Skip to content

Jak pobrać i zainstalować stare wersje WhatsApp na BlackBerry?

16 de październik de 2021

WhatsApp to jedna z najczęściej używanych aplikacji na całym świecie, nie ma co do tego wątpliwości. Chodzi o to, że użytkownicy, którzy mają BlackBerry z systemem operacyjnym tej firmy, mieli trudności z używaniem jednej z najczęściej używanych aplikacji w tym czasie, WhatsApp.

Od początku tego roku praktycznie nie mają możliwości pobrania wspomnianej aplikacji, ponieważ została wycofana ze sklepu AppWorld i sam WhatsApp właśnie ogłosił, że ten system operacyjny nie jest już obsługiwany.

W ostatnich latach, wraz z pojawieniem się smartfonów lub smartfonów, widzieliśmy, jak zmieniły się niektóre aplikacje w zasadzie pozycja obowiązkowa dla większości użytkowników tego typu urządzeń, takich, które zainstalował praktycznie każdy.

Cóż, należy zauważyć w tym aspekcie, że jedną z tych aplikacji, które zdołały wyróżnić się na tle innych, jest WhatsApp, to było dostępne nawet od czasów, gdy tylko BlackBerry były inteligentnymi terminalami.

Dziś wiemy, że wiele się zmieniło i że urządzenia BlackBerry prawie nie mają wagi na rynku, nie mówiąc już o własnym tytułowym systemie operacyjnym. Jednak nie możemy pomóc, ale uważamy, że niektóre z jego jednostek nadal działają i są bardzo dobre dla użytkowników.

Problem w tym, że do tego problemu BlackBerry został w pewnym sensie wymuszony nie kontynuować bycia zgodny z WhatsApp w starszych wersjach danego kuriera.

Jeśli masz możliwość kontynuowania instalacji WhatsApp na swoim BlackBerry, będziesz wiedział, że procedura jest naprawdę prosta, o ile musisz tylko przejść do App World, sklepu z aplikacjami tych terminali i wyszukać WhatsApp, aby nacisnąć Start na pobieranie.

Problem w tym, że jak powiedzieliśmy, niektóre terminale BlackBerry nie pozwalają nam masz szansę zainstalować WhatsApp, a w takich przypadkach okaże się, że konieczne jest przekręcenie tej kwestii.

Pobierz starą wersję WhatsApp na BlackBerry

Rozwiązanie, które można osiągnąć w ten sposób, aby móc dalej korzystać z WhatsApp, jest dość proste i chodzi o pobierz starą wersję aplikacji; Jest to na razie jedyny sposób, w jaki możemy korzystać z tej aplikacji na urządzeniach z systemem operacyjnym BlackBerry, które od dłuższego czasu przestały otrzymywać aktualizacje.

Sposób na uzyskanie pliku aby zainstalować aplikację z przeglądarki internetowej urządzenia; lub możesz skorzystać z komputera, a następnie przenieść go na urządzenie mobilne.

Jeśli masz już zainstalowaną daną aplikację, wystarczy zmienić datę swojego urządzenia mobilnego na rok 2014; pozostawiając dokładnie ten sam dzień i godzinę, jedyną rzeczą, którą musisz zmienić, jest rok i to wszystko. W ten sposób możesz dalej korzystać z aplikacji.

Po zmianie daty urządzenia, po prostu musisz ponownie uruchomić to samo A gdy ponownie otworzysz aplikację, zobaczysz, że możesz nadal z niej korzystać bez konieczności zmiany telefonu komórkowego.

samouczek pobierania starej wersji WhatsApp na BlackBerry

Jedno jest jasne i nie wiemy, jak długo potrwa ta metoda korzystania z WhatsApp na BlackBerry, więc oczywiście jak najszybciej kup telefon komórkowy z systemem Android Powinieneś go kupić bez wahania, istnieje w dobrej cenie i możesz korzystać z aplikacji.

Co mam zrobić, jeśli nie mogę zainstalować WhatsApp bezpośrednio na moim BlackBerry?

Poprzednie pytanie jako podtytuł jest właśnie tym, które użytkownicy różne terminale BlackBerry że nie są w stanie zainstalować aplikacji WhatsApp w tradycyjny sposób; i którzy chcą pozostać w kontakcie ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi.

Pierwszą rzeczą, którą możemy im polecić to: weryfikacja tego ograniczenia, w związku z czym radzimy dokładnie sprawdzić, czy Twój smartfon BlackBery jest całkowicie zaktualizowany w swoim systemie operacyjnym.

Jeśli nie, i masz starą wersję BlackBerry, nie będziemy mogli w żaden sposób pobrać ani zainstalować WhatsApp; więc pierwszą rzeczą jest upewnienie się, że masz najnowszą dostępną wersję tego systemu operacyjnego od kanadyjskiej firmy.

Po potwierdzeniu tego pytania następnym krokiem jest kontynuowanie pobierania WhatsApp bezpośrednio; za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej komunikatora lub za pośrednictwem tego konkretnego łącza, które Ci oferujemy.

Po pobraniu WhatsApp dla starej wersji BlackBerry, będziesz mieć możliwość regularnego korzystania z komunikatora; chociaż zawsze pamiętaj, że za kilka tygodni nie będzie już dostępny, więc powinieneś przyjrzeć się innym alternatywom w tym zakresie.

Czy udało Ci się zainstalować? WhatsApp na telefonie BlackBerry z tą sztuczką?