Skip to content

Jak podarować darmowe ogniste diamenty moim znajomym kupującym przez PayPal (przykład)

22 de luty de 2021

Free Fire to gra online typu survival multiplayer, który został wydany 30 września 2017 roku na platformy Android i iOS. Diamenty są ważne w tej grze i nie jest łatwo je zdobyć. Więc dzisiaj będziesz wiedział, jak podarować diamenty Free Fire swoim znajomym kupującym przez PayPal.

Także jest znany jako Garena Free Fire, ponieważ Garena jest domem, który je rozprowadza. Został opracowany przez 111 Dots Studio, a jego najnowsza wersja to 1.44.0. Gdzie można zagrać w Garena Free Fire? Cóż, jest dostępny w Google Play Store i Apple App Store.

Co to jest Garena Free Fire i na czym on polega? Jest to gra, w której 50 graczy spotyka się na okres 10 minut, z czego będzie tylko 1 ocalały. W tych bitwach dostępne są 2 mapy przeznaczone dla użytkowników: Bermudy lub Kalahari.

Możesz łatwo utworzyć konto w Garena Free Fire. Więc będziesz się cieszyć różne tryby gry: trening, niestandardowe, pojedynki drużynowe i kwalifikacje (mogą być indywidualne lub drużynowe).

Na początku będziesz walczył losowo z dowolnym użytkownikiem, druga to niestandardowe grupy, trzecia to starcia między drużynami, a ostatnia to awans w rankingu gry.

Do czego służą diamenty w grze Free Fire?

Diamenty w Free Fire są przydatne kupować szeroką gamę bronikostiumy, pojazdy, maskotki i sprzęt; niektóre elementy służą poprawie twojego charakteru, a inne są dekoracyjne, aby zmienić jego wygląd.

Jak zdobyć diamenty Free Fire?

Zdobycie diamentów w Free Fire może być trudne i zebranie odpowiedniej ilości jest to powolny proces, trwający wiele godzin gry. W tym celu musisz wypełniać różne misje, które przypisuje ci aplikacja. Misje dają ci medale do wymiany na darmową przepustkę; w ten sposób dostajesz do 50 diamentów, a następnie musisz czekać na nowe misje. Dlatego wyszli aplikacje, za które można zarobić diamenty w zamian za wykonywanie mikrozadań.

Lista aplikacji jest długa: Flash Diamond, Quiz Diamonds, TODOFF, Cash Monkey, Cashzine: Buzz Interact i Daily Reward, Free Diamonds for FF, Tip for Free Fire Diamonds Elite Pass, ELITE PASS, Guide for Free FF 2020 – Diamonds – Heroic, Gamehag.

Jak podarować diamenty Free Fire moim znajomym kupującym przez PayPal?

Najszybszy sposób posiadanie diamentów to kupowanie ich przez PayPal; Istnieją dwa sposoby: bezpośrednio z gry lub wchodząc na stronę PagoStore. Skoncentrujemy się na powyższej stronie, ponieważ pozwoli ci ona podarować diamenty twoim znajomym w Free Fire.

kup bezpłatnie ogniste diamenty w paymentstore

Najpierw musisz się zarejestrować, w tym celu naciśnij przycisk „Enter” u góry ekranu; możesz zarejestruj się za pomocą danych z Facebooka lub Garena. Spróbuj umieścić ten sam adres e-mail, w którym jest powiązane Twoje konto PayPal.

Zalecamy wejście z komputera lub telefonu komórkowego w trybie „Witryna na komputer”. Teraz w prawym górnym rogu zobaczysz listę krajów łacińskich, ale z resztą świata wybieramy „Pozostałe kraje LATAM”; W środkowej części po lewej stronie zobaczysz przycisk „Free Fire”.

Po naciśnięciu wyświetli się okno z dwiema opcjami: „Facebook” lub „ID gracza”. Drugi pozwoli ci umieścić dowolny dowód tożsamości że znasz Free Fire; więc klikamy i tę opcję, aby umieścić ID naszego znajomego i nacisnąć czerwony przycisk „Enter”.

Zobaczysz kilka okien z różnymi metodami płatności, kliknij ikonę PayPal. Tam dalej lista różnych ilości diamentów i jego koszt w dolarach; Wybierasz kwotę do wyświetlenia przycisku „Przejdź do płatności”.

Po kliknięciu otworzy się nowe okno, w którym należy ponownie wybrać PayPal jako środek płatności i kliknij „Potwierdź zamówienie i metodę płatności”. Kończysz proces, wprowadzając swoje dane dostępowe do PayPal i potwierdzając transakcję.

Teraz wiesz, jak podarować swoim znajomym diamenty Free Fire za pomocą PayPal; możesz zacząć grać w Garena Free Fire na telefonie komórkowym lub nawet na komputerze, pomóż swoim znajomym, baw się z nimi i udostępnij ten post, aby pomóc większej liczbie osób.

dołącz do naszego kanału telegram