Skip to content

Jak podłączyć dysk twardy dla konsoli Xbox 360 i używać go na komputerze (przykład)

27 de luty de 2021

Możesz w pełni wykorzystać komponenty sprzętu Xbox. W jaki sposób? Czy wiedziałeś…. Możesz podłączyć dysk twardy Xbox 360 do komputera. Technologia nigdy nie przestaje nas zadziwiać. Pomożemy Ci więc zdobyć niezbędną wiedzę do zainstalowania komponentów.

Coraz więcej urządzeń technologicznych ma pewna kompatybilność ze sobą, ale są przypadki, w których wiele jego części ma całkowitą zgodność. Na przykład można powiedzieć, że kontroler Xbox doskonale łączy się z komputerem, klawiaturę z telefonem i wiele więcej. Następujący wyjaśniamy, jak podłączyć dysk twardy z konsoli Xbox do komputera.

Kroki, aby podłączyć dysk twardy dla konsoli Xbox 360 do komputera

Powód, dla którego chcemy podłączyć dysk twardy konsoli Xbox 360, jest bardzo zróżnicowany. Na przykład możemy chcieć mieć więcej miejsca do przechowywania na naszym komputerze, a także instalować programy, gry lub aplikacje na konsoli Xbox 360.

Niezależnie od tego, dlaczego chcesz podłączyć dysk twardy konsoli Xbox 360 do komputera, tutaj pokażemy, co musisz zrobić, aby ją podłączyć. Wykonaj kroki które zostanie pokazane poniżej:

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to mieć pod ręką dysk twardy dla konsoli Xbox 360. W tym celu musisz otwórz konsolę i wypakuj dysk twardy, uważając, aby go nie uszkodzić. Gdy już będziemy mieć w ręku dysk twardy Xbox 360, zdejmiemy tylną płytę komputera, aby podłączyć go do płyty głównej.

Dzięki komputer wyłączony, usuwamy przewód zasilający do źródła zasilania; to bez przywracania fabrycznej konsoli Xbox 360. Następnie za pomocą kabla do transmisji danych „SATA” Podłączamy jeden koniec kabla do wolnego gniazda na płycie głównej, a drugi do dysku twardego konsoli Xbox 360.

To są kroki, aby podłączyć dysk. Jak łatwo jest się połączyć? Ale teraz musimy sprawdzić, czy komputer rozpoznać jednostkę dysk twardy konsoli Xbox 360. Aby się o tym przekonać wystarczy włączyć komputer i przejść do opcji „ten komputer” automatycznie zobaczymy odbicie dysku twardego konsoli.

Sprytny! To takie proste i szybkie, że mamy dysk twardy podłączony do komputera, ale co możemy zrobić z dyskiem twardym Xbox 360 podłączonym do komputera? Prawda jest taka, że ​​można zrobić wiele rzeczy. Oto kilka wskazówki, jak najlepiej go wykorzystać do tego.

Rzeczy, które możemy zrobić z dyskiem twardym

Mając twardy dysk Xboksa 360 podłączonego do komputera, można zrobić wiele rzeczy, na przykład: możemy sformatować dysk, zainstalować aplikacje, gry, filmy, seriale, zdjęcia, krótko mówiąc, wiele rzeczy.

Możesz nawet zrobić coś naprawdę pożytecznego, na przykład: jeśli pożyczysz nam płytę CD z jakąś grą wideo na Xbox 360. Możemy z łatwością wypakuj i zrób kopię gry w formacie ISO, aby umieścić ją na dysku twardym. niesamowity! Nie wierzysz?

Xbox 360 pełna

Chociaż w pewnym sensie jest to żmudne, aby wyjąć dysk twardy z Xbox 360 i podłączyć go do komputera pobierz i zainstaluj grę wideo. Jest na to łatwiejszy sposób i to bezpośrednio z Xbox Live.

Fascynujące wszystko, co ma do zaoferowania ta konsola do gier wideo. Bez wątpienia wyjmując dysk twardy z konsoli Xbox 360 i podłączając go do komputera, uzyskasz wiele korzyści i zrobisz wiele rzeczy.

Powiedz nam w komentarzach Co myślisz o tym artykule, oprócz pozostawienia nam swojej opinii i sugestii. Udostępnij ten artykuł znajomym lub rodzinie i wykorzystaj dysk twardy konsoli Xbox 360.