Skip to content

Jak podłączyć wyłączony iPhone lub iPad do iTunes krok po kroku

28 de luty de 2021

użycie urządzenie przenośne Ma różne obowiązki, ponieważ kiedy je masz, zwykle zawiera się w nim wiele poufnych informacji.

Na telefonie komórkowym możemy mieć wszelkiego rodzaju informacje bankowe, dane osobowe i wiele więcej, więc musimy być zazdrośni o to, kto ma dostęp do naszego telefonu komórkowego.

Z tego wynika odpowiedzialność, ponieważ mówi nam, że musimy chronić nasz telefon komórkowy i Informacja że leży w nim w najlepszy możliwy sposób i na szczęście istnieje kilka sposobów, w jakie można go chronić.

Na telefonie komórkowym dostępne są wszelkiego rodzaju opcje blokowania, które ograniczają dostęp do telefonu komórkowego, a najpopularniejsze z nich to rozpoznawanie odcisków palców, haseł, a nawet rozpoznawanie twarzy.

Istnieje również opcja rozpoznawania twarzy przez telefon komórkowy przez aparat, ale nie zawsze jest to zalecane ze względu na sposób działania tej technologii.

Ale mimo to dobrze jest mieć opcje, które mogą chronić nasze telefony komórkowe, jak to się dzieje w przypadku Urządzenia Apple, że często masz różne sposoby ochrony telefonów komórkowych przed obcymi rękami, wykraczające poza zwykłe używanie haseł lub odcisków palców.

Najlepszą rzeczą, jaką telefon komórkowy może zrobić, gdy wpadnie w obce ręce, jest możliwość jego całkowitej dezaktywacji w taki sposób, aby dane osobowe pierwotny użytkownik.

Wiele telefonów komórkowych ma na to różne sposoby, ale telefony komórkowe iPhone, Robią to poprzez całkowite wyłączenie systemu, co może być całkiem przydatne.

Ale kiedy wejdą w ten stan, niewiele można zrobić, aby przywrócić go do trybu aktywnego i w tym celu musimy go ponownie podłączyć iTunes na komputerze po określonym procesie, o którym będziemy mówić dalej.

Wyłączony iPhone

Wszystkie telefony komórkowe mają różne sposoby chronić się przed niedozwolonym użytkownikiemAle iPhone robi to w bardzo szczególny sposób poprzez wyłączenie.

Jest to stan, w którym telefon komórkowy wchodzi po wielu próbach wejścia do telefonu komórkowego z niewielkim skutkiem, ponieważ pomaga to chronić wszystkie dane osobowe użytkownika.

Jest jednak mały problem z wyłączanie, A kiedy to się stanie, niewiele można zrobić, aby móc ponownie wejść do telefonu komórkowego.

Wszystko, co możesz zrobić, to podłączyć go do iTunes w określony sposób, aby aktywować tryb Poprawa, gdzie zostanie oczyszczony ze wszystkich informacji, aby mógł znów działać.

kod dostępu do iPhone'a

Podłączanie wyłączonego iPhone’a do iTunes

Kiedy twój iPhone jest wyłączony, naprawdę nie masz innej opcji niż podłączenie go do iTunes w celu przywrócenia, gdzie wszystkie informacje, które już masz w telefonie komórkowym, zostaną utracone.

Dlatego ważne jest, aby okresowo tworzyć kopię aktualnego stanu telefonu komórkowego i zawsze mieć możliwość wykonywania kopii zapasowych zdjęć i filmów.

Teraz, gdy musisz podłączyć go do iTunes, nie wystarczy go po prostu podłączyć i to wszystko, ale musisz przełączyć go w tryb odzyskiwania, który jest procesem, który różni się w zależności od modelu i zależy od wersji twojego System operacyjny iOS.

W przypadku iPhone X, 8 i 8 Plus, musisz nacisnąć boczny przycisk i dwa przyciski głośności, aż będzie można wyłączyć telefon, a następnie naciskając boczny przycisk, podłączyć go do kabla USB.

Z drugiej strony, jeśli jest to plik iPhone 7 lub 7 Plus, musisz wyłączyć telefon komórkowy, a następnie, podłączając telefon do komputera, musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk zmniejszania głośności.

A jeśli tak poprzednie modele Do tych, które wymieniliśmy, będziesz musiał wyłączyć telefon komórkowy, a gdy jest całkowicie wyłączony, naciśnij przycisk Start podczas podłączania go do kabla USB. Musisz pamiętać, że w żadnym z tych procesów nie możesz wyjść naciśnij przycisk aż do wyświetlenia trybu przywracania.

dołącz do naszego kanału telegram