Skip to content

Jak podłączyć i uzyskać dostęp do mojego iPada jako dysku (przykład)

27 de luty de 2021

Każdego roku wszyscy producenci urządzeń, tacy jak smartfonywykorzystaj potencjał ludzi tworzących ich grupę, aby opracować modele tych urządzeń, które wpływają na cały świat, aby osiągnąć miliony sprzedaży. Jedną z jego atrakcji jest dostępna przestrzeń i tym razem dowiesz się, jak uzyskać dostęp do iPada jako miejsca do przechowywania.

Aby to osiągnąć, muszą dostosować się do rosnących potrzeb i wymagań użytkowników. Wyższa rozdzielczość ekranu, mniejsza waga lub rozmiar, więcej funkcji, system operacyjny nowsza, lepszej jakości aparaty, trwalsze baterie m.in.

Urządzenie do przechowywania informacji

Oczywiście na liście życzeń wszystkich użytkowników jeśli chodzi o zakup nowego urządzenia jest taka możliwość używaj go jako narzędzia do przechowywania wszelkiego rodzaju plików które są na komputerze.

W obliczu tego wymogu urządzenia produkowane przez Apple przedstawiają dużą porażkę, ponieważ praktycznie niemożliwe jest ich wykorzystanie do tego celu, chyba że za pośrednictwem iTunes.

Światło na końcu tunelu

Ale co, jeśli chcesz przenieść się do swojego urządzenie Apple jakiś dokument? Zadanie nie musi być aż tak trudne, a na szczęście dla wszystkich ciekawość człowieka przekracza granice i przekracza granice, w które ktokolwiek mógłby uwierzyć, że jest niemożliwy.

W ten sposób powstało więcej niż jedno oprogramowanie z charakterystyką, narzędziami i funkcjami niezbędnymi do przekształcenia iPada, między innymi urządzeń produkowanych przez Apple, w urządzenia pamięci masowej, tak aby osiągnąć przenieś wszystkie pliki, które chcesz bez kłopotów.

Rozwiąż swoje problemy z Phone Disk

Urządzenia Apple są rygorystyczne w odniesieniu do całego systemu, aby zachować integralność i przechowywanie iPhone’a, iPoda lub iPada, uniknięcie nieodwracalnych uszkodzeń lub awarii które mogą powodować włączenie i instalację aplikacji opracowanych lub nabytych przez osoby trzecie, a które nie znajdują się w App Store.

Rozwiąż swoje problemy

Ale potrzeby prowadzą do pewnych rodzajów decyzji. Na szczęście Phone Disk to całkowicie bezpieczny program, który łączy się z systemem operacyjnym iPada, aby przekształcić go w urządzenie pamięci masowej i można za jego pośrednictwem wysyłać lub wyodrębniać dowolny typ pliku.

Twój list motywacyjny

Z różnych stron internetowych możesz pobrać Phone Disk, bardzo skuteczny program do konwersji plików iPad na urządzeniu magazynującym.

Ma wersję dwutygodniowy bezpłatny okres próbny, którą po wygaśnięciu możesz uzyskać wersję Premium, przechodząc procedurę rejestracji i przekazując darowiznę.

Jego interfejs jest naprawdę prosty w użyciu, więc poza dużą liczbą interesujących funkcji i narzędzi, które może mieć ten program, nie będzie ci trudno je znaleźć, ani nie zgubisz się w tym procesie.

Co powinieneś zrobić?

Po pobraniu i zainstalowaniu Dysk telefonu na komputerze, włącz i podłącz iPada do komputera. Postępuj zgodnie z krótką serią instrukcji, które pozwolą Ci uzyskać dostęp do iPada jako jednostki pamięci.

  • Uruchom Phone Disk na swoim komputerze.
  • Podłącz iPada do komputera.
  • Zarówno na iPadzie, jak i na innych urządzenia Apple, natychmiastową akcją jest uruchomienie iTunes. Jednak w menu ukrytych ikon z pewnością docenisz ikonę odpowiadającą dyskowi telefonu.
  • Kliknij ikonę, aby uzyskać dostęp do tego programu.
  • Znajdź iPada w interfejsie Phone Disk, aby później go wybrać.
  • Wśród opcji udostępnionych przez Phone Disk naciśnij przycisk „Ujawnić”.
  • To wszystko!

Cud Phone Disk

Bardzo łatwe! Dzięki funkcjom tego niesamowitego programu będziesz mógł przejść do eksploratora plików na swoim komputerze i docenisz, jak Twój iPad jest teraz dostępny do użytku jako urządzenie magazynujące. Co zostało Proste, że przesyłasz dowolny typ pliku, którego potrzebujesz z komputera i przechowujesz go na swoim iPadzie.

Jeśli jest jakiś minus, to ten program Nie jest przenośny. Dlatego, jeśli chcesz przenieść te pliki na inny komputer, musisz zainstalować. Jednak nie pozwól, aby przechowywanie wszystkiego, czego potrzebujesz na iPadzie, było przeszkodą. Dostęp do iPada jako jednostki pamięci nigdy nie był tak łatwy, na co czekasz?