Skip to content

Jak powiązać kartę debetową z kontem PayPal w celu dokonywania zakupów?

4 de luty de 2022

PayPal jest jedną z najczęściej używanych walut cyfrowych do płatności online. Dzieje się tak dlatego, że takie medium nie budzi wielu podejrzeń, jeśli chodzi o fundusze właściciela. Ten jest całkowicie niezależny więc nie powinieneś się martwić, że zostaniesz przesłuchany w sprawie pieniędzy, które pozyskasz lub coś w tym rodzaju.

Mając PayPal na swoim koncie, jeśli chcesz je wygodniej wydawać, możesz użyj karty debetowej powiązać go z kontem i dzięki temu łatwiej będzie wydać pieniądze. Następnie zobaczysz zalety powiązania karty debetowej z kontem PayPal oraz jak zsynchronizować kartę debetową z kontem PayPal.

Jakie są korzyści z dodania karty kredytowej lub debetowej do mojego konta PayPal?

współpracownik lub współpracownik karta debetowa w przeciwnym razie kredyt na koncie PayPal daje kilka korzyści. Zanim przejdziesz do synchronizacji konta debetowego lub kredytowego z kontem PayPal, musisz wiedzieć, jakie są z tego korzyści.

Wykonuj przelewy na inne karty

W pierwszej kolejności pierwsza zaleta powiąż kartę ze swoim kontem PayPal jest to, że będziesz miał możliwość dokonywania przelewów na inne rachunki. Konta te to konta bankowe w Twoim kraju lub regionie, w którym mieszkasz. To dopiero pierwsza zaleta synchronizacji karty bankowej z PayPal.

Przy okazji, istnieje sposób na połączenie konta Payoneer z kontem PayPal, aby efektywniej przenosić pieniądze. Stworzenie takiego skojarzenia jest bardzo przydatne, gdy chcesz szybko i sprawnie zająć się zarządzaniem pieniędzmi.

Ułatw zakupy online

Druga zaleta powiązać konto PayPal z kontem bankowym ułatwi Ci robienie zakupów online. Czasami płacenie za określone rzeczy w lokalnej walucie umożliwia dokładne opłacenie niektórych usług.

Należy zauważyć, że jeśli mieszkasz w kraju, w którym możesz: zdobądź karty paypal od czasu do czasu musisz zmienić tę kartę. Należy to robić głównie wtedy, gdy bieżąca karta jest bardzo zużyta.

Płać za usługi domowe

Trzecia i ostatnia zaleta zsynchronizuj swoją kartę PayPal z rachunkiem bankowym jest to, że łatwiej będzie Ci zapłacić za usługi Twojego domu. Tworząc takie skojarzenie, możesz płacić pieniędzmi, które masz w systemie PayPal, za takie rzeczy jak woda i prąd do domu lub mieszkania.

W jaki sposób można powiązać kartę kredytową lub debetową w systemie PayPal?

dziewczyna trzymająca kartę debetową

Jeśli już zdecydowałeś się powiązać swoją kartę, czy to kredytową, czy debetową, z kontem PayPal, to, co następuje, uczysz się połącz swoje konto z kontem PayPal. W kolejnych dwóch podtematach pokażemy, jak lokalne konto bankowe jest synchronizowane z kontem PayPal z aplikacji PayPal i ze strony PayPal.

Ze strony internetowej

Z serwisu PayPal korzystają przede wszystkim osoby korzystające z komputerów. Zwróć uwagę na to, co musisz zrobić:

 1. Otwórz preferowaną przeglądarkę internetową na swoim komputerze
 2. Zobacz stronę PayPal
 3. Zaloguj sie
 4. Przejdź do sekcji „Moje portfolio”
 5. Następnie poszukaj opcji „Połącz konto bankowe lub kartę” i wybierz ją
 6. Aby zakończyć, po prostu naciśnij opcję „Połącz kartę”, wprowadź wszystkie niezbędne dane i na koniec potwierdź całą akcję

Nawiasem mówiąc, jest sposób na obliczenie prowizji pobieranych przez PayPal, aby wiedzieć ten dokładna kwota pieniędzy co powinno się stać z innymi ludźmi.

Wejście do aplikacji PayPal

Widziałeś wcześniej jak połącz swoje konto bankowe z PayPal za pomocą serwisu z komputera. Z takiego procesu można skorzystać również z telefonu komórkowego, ponieważ na stronie prawie nic się nie zmienia. Zobacz jednak, jak Twoja karta jest połączona z PayPal z aplikacji:

paypal-logo

 1. Znajdź i otwórz aplikację PayPal na swoim urządzeniu
 2. Zaloguj się
 3. Przejdź do sekcji „Moje portfolio”
 4. Wybierz opcję „Połącz konto bankowe”
 5. Podaj wszystkie informacje, o które prosi PayPal
 6. Aby zakończyć, naciśnij przycisk „Połącz konto” i poczekaj, aż PayPal zatwierdzi Twoją prośbę

Na końcu połącz swoje konto PayPal z bankiem trzeba odczekać chwilę, aby oba konta mogły się zsynchronizować.

Ile czasu zajmuje powiązanie karty z PayPal?

Kiedy przeprowadzasz całą procedurę łączenia konta bankowego z PayPal, prawie każdy usługi są synchronizowane natychmiast. Nie zaleca się jednak używania obu kont jednocześnie, dopóki nie wprowadzisz czterocyfrowego kodu, który PayPal wysyła do Ciebie w ciągu 2 dni.

Dlaczego PayPal nie akceptuje mojej karty kredytowej lub debetowej?

Jeśli PayPal nie akceptuje Twojej karty w celu połączenia jej z ich usługami, może to być spowodowane ta karta nie kwalifikuje się do PayPal. W przeciwnym razie może to być również spowodowane problemem z witryną, aby rozwiązać ten problem, możesz przejść do odpowiedniej sekcji w witrynie pomocy dotyczącej problemów z PayPal.

dołącz do naszego kanału telegram