Skip to content

Jak podłączyć i skonfigurować Bluetooth Selfie Stick do telefonu komórkowego z systemem Android

6 de kwiecień de 2021

Podłączenie kijka do selfie do naszego urządzenia mobilnego jest satysfakcjonujące, jeśli chodzi o robienie selfie wysoko. Dlatego tutaj nauczymy Cię krok po kroku jak podłączyć to innowacyjne urządzenie do telefonu komórkowego z systemem Android dla przyjemności z twoich zdjęć.

Laska lub selfie stick w naszych czasach stały się bardzo znanym dziełem, ponieważ teraz jest odnawiane co sezon z kilkoma opcjami. Podobnie, aby Twoje zdjęcia nie miały żadnych ograniczeń dotyczących Twojej twarzy lub środowiska, zauważając wszystko w ogóle.

Jak to podłączyć i skonfigurować?

Przede wszystkim musisz upewnić się, że Twój kij do selfie ma wystarczająca ilość baterii, ponieważ to działa z bluetooth aby połączyć się z urządzeniem mobilnym. Pamiętaj, że każdy kij do selfie ma odpowiednie ustawienia, ale generalnie jest to najczęstszy sposób na zrobienie tego.

Następnie, po upewnieniu się, że laska jest naładowana, będziesz musiał aktywować Bluetooth zarówno na niej, jak i na telefonie komórkowym z Androidem, aby je zsynchronizować. Następnie urządzenie z Androidem jest wyszukiwane pod kątem marki naszego kijka do selfie i gdy taka marka się pojawi, podajesz ją kliknij, aby połącz to i podłącz go.

Gdy urządzenie zostanie podłączone ze względów bezpieczeństwa, zada szereg pytań, w tym:Chcesz, aby laska następnym razem zapamiętała połączenie z urządzeniem? Odpowiadając twierdząco za pomocą „TAK„Za każdym razem, gdy ją aktywujesz, urządzenia będą automatycznie utrzymywać połączenie.

I gotowy, Będziesz już cieszyć się tym wspaniałym połączeniem, aby móc robić swoje selfie, a samo kliknięcie zrobi je automatycznie, bez żadnych komplikacji, bardzo łatwo i szybko.

Należy pamiętać, że kupując kij do selfie trzeba go dobrze dobrać, przy zakupie laski ze spustem na rączce. W ten sposób unikniesz wielu niewygody podczas robienia selfie.

Inną sugestią jest to, że musisz się tego upewnić zawierać dobry stanik, aby mieć pewność, że nasze urządzenie w żaden sposób nie spadnie ani nie ześlizgnie się.

Teraz selfie stick z bluetooh zawsze będzie bardzo przydatnym narzędziem, ponieważ nie wychodzi z mody. Dzięki niemu możemy włączyć wszystkich, tak aby przyjaciele, rodzina i zwierzaki wyjdą na jednym zdjęciu bez problemu w przypadku dużych wydarzeń w ten sposób nie przestaniemy niczego rejestrować.

Aplikacje do konfigurowania i używania kijka do selfie na Androidzie

Także istnieje kilka przydatnych aplikacji dla skonfiguruj selfie stick na swoim urządzeniu, bo to narzędzia, które powstały w ostatnich latach i wzbudzają zainteresowanie wszystkich.

Jednym z najwybitniejszych jest: Selfieshop, bardzo zalecane podczas robienia zdjęć. Działa na urządzeniach z Androidem i iOS w ten sam sposób przez bluetooh. Ta aplikacja jest szeroko stosowana, ponieważ osiąga efekt, którego oczekuje każdy użytkownik i możesz ją pobrać z PlayStore.

Z drugiej strony w zastosowaniu Najlepsze ja selfie Możesz liczyć na funkcję robienia świetnego selfie, aby móc modyfikować swoje zdjęcia, aby uzyskać dobry wynik, jakiego oczekujesz.

kobieta fotografująca się kijem do selfie

Najlepsze aplikacje do selfie na Androida

Niewątpliwie selfie wywarły duży wpływ na media społecznościowe, ponieważ teraz jest wyposażony w odpowiednie filtry, które zmieniają ton i kolor obrazu. Dlatego pokażę Ci najlepsze aplikacje, aby Twoje selfie wyglądały tak, jak chcesz, nadając im osobisty charakter i przyciągając uwagę wszystkich użytkowników.

Możesz pobrać aplikację do selfie B612, posiada dobre robienie zdjęć, zmiana twarzy za pomocą filtrów, przynosząc szereg korzystnych efektów.

Kolejną z najlepszych aplikacji, na którą możesz liczyć, jeśli chodzi o dobry efekt i doskonałe selfie, jest Retoryka, dzięki czemu możesz grać z jego wieloma filtrami. Oczywiście będziesz mieć również opcje dla swoich kolaży. Będziesz dostępny do pobrania na Androida i iOS. Dzięki filtrom oferowanym przez te aplikacje uzyskasz dobre wyniki w swoich autoportretach, a Ty i Twoja laska będziecie świetnym zespołem.

dołącz do naszego kanału telegram