Skip to content

Jak podwoić ekran lub podzielić ekran telefonu komórkowego Samsung Galaxy A – Samsung Multiscreen

16 de Maj de 2021

Smartfony przeszły ogromną ewolucję Z biegiem czasu, rok po roku prezentując nowe i interesujące specyfikacje i funkcje, które są coraz bardziej wydajne niż te z poprzednich smartfonów, dodając wszelkiego rodzaju narzędzia, aplikacje, usługi i narzędzia, tym samym okazując się istotnymi i ważnymi akcesoriami w naszym codzienne życie.

Obecnie możemy z całą pewnością wyjaśnić, że systemy operacyjne Android i iOS mają w taki czy inny sposób czołowe z najlepszych urządzeń mobilnych, oprócz tego, że mogą obsługiwać prawie większość terminali, które widzimy obecnie na rynku. Z drugiej strony należy zauważyć, że tylko jeden z nich jest numerem 1 w sprzedaży na całym świecie. Tak to jest ten post pochodzi z Androida.

System Android jest powszechnie znany ze swojego dużego dostosowania, dużej liczby narzędzi, usług i implementacji oraz oczywiście z eleganckiego i prostego interfejsu. Jak możemy również powiedzieć, że kilka pokrewnych marek z tym systemem operacyjnym oferuje użytkownikom urządzenia mobilne o dość wysokich specyfikacjach i cechach na poziomie bardzo przystępne ceny.

Tego typu etui jest bardzo powszechne w niezwykle ważnych i renomowanych firmach, takich jak Xiaomi, Huawei, czy nawet bardzo często występuje w urządzeniach Motorola z serii Moto. Ale nie ma wątpliwości, że jeśli mamy mówić o marce, która oferuje różnorodność, dobrą jakość w swoich terminalach i rozsądne ceny, musimy nazwać Samsunga.

Następnie damy krótkie wyjaśnienie dotyczące urządzeń mobilnych Samsung, różnorodność telefonów i sporadyczne funkcje specjalne widoczne w tych terminalach. Więc bez zbędnych ceregieli zostań z nami i poznaj wszystkie dane, informacje i szczegóły związane z tą imponującą marką obecną w świecie telefonii.

Urządzenia mobilne Samsung i ich serie.

Samsung jest jednym z pionierskie firmy w tworzeniu telefonów inteligentny, przez lata cieszył się gigantycznym wzrostem i szerokim uznaniem na całej planecie dzięki wielu różnorodnym terminalom o różnych specyfikacjach i właściwościach, a także alternatywnym cenom i smakom. Samsung oferuje szeroką gamę telefonów komórkowych low-end, mid-range i high-end.

Wśród tej wielkiej liczby urządzeń mobilnych można znaleźć różne sagi oznaczone przez Samsunga, które różnią się kosztami i cechami. W ramach wspomnianej serii telefonów Znajdziemy sagi Note, sagę S, sagę Tab, sagę M, sagę A i wiele innych. Niektóre z nich są nadal w obiegu na rynku, ale inne zostały wycofane.

W każdej z tych specjalnych serii terminali Samsung możemy znaleźć plik szeroka lista urządzeń mobilnych, które przez lata były wprowadzane na rynek, tworząc nowe alternatywy, które są znacznie bardziej aktualne w dzisiejszych czasach poprzez wdrażanie nowych specyfikacji i bardzo popularnych funkcji w telefonach komórkowych.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii Samsunga są serie Samsung Galaxy A lub Alpha. Ta saga urządzeń mobilnych trwa od 2014 roku, a jej obieg terminali trwa bez żadnych problemów. Ta seria charakteryzuje się oferowaniem telefony komórkowe klasy średniej i wyższej dla użytkowników, co jest jednym z głównych powodów, dla których wspomniana grupa telefonów Samsung jest nadal na rynku.

osoba komórkowa

Jak ustawić podwójny ekran lub podzielony ekran telefonu komórkowego Samsung Galaxy A?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, saga Samsung Galaxy A jest uznawana za jedną z najbardziej kompletnych ze wszystkich pokazujących wszelkiego rodzaju narzędzia i narzędzia. W ramach tych możemy znaleźć tryb podwójnego ekranu, który wyjaśnimy, jak używać następnie.

  • Pierwszym krokiem do aktywacji tego trybu będzie kliknięcie przycisku nawigacyjnego, w którym pojawią się wszystkie używane w tym momencie aplikacje.
  • Stąd wybierzemy jeden z nich. Później pojawi się małe menu iz tej listy opcji wybierzemy „Otwórz w widoku podzielonego ekranu”.
  • Teraz możemy wybrać, której aplikacji chcemy udostępnić ekran i to wszystko. Będziemy mieć aktywny podwójny ekran. Możemy również przesunąć linię podziału, aby wybrać rozmiar wizji.