Skip to content

Jak podłączyć słuchawki Bluetooth dla graczy do mojego PS4? – Łatwo i szybko (przykład)

27 de luty de 2021

PlayStation 4 jest prawdopodobnie jedną z najlepszych konsol, jakie wyszły. Od tego przynosi wiele gier i funkcji które pozwalają użytkownikowi przeżyć wyjątkowe wrażenia w każdej grze. Właśnie dla tych doświadczeń jest ten samouczek, dzięki któremu możesz nauczyć się podłączać słuchawki bluetooth dla graczy na moim PS4.

Czy to jest żadne doświadczenie nie jest kompletne bez słuchawek, ponieważ to one dodają magii grze, pozwalając na słuchanie wrogów i ścieżek dźwiękowych tak, jakbyś był na tym samym ekranie.

Przed rozpoczęciem należy zauważyć, że ten samouczek dotyczy tylko konsoli PS4Jeśli chcesz się zatrzymać i usłyszeć dźwięk gry na PS3, będziesz musiał znaleźć inny.

Jak podłączyć zestaw słuchawkowy Bluetooth dla graczy do mojego PS4?

Teraz, aby przejść bezpośrednio do interesującego Cię punktu i nauczyć się jak najszybciej podłączyć zestaw słuchawkowy Bluetooth dla graczy do mojego PS4, pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że nie wszystkie słuchawki są kompatybilne z PS4.

Nie ma znaczenia, czy spełniają wszystkie wymagania, jeśli Twoje aparaty słuchowe nie są zatwierdzone przez Play (są oficjalne), nie będziesz mógł ich podłączyć, ponieważ ta sama konsola automatycznie je blokuje.

Jeśli masz oficjalne słuchawki, możesz kontynuować. Aby je połączyć, musisz przejść do menu „Ustawienia” w konsoli i stamtąd wybierz „Urządzenia”, Dzięki tej akcji otrzymasz listę podłączonych urządzeń, takich jak sterowanie.

Następnie musisz włączyć aparaty słuchowe i aktywować ich tryb parowania, dzięki czemu powinny one zostać odzwierciedlone w przeglądanym menu, więc następnym krokiem jest wybierz je przyciskiem X.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, za kilka sekund słuchawki i Play powinny być sparowane i gotowe do użycia razem (możesz stwierdzić, czy są gotowe, bo obok nich pojawi się zielone kółko).

Kolejna równie łatwa metoda parowania słuchawek

Mając to na uwadze, wiesz już, jak łatwo podłączyć słuchawki bluetooth dla graczy do mojego PS4, więc teraz pokaże ci inny sposób podłączenia słuchawek.

Niektóre słuchawki są wyposażone w pendrive lub adapter bezprzewodowy, który jest odpowiedzialny za przesyłanie sygnału. Aby podłączyć tego typu słuchawki należy najpierw umieścić adapter w jednym z portów Play (upewnij się, że słuchawki są naładowane).

Następnie należy włączyć urządzenie i poczekać, aż migające niebieskie światło (w zależności od hełmów może mieć inny kolor) utrwali się i zabłyśnie. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że słuchawki zostały już pomyślnie sparowane.

Dostępne modele słuchawek

Teraz, gdy wiesz, jak podłączyć słuchawki bluetooth dla graczy do mojego PS4, nadszedł czas, abyś zobaczył najlepsze aktualne modele, które możesz kupić w oficjalnych sklepach Sony lub PlayStation.

czarny model konsoli ps4

Najnowsze to: bezprzewodowe zestawy stereo z serii Gold, bezprzewodowe zestawy stereo z serii Platinum i bezprzewodowe stereo Pulse Elite. Z nimi możesz grać na swoim najlepszym poziomie, A także, aby uzupełnić wrażenia z jego użytkowania, możesz pobrać oficjalną aplikację uzupełniającą do słuchawek znajdującą się w Sklepie konsoli PS4.

I voila, dzięki temu wiesz wszystko, czego potrzebujesz, więc teraz musisz tylko kupić nowe kaski. Gdy już je masz, nie zapomnij dalej szukać informacji o Play, takich jak: Jak przesyłać filmy do Twitcha z PS4?

Lub też, jeśli jesteś bardziej początkującym, możesz dowiedzieć się, jak nagrać rozgrywkę na PS4, abyś mógł zacząć zanurzać się w prawdziwym świecie aktualnych gier (co Cię nie zawiedzie).