Skip to content

Jak pobrać Notion za darmo na komputer PC lub telefon komórkowy? – Krok po kroku

19 de kwiecień de 2022

Notion to organizator zadań, który oferuje szeroką gamę funkcji, dzięki czemu jego użytkownicy mogą: tworzyć własne narzędzia pracy. To dobra alternatywa, która konkuruje z innymi menedżerami zadań, takimi jak Google Tables czy Trello. Z tej aplikacji można korzystać na komputerze lub urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS.

Jak pobrać Notion na dowolne urządzenie?

Możesz używać Notion z komputerów, tabletów lub telefonów. Rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe, wystarczy pobrać i przeprowadzić krótką instalację. Jeśli chcesz przeprowadzić ten proces, musisz wykonać szereg kroków.

 1. Otwórz wybraną przeglądarkę na komputerze lub urządzeniu mobilnym.
 2. Przejdź do strony internetowej Notion.
 3. Przejdź do „Pobrane”. Znajdziesz tę sekcję również na stronie w języku hiszpańskim.
 4. Wybierz opcję pobierania odpowiednią dla Twojego urządzenia.
 5. Notion jest dostępny na komputerach z systemem operacyjnym Windows i dowolnym natywnym kliencie dla komputerów Mac (Intel i Apple Silicon).
 6. Jest również dostępny na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Czy Notion można pobrać za darmo, czy też kosztuje tylko zakup licencji?

Pobierać notatka jest darmowai oferuje klientom stacjonarnym i mobilnym. Aby jednak korzystać z funkcji tej platformy, musisz założyć konto.

Istnieje kilka sposobów na otwarcie konta w Notion, czy to darmowe konto osobiste, czy Pro za miesięczną cenę 4 USD, ale możesz również posiadać konto grupowe za 8$ miesięcznie. Jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz mieć konto firmowe, jednak cena będzie zależeć od rodzaju licencji.

Jak pobrać Notion w wersji desktopowej na Windows lub Mac?

Aby uzyskać Notion na Windows lub Mac, musisz przejść do strony internetowej. Później pobierz wersję pojęcia, w zależności od systemu operacyjnego komputera. Należy pamiętać, że obecnie wersja na komputery nie jest dostępna w języku hiszpańskim.

Windows 10

 1. Wejdź na stronę internetową Notion.
 2. Przejdź do sekcji „Pobieranie”.
 3. Pobierz najnowszy plik EXE na swój komputer.
 4. Następnie musisz uruchomić instalator.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami wskazanymi przez instalatora.
 6. Następnie na pulpicie Twojego komputera zostanie wygenerowany skrót, który ułatwi Ci dostęp do niego.

użyj pojęcia na MacBooku Pro

z komputera Mac

 1. Wejdź na stronę internetową Notion.
 2. Przejdź do sekcji „Pobieranie”.
 3. Więc musisz pobierz najnowszą wersję DMG na Maca z procesorem Intel. Może to być również odpowiednik dla procesorów Apple Silicon.
 4. Otwórz plik i przeciągnij aplikację do folderu „Aplikacje” na komputerze Mac.
 5. Następnie kliknij dwukrotnie ikonę Notion.
 6. Jeśli chcesz przypiąć go do stacji dokującej Mac, musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy ikonę stacji dokującej.
 7. Następnie kliknij „Opcje”, a następnie „Keep Dock”.

Jak korzystać z Notion na telefonie komórkowym?

Po pobraniu i zainstalowaniu Notion na telefonie, musisz się zarejestrować, aby zacząć korzystać ze wszystkich jego funkcji. Po wejściu do aplikacji będziesz mógł wybrać szablon lub stworzyć szablon według własnych upodobań.

W lewym górnym rogu znajdziesz menu główne, w którym możesz dołączyć tyle stron, ile potrzebujesz. Zacznij od dodania tytułu, następnie będziesz musiał rozpocząć dodawanie bazy danych, a na dole znajdziesz opcję „Wybierz szablon”, która pozwala wybrać modele stron z pustymi danymi. Dodatkowo na dole znajdziesz kilka rodzajów stron w zależności od wykonywanego zawodu.

kobieta pisze na laptopie

U góry znajdziesz opcje „Dodaj ikonę, okładkę lub komentarz”. Jeśli wybierzesz opcję ikony, będziesz mógł wybieraj spośród szerokiej gamy emotikonów możesz także przesłać obraz ze swojego urządzenia.

Następnie w „Dodaj okładki” możesz wybrać jedną z dostępnych w aplikacji lub możesz również wgrać zdjęcie okładki. Następnie w następnej opcji Dodaj Komentarzeco przyda Ci się do zdefiniowania zawartości Twojej strony.

W lewym dolnym rogu znajdziesz przycisk „Plus”, w którym zobaczysz wszystkie bloki, które istnieją w Notionco pozwoli Ci na umieszczanie w treści Twojej strony różnego rodzaju elementów.

dołącz do naszego kanału telegram