Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Wormax.io z Google Play — gra o modzie na Androida

20 de marzec de 2023

Jeśli szukasz różnorodnych gier do spędzenia czasu wolnego i dobrej zabawy, to dobrze trafiłeś, ponieważ tym razem oprócz polecania najlepszych gier do pobrania na tablet, przypomnimy Ci również grę z Twojego dzieciństwo to na pewno grałeś godzinami

I to jest to, że chociaż dzisiaj jest to bardzo normalne, że już istnieją gry na wysokim poziomiejak te, które są grami wirtualnej rzeczywistości, tak samo są gry, w które chcielibyśmy zagrać ponownie, jak wtedy, gdy byliśmy jeszcze dziećmi.

Ale często nie możemy ich pobrać, ponieważ nasze urządzenie nie jest kompatybilne lub nie mamy zainstalowanych emulatorów klasycznych gier, w które graliśmy godzinami nasze dzieciństwo.

Ale nie martw się, nie popadaj w nostalgię, tym razem przynoszę ci dobrą opcję ożywić jedną z gier najbardziej pamiętany ze wszystkich czasów.

Jeśli zatrzymamy się na chwilę, aby zastanowić się, jakie były najpopularniejsze gry na komputery i urządzenia mobilne w ostatnim czasie, jasne jest, że wielu z nas będzie miało na myśli rozpoznany Slither.io, któremu udało się podbić ogromną liczbę użytkowników.

W ten sam sposób nie możemy oprzeć się wrażeniu, że chociaż moda na ten tytuł nieco przeminęła, teraz mamy inny, który w jakiś sposób odniesie sukces i który jest również bardzo atrakcyjny, w Sprawa wormax.io.

I chociaż prawdą jest, że wielu uważa, że ​​Wormax.io to nic innego jak kopia głównej gry, o której wspominaliśmy wcześniej, nie możemy nie podkreślić tego samego sposobu, w jaki ma tysiące użytkowników aktywnych na całym świecie, którzy nigdy nie przestają się bawić swoją zabawną propozycją.

Rzeczywiście, w tym konkretnym przypadku chcemy nauczyć wszystkich czytelników, którzy nas o to pytali, jak krok po kroku pobrać Wormax.io na Androida z prosty, szybki i darmowy sposób.

Jak mogę krok po kroku mieć plik wormax.io na telefon komórkowy

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tego typu sytuacjach, jest to, że pobieranie Wormax.io na Androida jest naprawdę łatwe, znajdziesz możliwość posiadania to jest bardzo zabawne gra na urządzenia mobilne.

Poza tym, o czym wspomnieliśmy, główna różnica tego tytułu z oryginałem polega na tym, że w tej wersji mamy dostęp do dodatkowych uprawnień, które wykraczają poza zwykłe, aby jak najlepiej wykorzystać nasze możliwości.

Poza tym, tak jak chcieliśmy podkreślić, że zakupy wewnętrzne Stają się one coraz bardziej powszechne w grach i ten tytuł nie jest wyjątkiem, gdyż posiada własny sklep, w którym można zakupić ulepszenia i ulepszenia dla własnego węża.

W tym samym czasie, cel jak zawsze ten sam ponieważ będziesz musiał się poruszać, stając się najmniejszymi wężami, nie uszkadzając swojego, a tym samym osiągając najwyższy wynik w każdym z pojawiających się scenariuszy.

Czy udało Ci się pobrać Wormax.io na Androida w ten sposób krok po kroku?

Czy byłeś wtedy fanem Slither.io, Agar.io lub Diep.io? Musisz więc wiedzieć, że wszyscy należą do przeszłości, i że teraz mamy nową grę, od której możemy się uzależnić w wolnym czasie.

Ni mniej, ni więcej niż Wormax.io, tytuł, który jest teraz w modzie wśród tych, którzy szukają prawdziwie uzależniających gier, takich, które nie pozwalają po prostu upuść telefon komórkowy.

O co chodzi z Wormax.io? Dlaczego to tak uzależnia?

Jak widać na obrazku prezentacyjnym artykułu, Wormax.io to kolejna gra, która nieco odżywa klasyczny wąż że wielu z nas, a nawet nasi rodzice grało w gry na pierwszych telefonach.

Oczywiście Wormax.io jest estetyczny dużo lepiej zrobione, a także tutaj programiści zmienili cele, aby uczynić grę bardziej zabawną.

To, co w zasadzie musimy zrobić, to szybować po kolorowej mapie które możemy zobaczyć na obrazach, a kiedy będziemy przechodzić przez kolorowe punkty, będziemy rosły w naszych wymiarach. Ale oczywiście nie wszystko jest różowe, ponieważ później zobaczymy, że pojawia się ogromna liczba innych węży, które poruszają się po ekranie w tym samym czasie.

Co mamy zrobić, aby wzrastać i nie umierać? Najważniejsze w tym sensie jest to, że zawsze starasz się chronić przed większe wężeponieważ jeśli zderzysz się z jednym z nich, natychmiast znikniesz.

Gdy nabierzesz rozmiaru, możesz przecinać ścieżkę innych mniejszych węży, i w ten sposób je wchłonąć, aby zachować swoje rozszerzenie.

wchłaniać duże węże

Aby stać się prawdziwymi ekspertami od Wormax.io, będziemy musieli się tego nauczyć przekroczyć drogę od innych owadów na ekranie, a tym samym używać ich do dalszego wzrostu.

Konieczne będzie jednak oszukanie innych mniejszych graczy ruchami zawsze zachowując niezbędną ostrożność żeby nie zderzyć się z innymi wielkimi i nie ponieść konsekwencji.

Grając w Wormax.io, będziesz mógł obserwować niezwykle uderzające szczegóły map, takie jak windy, a także specjalne zdolnościaby uczynić cię silniejszym w ciągu kilku sekund.

Jeśli skorzystasz z elementów przyspieszenia, będzie ci dużo łatwiej postaw się przed innymi wężamiiw ten sposób będziesz się nimi żywić, aby dalej rosnąć.

Jedną z zalet Wormax.io w porównaniu z innymi podobnymi grami jest to nie trzeba się rejestrować ani że musimy coś pobierać, aby móc w to grać na naszym komputerze, dzięki czemu zaoszczędzimy dużo czasu.

Podobnie nie potrzebujemy mieć zbyt mocną drużynę, ponieważ wymagania dotyczące działania Wormax.io są raczej minimalne. Nie ma wymówek, by nie spróbować.

Jak grać w Wormax.io? W najprostszy sposób. Stamtąd musimy tylko otworzyć Wormax.io i wtedy będziemy mogli zacząć się cieszyć tego uzależniającego i zabawnego tytułu.

Pamiętaj, jak powiedzieliśmy, że nie musisz niczego rejestrować ani pobierać zacznij w to graća także, że możesz grać zarówno sam, jak i rzucać wyzwanie wszystkim znajomym.

Czy próbowałeś już Wormax.io? Co myślisz?

dołącz do naszego kanału telegram