Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Net Framework w trybie offline w systemie Windows bez Internetu (przykład)

23 de luty de 2021

Podczas nabywania jednej z najnowszych wersji Windows, podczas wykonywania programu, system może zgłosić błąd dotyczący konieczności posiadania określonej wersji .NET Framework w celu wykonania zadania i wykonania określonego programu.

Chociaż Microsoft zadbał o integrację go ze swoimi komponentami, obecnie nadal istnieją pliki, które do działania wymagają kompilacji 3.5.

Niestety z Windows 8 wersja numer 4 to ta, która towarzyszy systemowi operacyjnemu, będąc przyczyną, dla której pojawia się komunikat o błędzie.

Należy zauważyć, że ten problem może również wystąpić w poprzednich wersjach, takich jak XP lub Windows 7, w przypadku, gdy dodatek nie jest zainstalowany, ale nie powinno to być przyczyną sprawa.

Jeśli chcesz rozwiązać ten problem, ale nie chcesz używać połączenia internetowego, aby go pobrać, tutaj wyjaśnimy, jak go zdobyć i zainstalować bez potrzeby.

Ogólne pojęcia dotyczące platformy .NET Framework

Znany jako DONET i przetłumaczony na hiszpański jako „Marco de Trabajo”, jest to oprogramowanie stworzone przez firmę Microsoft. To uzupełnienie jest tym możliwość uruchamiania wielu aplikacji.

Jego składnikami są Common Language Runtime (CLR) i biblioteka klas, z której jest interpretowane wszystko, co jest wykonywane na komputerze stacjonarnym lub w przeglądarce.

W związku z powyższym, wersje późniejsze niż Windows 8 domyślnie integrują to uzupełnienie. Ale w dzisiejszych czasach nadal istnieją programy, które wymagają współpracy z.NET Framework 3.5 do działania.

Funkcje wtyczek

Przede wszystkim zapewnia, że ​​system operacyjny jest środowiskiem wolnym od uruchamiania. Aby komputer miał optymalną wydajność.

W tym środowisku programuje się każde oprogramowanie działa bezpiecznie. Nawet jeśli jego rozwój został przeprowadzony przez osoby trzecie lub nieznane źródła.

Należy zauważyć, że będąc interpretacyjnym uzupełnieniem języków. Jest w stanie zintegrować się z innymi typami kodu, aby każdy był kompatybilny z Windows.

Jak zainstalować .NET Framework 3.5 bez korzystania z połączenia internetowego?

Chociaż znalezienie tej wersji dodatku jest dość proste przez Internet, to nie uzyskanie jej w ten sposób będzie zależało od Twojego komfortu i uniknięcia ewentualnych wycieków agenci najeźdźcy do komputera.

Prawda jest taka, że ​​wersja .NET Framework, której potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki Znajduje się na dysku instalacyjnym systemu Windows. Wszystko, co musisz zrobić, to wyodrębnić plik i uruchomić instalację z napędu DVD.

Zainstaluj DONET z dysku

Niezależnie od tego, czy jest to system Windows w wersji 8, 8.1 czy 10, włóż dysk instalacyjny do komputera stacjonarnego lub laptopa, aby system mógł go wykryć.

Gdy pojawi się w sekcji „Komputer”, musisz otworzyć „Wiersz polecenia”, aby wprowadzić następujące polecenie: „Dism / online / enable-feature / featurename: NetFx3 / All / Source: F: sources sxs / LimitAccess

Zainstaluj DONET z dysku

Należy wspomnieć, że gdy polecenie „Źródło: F.”Litera F należy zastąpić tą, która odpowiada adresowi dysku instalacyjnego. Po zakończeniu naciśnij „Enter”, a zobaczysz, jak zakończyła się instalacja.

Co możesz zrobić, jeśli Twój komputer nie ma napędu dyskowego?

Ponieważ interesująca treść znajduje się na dysku instalacyjnym, najlepszą rekomendacją jest wprowadź go na komputerze, który ma czytnik dysków i wyodrębnij plik. Do innego urządzenia, które można podłączyć przez porty USB.

Po włożeniu wystarczy powtórzyć każdy z poprzednich kroków z „Symbol systemu”pamiętając o umieszczeniu litery z poprawnym adresem. W ten sposób nie będzie konieczne korzystanie z połączenia internetowego do zakupu niezbędnego uzupełnienia systemu operacyjnego.

Wreszcie, uruchomienie wszystkich aplikacji systemowych nie będzie już problemem. Ponieważ rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki, wykonując te proste kroki.

dołącz do naszego kanału telegram