Skip to content

Jak pobrać SimSimi za darmo na iPhone’a, iOS i Androida – najnowsza wersja do czatowania ze znajomymi

30 de marzec de 2023

Jeśli weźmiemy pod uwagę większość użytkowników urządzeń mobilnych, zwłaszcza nastolatków i młodych ludzi, skonsultujemy się z nimi według rodzaju aplikacji nigdy nie może zabraknąć zainstalowanych w ich terminalach.

Nie mamy wątpliwości, że wspomnią o sprawie tych, którzy wchodzą w skład tzw segment społecznyjako przykłady mamy oczywiście Facebooka, Twittera, Instagrama, Snapchata i kilka nowszych, takich jak SimSimi.

https://youtu.be/UJ_FuvfmNkA

W dzisiejszych czasach bardzo często korzysta się z aplikacji, pokoi lub stron internetowych, aby poznać ludzi, ponieważ w dobie komunikacji bardzo łatwo jest móc poznać więcej ludzi Cóż, uwielbiamy pomysł bycia popularnym w mediach społecznościowych.

Jednakże Istnieją różne typy ludzi niektórzy wolą poznawać nowych ludzi, a inni wolą znaleźć starych znajomych na Facebooku lub znaleźć jakiś sposób, aby się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się, co się stało z ich życiem.

Ale co się dzieje, gdy nie chcemy uruchamiać pliku ryzyko poznawania ludzi online? Lub co się stanie, jeśli nie możesz znaleźć osoby, której szukałeś? Czy istnieje sposób na zabicie czasu lub rozmowę w inny sposób? W takim razie SimSimi jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Rzeczywiście, musimy wspomnieć w tym sensie, że chociaż SimSimi może nadal brzmieć dla wielu za dużo, lepiej niż przyzwyczaj się do słuchania tegoponieważ prawdopodobnie wkrótce będzie to nowa aplikacja modowa.

SimSimi jest dostępny zarówno dla systemów operacyjnych Android, jak i iOS, a kiedy się na tym zatrzymamy, nie możemy nie wziąć tego pod uwagę ma dziwną funkcjężeby to jakoś nazwać, chociaż teraz nauczymy Cię o tym więcej.

O co chodzi w SimSimi? Dlaczego stał się tak popularny?

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć o SimSimi, jest sposób działania aplikacji, ponieważ jedyną rzeczą, którą musimy zrobić, to napisać na nim pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy, aby rozpocząć zabawę.

Chodzi o to, że SimSimi ma swego rodzaju bota, czyli tzw automatyczny system, który nam odpowie na podstawie tego, co napisaliśmy wcześniej, zawsze stawiając na odpowiedzi, które poza tym są absurdalne.

Jak zobaczysz, SimSimi nie jest zbyt produktywny, ale o ile myślisz, że nic ci to nie da, tak szybko, jak go wypróbujesz, jest to prawie niemożliwe. przestań proponować nowe słowa aby zobaczyć, co nam odpowie. Nie tylko to, ale musimy również wziąć pod uwagę, że aplikacja jest w stanie uczyć się z nami nowych słów, dzięki czemu dostosowuje się do tego, co do niej mówimy.

Ponadto SimSimi nie jest nudny ani powtarzalny, dzięki temu posiada dużą bazę danych odpowiedzi, więc trudno nam znaleźć, że któraś z nich się powtarza, nawet jeśli spędzimy na grze wiele godzin.

I jak coraz więcej osób go pobiera uczy się nowych słówjego baza danych w postaci odpowiedzi nie przestaje się powiększać, aby mieć więcej zabawy.

Poza tym menedżerowie aplikacji również sprawdź wszystkie odpowiedzi abyśmy mogli zostawić nasze maluchy na chwilę z tymi aplikacjami.

Cóż, jeśli w tym momencie przekonałeś się do pobrania SimSimi i Czy chcesz spróbować? Aby Cię to bawiło, musisz wiedzieć, że pobranie jej jest naprawdę proste, gdyż wystarczy wejść do sklepów z aplikacjami zarówno na terminalach z Androidem, jak i iOS, a następnie dodać w wyszukiwarce „SimSimi”.

Dzięki tej ciekawej aplikacji będziesz mógł porozmawiać z wirtualnym znajomym. Pobierając SimSimi na Androida będziesz mógł przeprowadzić serię rozmów z robotem, który ma bardzo zabawny sposób a przede wszystkim ciekawostek. Możesz z nim rozmawiać bez żadnych ograniczeń.

śmieszne rozmowy robotów

Użyj SimSimi, aby dobrze się bawić

Narzędzie, które może mieć SimSimi, nie jest naprawdę wysokie i nie staje się aplikacja zbyt istotna. Jednak fajnie jest spędzać czas, gdy jesteśmy trochę znudzeni, zwłaszcza na przykład w niedzielne popołudnie.

To, co udaje się przyciągnąć wiele uwagi SimSimi, to fakt, że odpowiedzi, które nam daje, są dość uderzające, realistyczne i zaskakują, ponieważ trudno nawet uwierzyć, że sztuczna inteligencja jest tak dobrze rozwinięty.

Czym jest sztuczna inteligencja i jak mogę ją wykorzystać?

Daj spokój, nie myśl, że skoro ich odpowiedzi są naprawdę bardzo spójne, to za każdą z rozmów stoi inna osoba. Inteligencja tej aplikacji jest tak wielka, że ​​stopniowo tak jest rozpoznawanie swojego sposobu mówienia i wyrażania siebie.

W ten sposób stopniowo będą pojawiać się ich odpowiedzi dostosowując się do Twojego sposobu mówienia a kiedy najmniej się tego spodziewasz, zacznie mówić rzeczy, które tylko ty byś powiedział, nawet te niespójne, by cię rozśmieszyć.

Mówiąc o rozśmieszaniu, musimy pamiętać, że aplikacja jest przeznaczona dla osób powyżej 17 roku życia właśnie dlatego, że może zakończyć się wypowiedzeniem ciągu słów, które Nie do końca nadają się dla nieletnich.

Ponieważ niektórzy uznają SimSimi za interesującą aplikację dla swoich dzieci lub młodszego rodzeństwa, musimy to dodatkowo dodać możemy ustawić filtr aby uniemożliwić im czytanie słów, których nie chcemy.

Jest to zdecydowanie aplikacja bardzo różna od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, ale idealna dla tych, którzy chcą przeżyć chwilę wytchnienia i na przykład nie mają ochoty oglądać filmów i seriali ani robić innych rzeczy.

simsimi

Pobierz SimSimi na Androida krok po kroku

Z ponad półtora miliona ocen i średnią 4,2 w Play sklep spotkaliśmy się z niezwykle popularna aplikacja że osiągnął prawie sto milionów pobrań, że waży tylko 7,6 MB, czyli nic, wszyscy mamy tyle miejsca na swoim urządzeniu.

Jeśli masz system Android 4.1 lub nowszy, możesz pobrać SimSimi na Androida i ciesz się tym fantastycznym i ciekawym Aplikacja, która, jak powiedzieliśmy, nie jest niezbędna, ale dobrze jest zabić czas.

W sklepie powinni poszukać przycisku „Zainstaluj”, naciśnij go, aby później zaakceptuj baner uprawnień który się pojawi, rozpocznij odpowiednie pobieranie i instalację SimSimi.

dołącz do naszego kanału telegram