Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Safari APK za darmo na Androida lub Windows?

8 de październik de 2021

Przeglądarka Safari to przeglądarka gwiazda gigantycznego JABŁKA Pochodzi z magazynu we wszystkich swoich produktach, od iPhone’a po Maca.Od lat dyskutuje się, czy jest to najlepsza przeglądarka na świecie, czy po prostu fanatyzm jej zwolenników.

Ale dzisiaj pytanie, które nas tu sprowadza, brzmi: Safari na Androida, bo z biegiem czasu widzieliśmy, jak Android przyswoił sobie niemal wszystko, co kiedyś było wyłącznością jakiejś wielkiej firmy.

I czy dziś system operacyjny Android należy do jednego z najlepiej sprzedających się produktów i dlatego na tych urządzeniach było zbyt wiele sztuczek, na przykład podczas korzystania z generatora salda na Androidzie, tak wiele osób kontynuuje wyszukiwanie nowe sztuczki lub aplikacje pobrać na swoje urządzenia.

Jak mogę mieć Safari na Androidzie bezpiecznie krok po kroku.

Póki jesteśmy mówić o czymś hipotetycznymCo mogłoby nam zaoferować safari, którego nie ma już na Androidzie? Ale jak tam mówią, trzeba słuchać obu stron, być może są ludzie, którzy chcą mieć wszystko.

Najlepsze z obu światów i dlatego chcą mieć Safari na Androida. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że do tej pory nie ma powodu sądzić, że Apple trzymaj się swoich planów oddaj ten klejnot w służbie Androida.

Jaki jest najlepszy sposób na pobranie safari na mój terminal Android?

Jak wszystko w życiu jest część, która chwali Safari i jest inna, która sprzeciwia się takiemu myśleniu i ostro krytykują przeglądarkę, ale z pewnością trzeba powiedzieć, że przeciwnicy stanowią mniejszość, większość użytkowników mam tylko pochwałę dla tej przeglądarki, zdecydowana większość użytkowników IOS ma Safari jako domyślną przeglądarkę, a jeśli nie jest najszybsza, znajduje się w pierwszej 3.

I być może z powodu tylu komplementów są osoby, które chcą mieć Safari na Androida, to oczywiście nie jest grzech, ale w tej chwili jest to co najmniej mało prawdopodobne legalny sposób.

Być może mniejszość, która go krytykuje, to za to, że nie wie, jak z niego korzystać i być może nie zna dogłębnie narzędzi, które posiada, i chociaż nie jest obecnie dostępna Safari na Androida, stąd powiemy Ci, w jaki sposób możesz to mieć, jakiś czas temu napisaliśmy artykuł o „Cider APK”, to jest aplikacja, która może sprawić, że Safari będzie działać bez problemu na naszym urządzeniu z Androidem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w teście i pozostawienia nam swojej opinii poniżej jeśli lubisz safari lub wręcz przeciwnie, wolisz pozostać przy Google Chrome lub innej szybszej przeglądarce.

Ale zanim zdecydujesz się podjąć pochopną decyzję, taką jak Odinstaluj Google Chrome, zalecamy dalszą lekturę tego małego samouczka o tym, jak zainstaluj „Aplikację cydrową” na Twoim urządzeniu.

W ten sposób w końcu będziesz mógł pobrać Safari na Androida

Czasami najprostsze rozwiązania są przed naszymi oczami, prawnie nie możemy mieć Safari na Androida, ale prawda jest taka, że ​​za pomocą małej aplikacji możemy rozwiązać problem niezgodności między systemami operacyjnymi. Podziel się z nami swoją opinią na temat działania Safari na Twoim smartfonie.

Safari jest przeglądarką internetową firmy Apple i dlatego jest dostępna wyłącznie dla tych urządzeń od co najmniej 2012 roku. Wcześniej była dostępna dla systemu Windows, chociaż obecnie umożliwia zainstaluj safari musimy wrócić do starszych wersji, co może być pewnym problemem.

I mówię, że może to być mały problem, ponieważ Jak wszyscy wiemy, złośliwe pliki, takie jak wirusy, złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie szpiegujące itp. Są na porządku dziennym, więc musisz być bardzo ostrożny.

Wielu się zastanawia jak zainstalować Safari w systemie Windows, ale ponieważ jest dostępny w starych wersjach, oczywiście nie jest aktualizowany, więc może mieć dużą liczbę luk, które podczas przeglądania mogą zainfekować komputer, nawet jeśli masz najlepszy program antywirusowy.

Kroki, które należy wykonać, aby móc bezpiecznie i szybko zainstalować Safari w systemie Windows.

Jeśli chcesz iść dalej, musisz wykonać kroki, które opisuję poniżej.

  • Przede wszystkim musisz wejść do innej przeglądarki i pobrać Safari.
  • Po pobraniu instalacja nie jest wcale skomplikowana, ponieważ jest instalowana jak każdy inny program.
  • Wystarczy kliknąć Dalej, a następnie zaakceptować warunki umowy licencyjnej.
  • To da ci opcje dla zainstaluj inne rzeczy i kilka, dla przeglądarki możesz wybrać to, co jest dla Ciebie odpowiednie.

Daj go dalej, aż zacznie się instalować, gdy zacznie się w ciągu kilku sekund, będziesz miał zainstalowany Safari w systemie Windows. Pamiętaj, że ta wersja to Safari 5.1.7, więc jest to starsza wersja, ponieważ w chwili pisania tego artykułu wersja Safari to 10.1.2.

Dlatego trzeba być ostrożnym i wziąć pod uwagę to, o czym wspomniałem wcześniej, może być dobrą alternatywą spróbować zrobić testy na tym stara wersja Safari który jest zupełnie inny od obecnego.

Jak mogę pobrać Safari dla Windows krok po kroku?

Pamiętaj jednak, że będziesz znacznie bardziej narażony na złośliwe oprogramowanie i inne złośliwe pliki, które mogą: włóż swój sprzęt i wszystkie informacje, które posiadasz na temat zagrożonych.

Aby korzystać z niezawodnej i bezpiecznej przeglądarki w systemie Windows 10, zalecam korzystanie z przeglądarki Chrome, ponieważ jest ona aktualna i działa wspaniale, być wiarygodnym, dostosowują się do nowych technologii, a przede wszystkim działają dość szybko w nawigacji.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jak zainstalować Safari w systemie Windows, możesz zostawić go w polu komentarza nieco niżej.

Czy udało Ci się w prosty sposób zainstalować Safari na swoich urządzeniach?