Saltar al contenido

Jak pobrać i zainstalować Spider Solitaire na Androida lub iPhone’a za darmo w języku hiszpańskim

31 de agosto de 2023

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że w pewnym momencie naszego życia przyszło nam grać w wiele gier, które były fabrycznie dołączone na komputerach z systemem operacyjnym Microsoft. A Spider Solitaire był jednym z nich, dlatego tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić pobierz Spider Solitaire na Androida i iPhone’a szybko i łatwo.

Jeśli musimy pomyśleć o grach, które na zawsze naznaczyły nasze życie, od dawna było jasne, że Solitaire jest jedną z nich i jest to gra karciana, która została dostosowana do ogromnej liczby wersji systemu Windows, na System operacyjny komputera Microsoft. Dotarł do miliardów domów, gdzie bawili się nim zarówno duzi, jak i mali.

Krótka historia gry Solitaire

Robiąc trochę historii, pasjans, który w swojej oryginalnej wersji powstał dzięki Windows 3.0 do pierwszych komputerów, Był on następnie obecny w większości aktualizacji tego środowiska operacyjnego, nie tylko jak wszyscy go znamy w jego najsłynniejszej wersji Klondike.

Ale pojawiają się również inne, takie jak Solitaire Spider, Solitaire Free Cell, Solitaire Pyramid lub Solitaire Three Peaks, dzięki czemu każdy z nich może lepiej zapoznać się z niektórymi z nich. Dzięki tej ewolucji gra mogła przełączać się między aktualizacjami i nie stała się przestarzała w poprzednich wersjach, a ponadto dzięki nim mogła przechodzić dostosowując się do gustu użytkowników.

I już teraz trzeba powiedzieć, że ta aplikacja przypominająca grę, która wróciła do sławy dzięki temu, że jest domyślnie instalowana na najnowszej wersji urządzeń z systemem Windows, czyli oczywiście Windows 10, została już uruchomiona ich wersje na urządzenia mobilne, zarówno iPhone, jak i Android, właśnie na to czekaliśmy od dawna, a najlepsze jest to, że jest to dostępne dla obu typów terminali.

Powiadomienie o uruchomieniu Spider Solitaire na urządzenia mobilne

W rzeczywistości, jak powiedzieliśmy wcześniej, pozostało niewiele lub nic, zanim będziemy mogli cieszyć się Spider Solitaire na Androida i iPhone’a, poza faktem, że te funkcje również będą dostępne. inne wersje pasjansa o którym wspominaliśmy wcześniej. Najwyraźniej byłyby to dokładnie te same wersje gry, które możemy zobaczyć w systemie Windows 10, który trafi na wszystkie urządzenia mobilne.

W rzeczywistości niektórzy użytkownicy otrzymali następujący e-mail, w którym w jakiś sposób spodziewają się, że będziemy mogli cieszyć się wszystkimi Rozrywka Spider Solitaire na urządzenia mobilne od wkrótce:

Czy masz iPhone’a, iPada lub inne urządzenie z systemem iOS lub Android? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ekscytującą wiadomość: rozwijamy się Kolekcja Microsoft Solitaire dla urządzeń iOS i Android. Potrzebujemy grupy zapalonych graczy w pasjansa, którzy pomogą nam ocenić naszą wersję beta gry w trakcie dalszej pracy nad nią. Jako ceniony członek wewnętrznego kręgu Microsoft Casual Game chcemy dać Ci możliwość wzięcia udziału w naszym programie beta i przekazania nam opinii na temat wrażeń.

osoba trzymająca telefon komórkowy i kawę

Jak pobrać Spider Solitaire na Androida

Już jestem Ta gra jest dostępna na urządzenia mobilnemusisz tylko zdać sobie sprawę, że wykonaj następujące kroki:

  • Musisz wejść do Sklepu Play.
  • W pasku wyszukiwania wpisz nazwę gry.
  • Naciśnij przycisk wyszukiwania.
  • Po znalezieniu ikony aplikacji kontynuuj jej instalację.

To takie proste, wystarczy się upewnić wystarczająca ilość miejsca do przechowywania, które możesz łatwo zwolnić, aby uniknąć problemów w momencie pobierania.

Pobierz pasjansa na iPhone’a

To jest praktycznie ta sama procedura co poprzednia, W przeciwieństwie do urządzeń z systemem iOS, mają one inny sklep z aplikacjami niż urządzenia z Androidem. Ale to nic poważnego, wystarczy wejść do App Store, przeprowadzić wyszukiwanie podobne do tego wspomnianego powyżej i to wszystko, będziesz mieć zainstalowaną tę wspaniałą grę.

Podobne gry

Istnieje duża liczba gier, bardzo podobny do bohatera tego artykułu. Jak się ma gra Burako, czyli popularna i wciągająca gra karciana, którą można bez problemu pobrać za darmo.

dołącz do naszego kanału telegram