Skip to content

Jak pracować z dwoma widokami lub dwoma jednoczesnymi oknami w programie Photoshop w tym samym czasie

6 de kwiecień de 2021

W naszej obecnej epoce dla każdego z nas ważne jest, jak my jak zwykle interpretujemy rzeczy opierają się na sekcjach takich jak projektowanie, ponieważ jest to obecne w każdym aspekcie tego, jak wszystko działa, tak jak w świecie przemysłu, jego gałęziach i handlu światowym, na przykład rzeczy, które kupujemy, wiele z nich zrobiliśmy decyzja o ich zakupie, ponieważ zwróciła naszą uwagę.

Czy to koszulka, którą lubimy ze względu na jej styl, czy mebel ze względu na jego kolory i konstrukcję, projekt odgrywa bardzo ważną rolę W tym, co nas otacza, potrzebna jest nie tylko kreatywność, ale także dyscyplina, jeśli jest stosowana w takich kategoriach jak architektura, media audiowizualne, twórcze propozycje itp. Każda rzecz wymaga studium projektowego, aby osiągnąć cel, jakim jest sprawienie, by działała w naszym społeczeństwie.

Dlatego dzisiaj jest praca projektanta graficznego, ponieważ celem projektanta jest komunikować się ze światem wizualne komunikaty do określonych grup ludzi, czy to kampania produktu, nowy lokal czy reklama cyfrowa nowej sieci społecznościowej. Dlatego ważne jest, aby grafik miał programy do projektowania, takie jak Adobe i cały jego zestaw oprogramowania do edycji.

Co to są programy do edycji?

Są to programy, które zostały zaprogramowane w celu pomocy projektantowi w każdej z jego funkcji, zarówno projektant, jak i redaktor są zaangażowani w obszerną pracę, w której każdy szczegół od początku do końca musi być dobrze przestudiowany i opracowany, dlatego wymaga programów do edycji Aby ci pomóc, w oparciu o twoją kreatywność, opracuj maksymalnie plan pracy, który spełni oczekiwania tego, czego szukasz.

Istnieje oprogramowanie do każdego zadania, programy, które koncentrują się zarówno na sekcji wizualnej, jak i oprogramowanie z funkcjami dla sekcji słuchowych, również te mają opcje tworzenia, zmieniania, modyfikowania i edycji projektów dowolnego typu i formatu, firma, która od lat pokazuje, że ma pakiet aplikacji te prace, a ulubionym z użytkowników jest Adobe.

Adobe Creative Cloud to pakiet firmy Adobe, który od lat pracuje nad oferowaniem projektantowi wysokiej jakości doświadczenia, ma około 20 wniosków z których możesz korzystać na swoim komputerze lub urządzeniu, których celem jest świadczenie usług w zakresie tworzenia i edycji zdjęć, filmów, projektów, strony internetowej itp. wśród nich posiadających aplikację Adobe Photoshop.

Jak działa Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop to program poświęcony byciu edytor zdjęć, Jego główną funkcją jest zmiana i modyfikacja elementów na zdjęciu, ale może być również używany jako narzędzie do tworzenia projektów, oprócz edycji i komponowania obrazów, to oprogramowanie jest w stanie otworzyć obszerną listę formatów plików, dodatkowo dając nam możliwość obsługi rodzaju koloru, czy to RGB czy CMYK.

W tym programie projektant może wykonywać różnego rodzaju prace, od usuwania ludzi lub przedmiotów ze zdjęcia, przekształcania twarzy w kreskówkę, po edycję i retuszowanie zdjęć, aby młoda osoba wyglądała na starszą, a także inne zadania takich jak malowanie cyfrowe, animacja i projektowanie graficzne, bez wątpienia jest to kompletna aplikacja które możesz nosić na komputerze lub urządzeniach takich jak iPad, tablety i telefony.

aplikacja do edycji Adobe Photoshop

Jak otworzyć jednocześnie dwa okna w Photoshopie?

W parze z programami takimi jak Photoshop projektant nie ma granic, Możesz wykonywać zadania, które są bez względu na to, jak skomplikowane mogą być, ponieważ Photoshop działa poprawnie na większości komputerów, które mają proste wymagania, nawet najbardziej doświadczeni projektanci pracują z dwoma równoczesnymi oknami w aplikacji, opcja, do której będziemy Porozmawiaj o tym w tym artykule.

Aby mieć oba okna, musimy najpierw przejść do zakładki Okno w Photoshopie, następnie w Organizuj, a następnie w «Nowe okno dla pliku». Następnie musimy zorganizować interfejs tak, aby okna były uporządkowane, musimy wrócić do okna, a następnie w Organizujemy i wybieramy „2 arkusze pionowo”, i to proste, będziemy mieć dwa równoczesne okna w Photoshopie.

dołącz do naszego kanału telegram