Skip to content

Jak podłączyć telefon Samsung Mobile do komputera w celu przesłania danych

11 de kwiecień de 2021

Podłącz telefon komórkowy Samsung do komputera, może to być dość proste zadanie, bez większych problemów. Smartfony są jednym z najlepszych narzędzi jakie istnieją i są pierwszym ogniwem najczęściej używanej technologii na świecie, zaraz po sprzęcie komputerowym takim jak: komputery stacjonarne czy laptopy.

Synchronizacja, czyli wymiana danych między urządzeniami elektronicznymi, istnieje od początku ewolucji technologicznej, odkąd dostrzeżono potrzebę dzielenia się danymi, tak aby byli protagonistami „ Informacje zwrotne technologiczne ”, aby osiągnąć zamierzone cele i w pewien sposób dalej rozwijać komunikację.

Jak podłączyć telefon komórkowy Samsung do komputera, aby przesłać dane?

Aby podłączyć telefon komórkowy Samsung do komputera, wystarczy trochę wiedzieć o dwóch urządzeniach, które będą bohaterami tej akcji, w tym celu musisz wybrać, w jaki sposób chcesz je połączyć, tak za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo.

Zaleca się to zrobić bezprzewodowo, ponieważ „komputer” może nie rozpoznać urządzenia po kablu USB. Możesz pobrać i używać Aplikacja „Syde Sync” na telefonie z systemem Android i na komputerze, aby sterować telefonem z „komputera” i, co najważniejsze, udostępniać informacje.

Po pobraniu programu na oba urządzenia otwórz aplikację na telefonie i zaakceptuj wszystkie żądane uprawnienia, pozostawiając otwartą aplikację. Następnie otwórz program „Syde Sync” na komputerze, wybierz opcję „Start”, a pojawi się nazwa każdego urządzenia, wybierasz „Połącz” i to wszystko.

Należy pamiętać, że obie drużyny muszą korzystać z tej samej sieci WIFI. Należy podkreślić, że ekran urządzenia przenośnego zostanie wyświetlony na komputerze i stamtąd będzie można przeciągać pliki, które chcesz wymienić. Możesz je przeciągnąć z z komputera na telefon komórkowy lub z telefonu komórkowego na komputer.

Jak uchronić telefon Samsung i komputer przed wirusami?

Podłączenie telefonu komórkowego Samsung do komputera w celu udostępnienia danych to czynność, która może wywołać niezbyt pozytywne konsekwencje. Plik udostępnianie plików na urządzeniach może przynieść bardzo pozytywne korzyści lub bardzo negatywne wady.

Jeśli chcesz podłączyć telefon z systemem Android lub iOS do systemu Windows lub MAC, musisz upewnić się, że nie zawierają one wirusów w informacjach, które chcesz udostępnić. W tym celu musisz mieć program antywirusowy pobrany zarówno na komputer, jak i na telefon komórkowy.

Aby podłączyć telefon komórkowy Samsung do komputera, aby go przeanalizować, możesz przejść do oficjalnej strony dowolnego programu antywirusowego. Zaleca się korzystanie z „Avast Free Antivirus”Aby to zrobić, przejdź do jego oficjalnej strony, pobierz i zainstaluj, a następnie otwórz i wybierz „ Ochrona ”, „ Analiza wirusów ”, a zostaną wyświetlone typy analiz, takie jak: „ Inteligentna analiza ” lub „ Pełna analiza wirusów ”, Wybierz jeden.

Następnie pobierz program antywirusowy na Androida, aby im przeciwdziałać przejdź do „Google Play” i wpisz w wyszukiwarce „Antywirus”. Zostanie wyświetlona lista, zaleca się pobranie i zainstalowanie „Avast”, następnie otwórz aplikację i wybierz opcję „Analizuj moje urządzenie”, poczekaj chwilę i to wszystko.

Jak naładować telefon Samsung za pomocą komputera?

tak podłącz telefon komórkowy Samsung do komputera Wydawało się to prostym zadaniem, a ponadto zgubiłeś regulator, możesz spróbować srać telefon z komputera. Chociaż dokładnie, to nie będzie ładować się z taką samą prędkością, jak w przypadku oryginalnego regulatora, ale może wydostać cię z kłopotów.

Samsung mobile do przesyłania danych do komputera

Aby naładować telefon Samsung z komputera PC, musisz wykonać kilka prostych kroków, ponieważ nie chcesz, aby Twój telefon osiągnął bardzo niski poziom naładowania baterii. Teraz za pomocą kabla „USB” podłącz jeden koniec do telefonu komórkowego, a drugi do komputera.

Na niektórych urządzeniach Samsung ładowanie rozpocznie się natychmiast, na innych wyświetli się powiadomienie z pytaniem, jaką akcję chcesz zrobić, tak „Transferuj pliki” lub „Tylko przesyłaj”Następnie oczywiście musisz wybrać opcję „Tylko przesyłanie” i voila, po prostu musisz poczekać na zakończenie przesyłania.

Niewątpliwie ta akcja jest nagła, ponieważ „Cajoncito” czyli regulator naszego telefonu Zawsze ulega zgubieniu, może nawet ulec uszkodzeniu, ale jeśli masz pod ręką kabel „USB”, możesz skorzystać z opcji opisanej wcześniej. Oczywiście ładowanie telefonu nie będzie tak szybkie jak zwykle.

dołącz do naszego kanału telegram