Skip to content

Jak pobrać ISO systemu Windows 7/8/8.1/10 32 lub 64-bitowego w języku hiszpańskim

23 de maj de 2023

Windows jest najczęściej używanym systemem operacyjnym na całym świecie, co do tego nie ma niespodzianek ani wątpliwości. Nawet od czasu premiery systemu Windows 10 nic się nie poprawiło, ponieważ można powiedzieć, że mamy do czynienia z zdecydowanie najlepszą wersją systemu Windows. Dlatego to normalne, że chcesz dowiedz się, jak pobrać plik ISO systemu Windows.

Microsoft wiedział, jak wykorzystać pozytywne cechy poprzednich systemów operacyjnych i zaadaptować je do nowego, innowacyjnego, z wieloma rzeczami, które działały i które wielu ludzi uważa za bardzo wygodne, a wszystko to w potężnym systemie Windows, zoptymalizowany dla każdego rodzaju komputera, który działa świetnie.

czy chcesz nauczyć się pobierz plik ISO z systemem Windows 7 lub nowszym nauczymy Cię, jak to zrobić w najprostszy sposób. Oczywiście jest to kwestia aktualizacji komputera z lepszym systemem operacyjnym, zalecamy aktualizacja do Windowsa 10.

Czym jest plik ISO?

Przed przystąpieniem do tego samouczka, aby dowiedzieć się, jak pobrać plik ISO w systemie Windows. Chcemy ci dokładniej wyjaśnić, co to jest plik iso i jak może ci pomóc. Ponieważ ten typ pliku ma wiele funkcji, oprócz tego, że jest używany do instalowania systemu Windows na komputerze.

Pliki tego typu służą do przechowywania m.in dokładna kopia z pliku na napędzie optycznym. Z tego powodu najczęściej można je znaleźć na płytach CD, DVD lub BluRay.

Innymi słowy, jeśli kopiowanie pliku ISO na płytę CD jest tak, jakby ta płyta CD była oryginalnym produktem, z tego powodu ten typ pliku jest używany do instalacja systemów operacyjnychgry m.in.

Jak zamontować plik ISO?

Proces montowania jednego z tych plików jest bardzo prosty, wystarczy pobierz program, który pomoże Ci go skonfigurować. Pamiętaj, że Microsoft dodał tę opcję w systemie Windows 10, więc jeśli masz ten system operacyjny, nie musisz go pobierać.

Program nazywa się DemonNarzędziaW jego strona, którą możesz pobrać od darmowego programu jakim jest Daemon Tools Lite, po płatny taki jak Pro i Ultra. Po pobraniu wystarczy zainstalować go na komputerze.

Po zainstalowaniu kliknij prawym przyciskiem myszy plik ISO i opcję „zamontować za pomocą Daemon Tools”.

Jak pobrać ISO systemu Windows?

Windows Vista był po prostu zawstydzający, mówię to w ten sposób, ponieważ nie mogę wymyślić innego sposobu, aby to powiedzieć, system operacyjny, który wykonywał niewiele lub nic, który również zużywał zbyt wiele zasobów i był w zasadzie bezużytecznypo pojawieniu się tego systemu Windows 7 i stopniowo ludzie zaczynają postrzegać firmę Microsoft innymi oczami.

Potężny, kompletny system, który w pewien sposób przypominał nam Windows XP, Windows 7 zaczął ponownie rosnąć, stopniowo pozostawiając w tyle swojego młodszego brata. Ale później wydano ósmą wersję systemu operacyjnego (Przynajmniej jeśli chodzi o wersje numeryczne) I niewiele się poprawiło.

biała klawiatura

Nic więc dziwnego, że chce tego użytkownik Maca zainstaluj na nim windowsa. Ponieważ ten system operacyjny ma wiele jakości w projektowaniu i rozwoju.

Po pobraniu systemu Windows 8 znalazłeś system operacyjny, który został zasadniczo zaprojektowany dla ekranów dotykowych i który miał projekt właśnie do tego dostosowanycoś, co nie działało zbyt dobrze, spójrz na liczbę skarg, które pojawiły się po prostu w celu wyeliminowania słynnego „startu” systemu Windows.

Mimo wszystko wiele osób zaczęło chcesz pobrać Windowsa 8, który był w końcu systemem operacyjnym, który otworzył ostateczne drzwi, abyśmy mogli teraz cieszyć się kompletnym systemem operacyjnym ze wszystkim, co lubimy z poprzednich wersji, narodził się Windows 10 i pozostanie.

I to właśnie dzięki tej wersji systemu Windows bez wątpienia jest to możliwe darmowe pobieranie dla 32 i 64 bitów, możesz robić wiele rzeczy. Najlepsze ze wszystkich jak płynnie działa ta wersjazapewniając dobry rozwój od firmy Microsoft.

dołącz do naszego kanału telegram