Skip to content

Jak połączyć komputer z systemem Windows 7/8/10 z telewizorem Samsung Smart TV bezprzewodowo przez WiFi za pomocą funkcji Samsung Smart View?

28 de styczeń de 2022

Jeśli chcesz wiedzieć, jak podłączyć komputer do telewizora Samsung Smart TV przez Wi-Fi w systemie Windows 10 Musisz tylko kontynuować czytanie tego krótkiego przewodnika, w którym wyjaśnimy Ci to szczegółowo i w najprostszy możliwy sposób, aby w ciągu kilku minut Twój komputer z systemem Windows 10 był podłączony do swojego samsung.com/es/smart -telewizja/

Jak podłączyć telewizor Smart TV przez Wifi do komputera z systemem Windows 10?

Niezbędne jest, aby nasz Smart TV miał Miracast w celu przeprowadzenia tego procesu. Aby móc to zweryfikować, kroki, które należy wykonać, są bardzo proste i skomentujemy je poniżej:

To, co zamierzasz zrobić, to przede wszystkim nacisnąć przycisk Źródło na pilocie Smart TV. To ten sam przycisk, którego używasz do wyboru HDMI, TV itp. Tutaj szukamy opcji o nazwie „aspekt ekranu”. Nazwa, która w zależności od modelu może się różnić.

Po tym będziemy musieli przejść do komputera. Chodźmy do domu, a potem do Ustawienie (ikona z kołem zębatym) Następnie jedziemy do Urządzenia i skończyć, aby połączone urządzenia.

Tutaj musimy trochę poczekać, aż komputer wykryje Smart TV. Po wykryciu telewizora wystarczy nacisnąć telewizor Smart TV, aby został połącz się z komputerem z systemem Windows 10.

Połącz ekran Smart TV z Windows 10

Oczywiście może się zdarzyć, że masz mały problem, choć nie zawsze tak się dzieje. Że komputer nie może wyświetlać ekran do Smart TV. Nie mogą się połączyć. Jeśli tak się stanie, możesz wykonać następujące czynności:

Będziesz musiał kliknąć prawym przyciskiem myszy urządzenie, które będzie Smart TV, a następnie wybrać Ustawienia ekranu, potem przejdziemy do Powiel te ekrany i kończymy z Połącz z wyświetlaczem bezprzewodowym.

Dzięki czynnościom, o których wspomnieliśmy powyżej, powinieneś być w stanie podłączyć Samsung Smart TV przez Wi-Fi z komputerem z systemem Windows 10.

Musisz jednak wziąć pod uwagę tak wielu Samsungów mają różne opcje lub te same, ale pod różnymi nazwami. Będzie to również zależeć od modelu Twojego urządzenia. W większości modeli samouczek, który zostawiamy powyżej, działa idealnie, możesz również podłączyć go do telefonu komórkowego

podłącz telewizor Samsung Smart TV przez Wi-Fi

Jak podłączyć komputer z systemem Windows 7/8/10 do telewizora (przewodowo i bezprzewodowo).

Co zrobić z drutem

Nawet dzisiaj jest ich wiele telewizory starsze lub z niższej półki, które można podłączyć do najnowszych modeli komputerów poprzez ich indywidualne porty znajdujące się z tyłu.

żeby to dostać transmisja obrazu Będziemy musieli wykonać następujące kroki:

  • Sprawdź model kabla pod kątem połączeń z komputerem.
  • połącz przez przedłużacz obie drużyny od tyłu.
  • Włącz Telewizja i logowanie na dowolnym komputerze, który posiadasz.

Należy pamiętać, że ta procedura może się nie powieść, jeśli Port telewizora jest uszkodzony lub wadliwy, więc czyszczenie i konserwacja są niezbędne do połączenia tej metody.

Co połączyć się w sposób bezprzewodowy.

We współczesnym świecie jest ich wiele fizyczne urządzenia i narzędzia, co pozwoli nam na bezprzewodową transmisję plików i obrazów wyświetlanych na monitorze komputera, w najbardziej zaawansowanych modelach telewizorów

Ale metoda par excellence na połączenie tych zespołów jest skuteczna Usługi Wi-FiAby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  • Otwórz menu główne Okna otwórz ustawienia systemowe
  • Gdy znajdziesz się w środku, wybierz rozerwany ekranowy.
  • Następnie idź tam, gdzie jest napisane różnorodność wyświetlania i wybierz wykrywanie, aby rozpoznać telewizor.
  • Aby zakończyć, naciśnij Połącz.

Następnie rozpocznie się transmisja. obraz komputera na telewizorze, inną opcją jest podłączenie go przez bluetooth.

W taki sposób, że już wiesz, jaki jest proces, który będziesz musiał przejść, aby wyświetl ekran z komputera, z telewizora w domu, ale nie zapomnij podzielić się z nami swoimi osobistymi doświadczeniami przy użyciu tych metod w komentarzach.

Jeśli masz jakiekolwiek niedogodności podczas łączenia mój inteligentny telewizor Samsunga Na komputerze z systemem Windows 10 zawsze możesz zostawić go w polu komentarza nieco poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram