Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i używać UNLOCK ROOT na Androida lub PC?

16 de kwiecień de 2022

Odblokuj Root to jedno z najlepszych narzędzi do zrootuj dowolny telefon komórkowyponieważ jest to szybki, skuteczny i prosty sposób na uzyskanie uprawnień Root, mając jako alternatywę VRoot.

to narzędzie jest kompatybilny z ponad 200 urządzeniamiwśród których możemy wymienić m.in. większość modeli: Acer Liquid, Ainol, Alcatel, Android, Baidu, BlueStacks, Coolpad, DOOV, Foxda, Huawei, Lenovo, Motorola, Samsung, Xiaomi.

Aby tutaj powiemy Ci, jak pobrać Unlock Root na Androida i możesz zrootować swój telefon komórkowy lub tablet za pomocą tej aplikacji.

Wskazówki przed pobraniem i zainstalowaniem UNLOCK ROOT

Podobnie jak w przypadku każdej innej aplikacji, która pozwala zrootować telefon, podczas rootowania za pomocą Unlock Root dla Androida stracisz gwarancję Twojego telefonu, dlatego zalecamy, abyś był w 100% pewien, że chcesz wykonać tę procedurę.

Powyższe nie powinno jednak sprawiać bólu głowy, ponieważ istnieje wiele możliwości przywrócenia gwarancji, podczas wykonywania procesu UnRoot do dowolnego telefonu komórkowego z systemem Android.

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę wykonanie kopii zapasowej, ponieważ generalnie tego typu procedura może spowodować utratę Twoich danych osobowych w telefonie komórkowym, takich jak kontakty, wiadomości, ustawienia, zdjęcia itp. Czego można uniknąć, wykonując kopię zapasową.

W ten sam sposób, Musisz mieć dobre połączenie internetowebiorąc pod uwagę, że Unlock Root wymaga go do przeprowadzenia procedury, oprócz tego, że nie jest to zwykły pakiet APK, ale raczej to, że został opracowany dla systemu operacyjnego Windows.

Jak korzystać z odblokowania rootowania?

UnlockRoot działa jako darmowe narzędzie dla systemu Windows, które umożliwia zrootowanie lub unrootowanie dowolnego telefonu komórkowego jednym kliknięciem w kilka minut. I chociaż aplikacja działa tylko w systemie Windows, może być używana przez dużą liczbę kompatybilnych urządzeń.

W tym segmencie powiemy Ci jak używać Odblokuj root aby uzyskać uprawnienia roota na telefonie komórkowym.

użyj odblokowania roota Androida

1.- Najpierw musisz miej pod ręką kabel USB swojego telefonu komórkowego.

2.- Jest to absolutnie konieczne pobierz i zainstaluj sterowniki USB dla swojego urządzenia z Androidemw przeciwnym razie to narzędzie nie może rozpoznać podłączonego urządzenia.

3.- Musisz pobierz odblokowanie roota dla Androida.

4.- Musisz włączyć opcję debugowania USB na telefonie komórkowym. To bardzo proste, po prostu iPrzejdź do menu Ustawienia –> Opcje programisty –> Debugowanie USB, możesz to również zrobić w Ustawieniach –> Informacje o urządzeniu, naciskając 5 razy Numer kompilacji.

5.- Teraz musisz podłącz telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB.

6.- Następnym krokiem jest uruchom program Unlock Root i kliknij przycisk Root, rozpocznie się proces rootowania, który zajmie nie więcej niż dwie minuty. Na koniec musisz ponownie uruchomić telefon komórkowy.

Zalety używania Odblokuj root

Korzyści z użyj Odblokuj root aby zrootować nasz telefon komórkowy, są one różnorodne. Prosty fakt rootowania pozwala nam dać naszemu telefonowi nową szansę, ponieważ ta akcja daje mu szybkość i większą moc.

Wielu użytkowników ucieka się do rootowania swojego sprzętu, ponieważ dzięki zastosowaniu Unlock Root możesz uzyskać dostęp do instalacji wszystkich aplikacji, które chcesz i które proszą o uprawnienia roota. Jak również usunąć aplikacje preinstalowane przez producenta.

Podobnie byliśmy w stanie zaobserwować telefony komórkowe, które po prostu przestają się aktualizować bez powodu. Tak więc, dzięki zastosowaniu Unlock Root, możliwość instalacji ROM-ów, Przykładem są: Paranoid Android czy LeneageOS, które wyróżniają się bardzo dobrą wydajnością.

Dlatego, jeśli chcesz zmienić swoje urządzenie z Androidem, wskazane jest, aby najpierw wypróbować opcję zrootowania. Odblokowanie bootloadera i ręczna aktualizacja za pomocą pamięci ROM z pewnością nada Twojemu telefonowi nowy wygląd. Chociaż nadal będziesz miał ten sam zespół, co zawsze, doświadczenie, które ci zaoferuje, będzie niezrównane.

Możesz nawet zainstalować przetaktować procesor swojego urządzenia, aby poprawić wyniki. Zapewniamy, że nie będzie miejsca na żal.

Z tych i wielu innych powodów polecamy pobierz odblokowanie roota dla Androida i ciesz się wszystkimi tymi korzyściami.

dołącz do naszego kanału telegram