Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i zaktualizować Usługi Google Play na Androida do najnowszej wersji?

8 de lipiec de 2022

Niejednokrotnie wspominaliśmy tutaj, że sklep z aplikacjami Google Play aktualizacje jak każda inna aplikacja że jest częścią środowiska operacyjnego systemu Android, opracowanego przez ludzi Google, oczywiście nie ma co do tego wątpliwości.

Nie jest to jednak jedyne niezbędne narzędzie, dzięki któremu możemy: ciesz się najlepszym możliwym doświadczeniem na Androidzieale są też inne, takie jak Usługi Google Play.

Oczywiście wiemy, że większość użytkowników Androida nie jest specjalnie świadoma istnienia Usług Google Play, ale dopóki nie będą musieli zaktualizować wersji, do której mają dostęp z telefonów komórkowych.

Zwykle te aktualizacje to nic innego jak te proponowane przez sam system Androidwięc wystarczy poczekać na pobranie pliku przez OTA, uruchomić go i to wszystko.

Rzeczywiście, poza faktem, że, jak powiedzieliśmy, jest wielu użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem, którzy nie mają zielonego pojęcia do czego służą Usługi Google Playw tym przypadku chcemy nauczyć Cię, jak go zaktualizować.

Nasza rekomendacja dla Usług Google Play, tak jak dla absolutnie każdej innej aplikacjijest to, że zawsze je aktualizujesz do najnowszej wersji.

Wiemy jednak również, że najbardziej żądni przygód użytkownicy Androida uwielbiają zachować wszystkie możliwość rozbudowy komponentów Twoich urządzeń do najnowszych możliwych wersji

I jak już powiedzieliśmy, chociaż Usługi Google Play aktualizują się automatycznie przez OTA, jak każda inna aplikacja, z której korzystamy na naszych smartfonach, prawda jest taka Czasami wygodnie jest nieco przewidzieć te aktualizacje.

Rzeczywiście, co Ci doradzamy polega na tym, że instalujesz pakiet APK Usług Google Playdlatego pokażemy Ci, jak to zrobić dalej, pamiętając, że aby zainstalować pliki APK lub pliki niewiadomego pochodzenia, musisz mieć uprawnienia administratora.

Cóż, jest to najlepszy sposób, aby mieć pewność, że uzyskają zoptymalizowaną wydajność, której szukają, wiele razy, pobieranie plików APK z platform jak same usługi Google Play, chociaż może istnieć pewne ryzyko.

robićchcesz wiedzieć jak pobrać najnowszą wersję Usług Google Play na swój telefon komórkowy? No cóż, trzeba zacząć od pierwszych szczegółów, związanych z konkretną wiedzą, do czego służy ta aplikacja i jakie ma zalety.

Do czego służą Usługi Google Play?

Być może pierwszą rzeczą, nad którą się zastanawiasz w tym względzie, jest to, do czego służą usługi Google Play, a musisz wiedzieć, że choć nie jest zbyt sławny, jest kluczem do działania każdej z aplikacji które możemy znaleźć jako część systemu operacyjnego Android.

I jest to, że chociaż niewielu o tym wie, Usługi Google Play działa jako samodzielna aplikacjachoć wielu zależy od tego później, tak jak to bywa ze Sklepem Play.

Bez Usług Google Play żadna z pobieranych przez nas aplikacji nie działałaby tak jak powinno, co oczywiście znacznie zubożyłoby środowisko.

Usługi Google Play działają o kluczowych aspektach integracji tych aplikacji do środowisk, od wyszukiwań, gdy nie mamy połączenia z Internetem, opcji prywatności i bezpieczeństwa każdego z nich itp.

pobierz najnowszą wersję sklepu Google Play

Dlatego za każdym razem, gdy na scenie pojawia się nowa wersja Usług Google Play, my Gorąco polecamy użytkownikom, którzy chcą go zainstalowaćjak pokażemy poniżej.

Po co aktualizować Usługi Google Play

Cóż, biorąc pod uwagę to zwykle nie zajmuje głównych stron internetowychjest to, że dzisiaj nie chcieliśmy przestać mówić o tym, do czego służą Usługi Google Play.

Dzieje się tak, że chociaż sam w sobie nie jest sławny, bez tej treści możesz być całkowicie pewien, że żadna z aplikacji, które masz zainstalowany na twoim Androidzie będzie działał.

Usługi Google Play są w zasadzie po to, aby pracować nad integracją tych aplikacji ze smartfonem i dlatego To niezbędna aplikacja. biorąc pod uwagę tego typu sytuacje, które różnią się w zależności od aplikacji.

Musicie wiedzieć, poza tym, co zostało wspomniane do tej pory, że z tych samych powodów zawsze polecamy zaktualizuj Usługi Google Play przez APK, aby przyspieszyć, ale musimy zastrzec, że pliki APK są przeznaczone dla zrootowanych komputerów.

W związku z tym, jeśli chcesz zaktualizować Usługi Google Play do wersji Usług Google Play tego artykułu lub do najnowszej dostępnej w danym momencie wersji.

Wszystko co musisz zrobić to wykonaj kolejne kroki, których Cię nauczymy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w tym zakresie, jak zawsze, musisz oczywiście tylko skonsultować się z nami.

Zainstaluj Usługi Google Play 11.7.43 beta

  • Możesz wejść do mirroru apk i pobrać pakiet instalacyjny Usług Google Play
  • Przejdź do Ustawienia, Bezpieczeństwo i włącz Nieznane źródła
  • Uruchom pakiet APK Usług Google Play
  • Poczekaj na instalację
  • Otwórz Usługi Google Play z jego ikony

Jak zaktualizować Usługi Google Play w wersji 8.7.02?

Jeśli, jak powiedzieliśmy wcześniej, jesteś zainteresowany aktualizacją Usług Google Play do wersji Usługi Google Play 8.7.02 czyli ten, który właśnie został oficjalnie zaprezentowany

Trzeba wtedy wiedzieć, że ma wagę 49,35 MB i obsługuje wszystkich terminale z wersją Androida 5.0 lub wyższąwprowadzając pewne zmiany, które nie są zbyt oczywiste, ale które docenimy jako użytkownicy.

Na przykład jedna z głównych zmian między tą wersją Usług Google Play a poprzednimi dotyczy tego, że teraz, gdy otwieramy link, który pochodzi z bezpośrednio z aplikacji Google lub Google Now.

Otworzy się w przeglądarce Chrome samej firmy, zamiast innych, które zainstalowaliśmy domyślnie, dzięki czemu zaoszczędzimy dzięki temu sporo czasu.

Rzeczywiście, sami twórcy Usług Google Play wyjaśniają w tym względzie, że karty Google Chrome są znacznie lżejsze i szybsze niż w innych programach, dzięki czemu zużywają mniej procesora i pamięci RAM.

Innymi słowy, nawet jeśli masz nieco starszy terminal z Androidem lub taki, który nie działa już tak, jak na początku, ta sztuczka pozwoli Ci uniknąć problemów.

pobierz i zaktualizuj Google Play

Po dokonaniu wszystkich wyjaśnień w sprawie, musimy powiedzieć dalej, że po pobraniu pliku typu APK należy przejść do Ustawienia, Zabezpieczenia i włącz opcję „Nieznane źródła”dzięki czemu po uruchomieniu Twoja wersja Usług Google Play zostanie zaktualizowana bez problemów.

Czy udało Ci się pobrać aktualizację Usług Google Play za pomocą tego kroku?

Wszelkie pytania, które masz w tym zakresie, zostaw je w komentarzach, abyśmy mogli oczywiście pomóc w tym zakresie.

dołącz do naszego kanału telegram