zrobić, przejdź do następującej strony programu Outlook.
 • Rejestrowanie ciśnień w opcji Stwórz darmowe konto.
 • Pierwszą rzeczą, której wymaga system, jest Utwórz nową wiadomość e-mail, tutaj musisz wpisać adres, pod którym czujesz się najbardziej komfortowo, po wykonaniu tej czynności naciśnij opcję Kolejny.
 • Wtedy zostaniesz zapytany podaj hasłospróbuj utworzyć silne i łatwe do zapamiętania hasło.
 • Po tym musisz podać informacje osobiste takie jak imię i nazwisko, data urodzenia lub numer telefonu.
 • Po podaniu wszystkich informacji wymaganych przez firmę Microsoft przejdź do zakończenia tworzenia konta.
 • Zapamiętaj swoje dane, ponieważ będziesz ich potrzebować Microsoft Office Online.

Korzystaj z biura Microsoft online bezpłatnie

 1. Aby uzyskać dostęp do funkcji oferowanych przez firmę Microsoft w trybie online, należy przejść do następującego łącza Office Online.
 2. Będąc w tym miejscu, naciśnij opcję Zaloguj sie.
 3. Następnie podaj szczegóły swojego konta Microsoft Outlook.
 4. Kiedy jesteś zalogowany, zauważysz, że wyświetla się ekran wielokrotny wybór, wśród których wyróżniamy Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel i wiele innych, do których można uzyskać dostęp online.
 5. Operacja jest bardzo prosta, wybierz na przykład narzędzie, z którym chcesz pracować Microsoft Word i kliknij na nią.
  Aby utworzyć nowy dokument Microsoft Word, kliknij Nowy pusty dokument (Nowy pusty dokument).

Komputer osobisty

Jak zobaczysz, ekran pliku wersja online programu Word Jest dość podobny do pulpitu, a działanie jest takie samo. Główną różnicą jest to, że dokumenty zostaną zapisane w OneDrive, chociaż może to być zaletą, ponieważ będziesz mieć kopie zapasowe dokumentów w chmurze.

Zalety posiadania bezpłatnej wersji Office Online są niezwykłe, ponieważ możesz uzyskać dostęp do podstawowej wersji tego pakietu biurowego z dowolnego miejsca. W każdym razie, jeśli szukasz darmowej alternatywy, najlepiej pobrać i zainstalować LibreOffice dla dowolnego systemu operacyjnego, aplikację komputerową, która również wykona zadanie.

dołącz do naszego kanału telegram