Skip to content

Jak pobrać i zainstalować radar Wifi na Androidzie, a tym samym rozszerzyć sieć Wi-Fi mojego telefonu komórkowego?

22 de październik de 2021

Urządzenia mobilne są ważne w życiu każdego z nas, dlatego ważny jest również mobilny internet. Ale poza tym Sieci Wi-Fi Są wszędzie i dlatego posiadanie dobrej anteny w naszym telefonie komórkowym jest niezbędne, aby móc przechwycić cały sygnał z danej sieci Wi-Fi.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić Łączność Wi-Fi naszego telefonu, istnieją różne aplikacje, które pomagają, a nawet dają kilka wskazówek, jak skonfigurować urządzenie w określony sposób, aby uzyskać lepsze połączenie Wi-Fi. Idealnym rozwiązaniem jest nauczenie się bezpiecznego łączenia się z Internetem z telefonu komórkowego lub komputera przez Wi-Fi lub USB. Chcesz wiedzieć, której aplikacji polecam? Radar Wifi jest jednym z najlepszych, jakie znajdziesz na Androidzie i chcę z tobą o tym porozmawiać.

Jak zainstalować radar Android Wifi

Jedną z najciekawszych opcji tej aplikacji jest możliwość zobaczenia fizycznej lokalizacji Sieć Wi-Fi w ten sposób możesz zlokalizować, skąd konkretnie pochodzi ten sygnał, na wypadek, gdybyś chciał się zbliżyć i mieć lepszy sygnał Wi-Fi.

Osiąga się to za pomocą pewnego rodzaju kompasu, którego używa ta aplikacja, dokładnie wykorzystując czujnik kompasu, który ma Twoje urządzenie mobilneZ tego powodu ważne jest, abyś wiedział, czy Twoje urządzenie ma tę technologię, czy nie.

Jak pobrać radar Wifi Android

Aby móc go pobrać, jest niezwykle proste, ponieważ znajduje się w Sklepie Play, podążaj za tym linkiem i po prostu musisz nacisnąć w miejscu, w którym jest napisane „zainstaluj”, po naciśnięciu pojawi się okno, w którym prosi o potwierdzenie pewnych uprawnień, zaakceptowanie i uruchomienie pobierz raz Okazuje się, że jest instalowany w telefonie i w ten sposób możesz z niego korzystać.

Polecam w czasie pobierz jesteś podłączony do sieci Wifi aby w ten sposób wszystko odbywało się szybciej.

ulepszyć sieć Wi-Fi Androida

Aplikacja jest niezwykle intuicyjna i pozwala nam skonfigurować kilka opcji, które zobaczysz podczas eksploracji powoli wspomniana aplikacja. Nie ma odpadów i jest niezwykle prosty w użyciu, a przede wszystkim jest bardzo przydatny, ponieważ dzięki tej aplikacji możesz zrobić kilka rzeczy, takich jak te wymienione powyżej.

Radar Wi-Fi dla Androida

Pamiętaj, że musisz mieć minimum miejsca na pamięć w telefonie aby móc zainstalować aplikację, ale nie jest to za dużo, więc nie powinieneś się tym zbytnio martwić.

Do czego służy radar WiFi?

Jest aplikacja kto z nim pracuje GPS Smartfon i czujniki takich jak akcelerometr, kompas cyfrowy, a także żyroskop, który pozwala zlokalizować każdą sieć, pokazując ją na mapie, w ten sposób może pokazać Lokalizacja fizyka sieci bezprzewodowy.

Wynika to przede wszystkim z bezprzewodowego sposobu mieć dostęp do internetu przez a urządzenie do jednego Internet, łączenie różnych urządzeń bez konieczności okablowania, ułatwiające łączność bezpośrednio do sieci. Oczywiście do tego konieczne jest podłączenie go do routera za pomocą kabla.

Przez router ja wiem przekształcać ten Informacja cyfrowe w falach radiowych dla przekaż to przez powietrze w określonej odległości. Następnie, za pomocą dekodera urządzenia odbiorczego, fale radiowe są przekształcane na sygnały cyfrowe, gdzie mikroprocesor urządzenia umożliwia połączenie z Internetem.

Im bliżej routera znajduje się urządzenie, tym lepsze połączenie. Ta aplikacja pozwala zwiększyć funkcje Sieć bezprzewodowa, wśród nich możemy wymienić która pozwala odzyskać hasła, które mają sieci, oprócz rozpoznać pobliskie sieci i połącz się z sieć Wi-Fi.

Ta aplikacja może być tylko zainstalowany w Smartfon, ponieważ konieczne jest posiadanie czujnik kompasu, musisz mieć również minimalną ilość miejsca do przechowywania i podłączenia do Internet, w ten sposób będziesz mógł korzystać z aplikacji z większym bezpieczeństwem i użytkowaniem.

ten Radar Wi-Fi pozwala eksplorować dostępne sieci bezprzewodowe i z kolei Stwórz profile ulubionych sieci. Oczywiście musimy niestandardowe pracować z Berło sieć do użycia.

Wszelkie pytania, które masz, jak zwykle, możesz zostawić nieco poniżej, w pole komentarza. Jak również możemy pokazać, jak zwiększyć i poprawić sygnał WIFI / 3G / 4G.

A jeśli zaprezentujesz jakiś minusem jest sieć Wi-Fi Ponieważ nie działa poprawnie i pokazuje to wskaźnik internetu, najlepiej abyś wiedział jak poprawnie i bez problemów rozwiązać problemy z WiFi.