Skip to content

Jak pobrać mapę Huncwotów na Androida?

23 de czerwiec de 2023

Jeśli jesteś jednym z wielu młodych ludzi lub nastolatków, których bawiły przygody Harry’ego Pottera, jednej z najważniejszych sag science fiction w historii, ten artykuł jest dla Ciebie. Chodzi o to, że po wielu poszukiwaniach i konsultacjach naszych czytelników na ten temat, dla Nareszcie udało nam się znaleźć długo wyczekiwaną mapę marudera w wersji na terminale z Androidem.

Rzeczywiście, mapa marudera pojawia się w trzeciej części sagi filmowej o Harrym Potterzejako niezbędny element do tego stopnia, że ​​pokazał Harry’emu i jego przyjaciołom lokalizację wszystkich tych, którzy byli w zamku Hogwart, gdzie w rzeczywistości ma miejsce wiele przygód tej postaci, w towarzystwie jego nierozłącznych przyjaciół Rona i Hermiony.

Teraz, jakkolwiek dziwnie to brzmi, jest wiele sposobów na przeniesienie mapy słynnego marudera na nasze komputery czy smartfonya potem pokażemy Ci kilka nieco ciekawszych i inne, które są znacznie lepsze, co pozwoli Ci np. wiedzieć, gdzie są Twoi znajomi na portalach społecznościowych, więc jak widzisz, jest to prawie niemożliwe żeby chociaż na to nie patrzeć.

Jak korzystać z mapy marudera na komputerze lub telefonie komórkowym?

W pierwszej kolejności musisz to wiedzieć mamy wersję mapy marudera na Androida, a także alternatywy dla najczęściej używanej przeglądarki, Google Chrome. W obu przypadkach te wersje mapy marudera zostały opracowane tak, abyśmy wiedzieli, gdzie są wszyscy nasi znajomi z Facebooka, czyli znajomi z najważniejszej sieci społecznościowej na planecie.

Jeśli chcesz mapę marudera dla przeglądarki Google Chrome, musisz o tym wiedzieć istnieje rozszerzenie tego programu, które można pobrać bezpośrednio z tego łącza. Teraz sprawienie, aby rozszerzenie działało, jest również dość proste, do tego stopnia, że ​​wystarczy zainstalować rozszerzenie, wejść na czat na Facebooku i na takiej mapie zobaczymy lokalizację naszych znajomych.

Oczywiście najpierw musimy podkreślić wątpliwości, które mogą pojawić się u niektórych naszych czytelników, że aplikacja lub rozszerzenie samo w sobie nie jest w stanie wykryć lokalizacji naszych znajomych, co z drugiej strony byłoby naruszeniem ich prywatności, ale wszystkie pokazuje nam, gdzie są ci, których lokalizację możemy znać z własnymi narzędziami sieci społecznościowej, takimi jak Friend’s Latitude na Facebooku, które możemy pobrać z tego linku.

A mapa marudera na Androida?

Cóż, jeśli zaszedłeś tak daleko, spodziewając się wiedzieć, jak to zrobić Aby pobrać mapę marauder na urządzenia mobilne z systemem Android, musisz wiedzieć, że istnieje konkretna aplikacja Marauder Map. Możemy go pobrać z tego linku, pokazując nam, jak bohaterowie tej filmowej sagi science-fiction przemieszczają się z jednej części do drugiej, choć tym razem bez podawania odpowiednich informacji.

dołącz do naszego kanału telegram