Skip to content

Jak pobrać najnowszą wersję VLC Media Player Free, pełną wersję hiszpańską

5 de marzec de 2021

Odtwarzacze wideo były dla nas bardzo pomocne przez lata, pomagają nam odtwarzać pliki wideo aw niektórych przypadkach także pliki audio. Ale czasami może być trudno zdecydować, który z nich pobrać i użyć.

W większości odtwarzaczy wideo to znajdujemy mają ograniczone funkcjeNie mają dużej różnorodności ani alternatyw, które pomagają nam mieć dobre doświadczenia. Podobnie większość z tych odtwarzaczy ma ograniczone formaty wideo, z którymi są zgodne.

Dlatego bardzo ważne jest dla nas posiadanie odtwarzacza wideo, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Zapewnij nam lepsze narzędzia i alternatywy, aby uczynić doświadczenie znacznie przyjemniejszym. Jednym z najlepszych graczy obecnie dostępnych na rynku jest Vlc media player.

Jak pobrać najnowszą wersję VLC Media Player za darmo w pełnej wersji hiszpańskiej?

VLC to potężny odtwarzacz wideo możliwość odtwarzania dużej liczby plików wideo i audio. Został uruchomiony w 2001 roku. Mając bardzo dobrą otwartość ze strony użytkowników, będąc graczem, który spełnia wszystkie wymagania co do joty.

Wśród formatów, z którymi jest kompatybilny VLC, znajdziemy FLV, AVI, ASF, 3GP, MP4, MPEG-2 (ES, PS, TS, PVA, MP3), Raw audio, AIFF, Raw DV, MXF, VOB. I jest w stanie odtwarzać filmy w najwyższej jakości, takie jak 4K.

Ten gracz daje nam bardzo łatwy interfejs do obsługi i zrozumienia, z szeroką gamą funkcji. Takich jak ten, który zmienia jakość obrazu lub dźwięku, a także możliwość zmiany prędkości, bezpośrednie polecenia do tych funkcji i wiele innych.

Jedną z najbardziej wyróżniających się funkcji VLC Media Player jest możliwość konwersji formatów plików audio i wideo. Bez konieczności pobierania innego programu lub aplikacji.

Inną cechą, która bardzo się wyróżnia, jest to, że zapewnia nam rozszerzenie możliwość nagrywania ekranu naszego komputera. Co jest bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli pracujemy nad filmami lub jeśli chcemy nagrać coś, co robimy.

Należy zauważyć, że program ten jest dostępny całkowicie bezpłatnie i po hiszpańsku, co jest ogromną zaletą dla nas wszystkich. W tym artykule nauczymy Cię, jak pobrać najnowszą wersję VLC Media Player za darmo w pełnej wersji hiszpańskiej.

Kroki, aby pobrać najnowszą wersję VLC Media Player za darmo w pełnej wersji hiszpańskiej

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest wejście do wybranej przez nas przeglądarki. Następnie w pasku adresu szukamy oficjalnej strony VCL Media Player. Wchodząc klikamy na strzałkę obok Pobierz VLC.

Widzimy, że jest dostępny dla różnych systemów operacyjnych, Windows, Linux, MacOS, Andriod i iOS. Następnie wybieramy system operacyjny do którego chcemy go pobrać. Najnowsza wersja VLC Media Player zostanie automatycznie pobrana bezpłatnie.

Musimy być cierpliwi, dopóki nie zostanie całkowicie pobrany, po pobraniu będziemy kontynuować jego odpowiednie instalacja i konfiguracja.

Jak zainstalować najnowszą wersję VLC Media Player?

gracz sprawdź szare tło

Po zakończeniu zostanie pobrany plik 40 Mb, szukamy tego pliku i klikamy go prawym przyciskiem myszy. Następnie wybieramy opcję Wykonaj jako administrator a jeśli nas o to poprosi, udzielamy pozwolenia.

Następnie pojawi się okno z informacją o tym wybierzmy język, otwieramy pasek języka i wyszukujemy hiszpański, a następnie klikamy OK. Powitamy kreatora instalacji VLC media player i wybierzemy Kolejny.

Pojawią się umowy licencyjne, warto je przeczytać i ustąpić Kolejny. Wtedy dobór komponentów wyjdzie i poddamy się Kolejny. Wybieramy miejsce, w którym chcemy zainstalować program i wybieramy Kolejny.

Wykonując powyższe rozpocznie się proces instalacji, musimy poczekać do pełnego załadowania paska. Po zakończeniu procesu klikniemy koniec, program VLC Media Player otworzy się automatycznie.

W ten sposób poprawnie pobraliśmy i zainstalowaliśmy odtwarzacz VLC, widzimy, że ma prosty i łatwy do zrozumienia interfejs. Zalecamy zapoznanie się z tym wspaniałym odtwarzaczem, który ma doskonałe opcje, takie jak instalacja i aktywacja wtyczek VLC lub dodatku w przeglądarce Firefox, konfigurowanie VLC Player, aby uzyskać większą jasność w odtwarzaczu, a także wiele innych zalet.

Jest to dość kompletny odtwarzacz, ale jeśli potrzebujesz innych opcji, możesz poszukać najlepszych alternatyw dla VLC Media Player.